Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 3

Vietu 1.grupā nosargā Ogres "NightWatch" un Ventspils "UltiManiacs"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Vietu 1.grupā nosargā Ogres "NightWatch" un Ventspils "UltiManiacs"
Publicitātes foto

Svētdien Ogres 1.vidusskolā tika aizvadītas Latvijas Frisbija līgas pirmās sieviešu komandu spēles 2016.gadā, kā arī vīriešu divīzijas pārspēles, kurās savas pozīcijas 1. grupā nosargāja Ogres komanda "NightWatch" un Ventspils "UltiManiacs".

Diena sākās ar meiteņu spēlēm, kurās pirmo zaudējumu šosezon piedzīvoja turnīra tabulas līdere "Valmiera Women". Valmierietes pārspēt ar rezultātu 13:9 izdevās pagājušā gada čempionēm "Salaspils FK" meitenēm. Par spīti neveiksmei pirmajā dienas spēlē, valmierietes spēja rādīt kvalitatīvu sniegumu abos atlikušajās mačos un izcīnīt divas uzvaras, kas ļāva viņām saglabāt pirmo vietu turnīra tabulā. Pie divām uzvarām divās spēlēs izdevās tik mājiniecēm - Ogres komandai "Moments", kas ar 13:8 pārspēja "KCN Rīga", bet ar 13:9 - "Salaspils FK". Šobrīd "Moments" saglabā 2. vietu turnīra tabulā, kā arī labas iespējas pacīnīties par zelta godalgām. Diezgan neveiksmīgs posms izvērtās komandai "KCN Rīga", kam izdevās pārspēt tikai "Salaspils JR" meitenes. Ļoti saspringta izvērtās "KCN Rīga" cīņa ar Valmieras komandu. Lai gan rīdzinieces atradās vadībā ar rezultātu 9:6, Valmieras komanda spēja atspēlēties un izvirzīties vadībā 10:9. Šādu pārsvaru Valmieras komandai izdevās saglabāt līdz pat spēlēs beigām, kā rezultātā izcīnīta uzvara 12:11. Jāuzteic šajā spēlē Valmieras spēlētāja Krista Mierkalne, kura spēja gūt 5 punktus un raidīt 2 sekmīgas piespēlēs zonā. Salīdzinoši veiksmīgs šis posms izvērtās "Salaspils FK" meitenēm, kurām izdevās gūt divas uzvaras un pietuvoties sāncensēm turnīrā tabulā. Joprojām pie savas pirmās uzvaras Latvijas Frisbijā līgā nav izdevies tikt "Salaspils JR" spēlētājām.

Dienas beigās kā saldais ēdiens visus gaidīja vīriešu divīzijas pārspēlēs. Pirmajā pārspēlē tikās Daugavpils Universitāte un "Ogre NightWatch" komanda. Abas komandas spēli sāka ar ļoti lielu cīņas sparu, jo zināja, ka uzvarētāju komanda varēs atlikušo sezonas daļu spēlēt 1. grupā, turpretim zaudētāji spēlēs 2. grupā. Spēles sākums labāk padevās DU komandai, kas 10 minūtes pirms spēles laika beigām atradās vadībā ar rezultātu 9:6. Spēles beigās pārliecinoši labāk izdevās nospēlēt Ogres komandai, kas guva piecus bezatbildes punktus un izcīnīja fantastisku uzvaru – 11:9. Otrajā pārspēlē tikās "SoulFly UD" un "UltiManiacs". Spēles pirmais puslaiks ritēja punkts punktā, bet otrajā puslaikā labāk nospēlēja ventspilnieki, kuriem izdevās pārspēt sešu cilvēku sastāvā spēlējošo "SoulFly UD" ar rezultātu 12:9.

Visi rezultāti: ŠEIT

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |