Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 3

14 Latvijas komandas startēs turnīrā Tallinā

Ritvars Raits
Ritvars Raits

14 Latvijas komandas startēs turnīrā Tallinā
Publicitātes foto

Šodien un rīt Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisināsies starptautiskais turnīrs frisbijā "Kick in de Kök". Latviju šajā turnīrā kopumā pārstāvēs 14 komandas – astoņas vīriešu un sešas sieviešu. Atsevišķas spēles tiks translētas tiešraidē.

"Kick in de Kök" šogad vīriešu konkurencē startē 24 komandas, no kurām trešā daļa ir no Latvijas. Latvija šajā turnīrā ir visplašāk pārstāvētā valsts, pārspējot pat mājiniekus igauņus. Ar otro numuru vīriešu konkurencē ir izsēta Latvijas čempionvienība "Salaspils WT", bet ar piekto – Ventspils "Flying Worms". Pēc izsējuma labāko astotniekā vietu ieņem arī Rīgas "SoulFly" un Ventspils "UltiManiacs". Turnīrā piedalās arī "Salaspils Jr", Ogres "NightWatch", Rīgas "Sirocco" un "Valmiera".

Sieviešu konkurencē Latviju pārstāvēs sešas no kopējām 15 komandām. Turnīrā startēs "KCN Rīga", "Ventspils FK" un "Valmiera Jr", kā arī trīs Latvijas izlases komandas, kas šonedēļ uzsāka gatavošanos Pasaules pludmales frisbija čempionātam, kas jūnijā norisināsies Francijā, Ruajānā. Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris Mārtiņš Gusārs izlases kandidātes ir sadalījis trijās līdzīgās komandās.

"Kick in de Kök" ir Baltijā lielākais frisbija turnīrs, kas iekštelpās tiek spēlēts uz mākslīgā seguma. Pērn gan vīriešiem, gan sievietēm zeltu ieguva Zviedrijas komandas – "GRID" un "Valkyria". Vīriešu konkurencē pirms gada otro vietu ieguva "Latvija 1", bet sievietēm - Ogres "Moments".

Sestdienas tiešraides Latvijas komandām:

10:00 "FlyingWorms" pret "Tartu Turbulence"
10:30 "Latvija 3" pret "The Dalahäst"
11:00 "KCN Rīga" pret "Flying Lemons"
11:30 "Sirocco" pret "Aabernraa"
12:30 "Latvija 3" pret "Marių Meškos"
13:30 "Sirocco" pret "GRID"
14:00 "UltiManiacs" pret "OksiDiskO"
14:30 "Cosmic Girls" pret „Latvija 1"

Spēļu tiešraides: ŠEIT

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |