Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 3

"Salaspils WT" jau trešais Baltijas tituls, "Momentam" - pirmais

Ritvars Raits
Ritvars Raits

"Salaspils WT" jau trešais Baltijas tituls, "Momentam" - pirmais
Ogres "Moments"
Publicitātes foto

Vīriešu frisbija komanda "Salaspils WT" pagājušās nedēļas nogalē Salaspils sporta namā jau trešo gadu pēc kārtas kļuva par Baltijas čempionu kausa ieguvēju telpās, bet Sieviešu divīzijā pirmo reizi uzvarēja Ogres "Momenta" meitenes.

Latvijas čempionvienība "Salaspils WT" finālā mērojās spēkiem ar Lietuvas čempioni "Vorai" no Viļņas. Spēle sākās ar līdzvērtīgu cīņu, abām komandām bez aizķeršanās gūstot pirmos trīs savus uzbrukuma punktus. Nākamajā punktā abas komandas apmainījās ar četrā, kļūdām, bet beigās "Salaspils WT" tomēr spēja realizēt savu uzbrukumu, izvirzoties vadībā ar 4:3. Turpinājumā abas komanda apmainījās ar veiksmīgiem uzbrukumiem (6:5), kam tieši pirms puslaika pārtraukuma sekoja divi breikpunkti "Salaspils WT" izpildījumā, gūstot triju punktu pārsvaru (8:5). Arī otrajā puslaikā Salaspils komanda turpināja spēlēt pārliecinoši, sāncenši no Lietuvas mainīja savu taktiku uz zonas aizsardzību, bet arī tas nebija šķērslis "Salaspils WT", kas izcīnīja uzvaru spēlē ar rezultātu 15:10.

Sieviešu divīzijas finālā Ogres "Moments" tikās ar Lietuvas "Drop Taht Smile". Lietuvietes jau pirmajā punktā spēja uztaisīt breiku, uz ko "Moments" atbildēja ar trim punktiem pēc kārtas (3:1). "Drop That Smile" spēja rezultātu izlīdzināt (3:3), bet līdz puslaika pārtraukumam "Momentam" izdevās atjaunot divu punktu pārsvaru (8:6). Otrajā puslaikā spēlē ritēja saspringti, un abas komandas spēja gūt pāris punktus no aizsardzības, bet rezultātā starpība palika nemainīga – "Momenta" frisbijistes ar 15:13 izcīnīja uzvaru šajā spēlē, kā arī pirmo reizi kļuva par Baltijas čempionēm.

Vīriešu divīzijā 3.vietu ieguva "Hardcore Ultimate", kas pārliecinoši pārspēja Igaunijas "RandomEST" (13:5). Sievietēm 3.vietu ieguva Tallinas "Lynx", kas ar 15:11 uzvarēja "Valmieru".

Abas Spēles gara balvas ieguva Lietuvas komandas – "Vorai" un "Drop That Smile". Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīts Kestutis Bačkis (Kęstutis Bačkis) no "Vorai" un Kristela Lints (Kristel Lints) no "Lynx".

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |