Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:276, Did:0, useCase: 0

Cēsniecēm vēl viens mēģinājums pārsteigt “Ķekavu”

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Cēsniecēm vēl viens mēģinājums pārsteigt “Ķekavu”
"Lekrings"
Foto: KekavasBulldogs.lv

Elvi sieviešu flrobola virslīgā šodien tiks aizvadīta viena spēle, kad Cēsu sporta namā laukuma saimnieces “Lekrings” uzņems FK “Ķekava” vienību. Pirmā apļa spēle izvērtās ļoti spraiga, taču pieredzējušās Ķekavas florbolistes spēja tikt pie panākuma.

“Lekrings” - “Ķekava” pulksten 17:00 Cēsīs

Uzreiz gan jāpiebilst, ka Cēsu “Lekrings” visnotaļ nosacīti aizvadīs spēli savās mājās, jo šodien komandai būs iespēja spēlēt lielākajā arēnā Cēsu pilsētā, nevis ierastajā mājvietā Gaujas ielā. Komandas dosies laukumā pēc vīriešu virslīgas cīņas starp vietējo komandu un “RTU/Rockets”. Cēsnieces vēl saglabā izredzes pakāpties augstāk par sesto vietu tabulā, kurā viņas atrodas pašlaik ar 16 izcīnītajiem punktiem 12 spēlēs. Lai to paveiktu, viņām jāizcīna punkti ne vien šodien, bet arī regulārās sezonas noslēdzošajā spēlē pret “Ķekavas Bulldogs/NND”. Savā pēdējā spēlē “Lekrings” vakar ilgstoši dabūja nopūlēties, lai vien trešajā periodā spētu pierādīt savu pārākumu pār rangā zemāk esošajām “NND/RJTC” florbolistēm. Pēc diviem periodiem rezultāts bija neizšķirts 3:3, taču noslēdzošajā spēles nogrieznī “lēcējpeles” sameta četrus bezatbildes vārtus. Katrīna Dārta Kārkliņa ar diviem vārtu guvumiem un divām piespēlēm bija rezultatīvākā savā vienībā, bet par labāko atzina Luīzi Raseicevu, kurai divi vārti un viena piespēle.

FK “Ķekava” pašlaik nospēlējušas vien desmit no paredzētajām 14 cīņām, turnīra tabulā ar izcīnītu 21 punktu atrodoties ceturtajā pozīcijā. Pie pagalam neveiksmīga scenārija vienība teorētiski var atkāpties pat līdz sestajai pozīcijai, taču skaidrs, ka komanda lūkojas pretējā virzienā, kā apsteigt vismaz “Rubene-1” vienību un ielauzties labāko trijniekā. Pirms divām dienām divu Ķekavas komandu cīņā FK “Ķekava” tomēr nespēja izrādīt vērā ņemamu pretestību “Ķekavas Bulldogs/NND”, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 3:7. Neviena no florbolistēm tajā spēlē netika pie vairāk kā viena rezultativitātes punkta, bet par labāko spēlētāju atzina pieredzējušo Gundegu Immeri, kura atgriezās virslīgas apritē pēc 11 (!) sezonu pārtraukuma.

Pirms nepilna mēneša abas komandas spēkojās Ķekavā. Lai gan laukuma saimnieces pirmajā periodā panāca 3:1 vadību, cēsnieces trešajā periodā rezultātu spēja līdzsvarot. Atrisinājums nāca pēdējās piecās minūtēs, kad divus vārtus guva laukuma saimnieces, tādējādi tiekot pie 5:3 uzvaras. Paula Metāla un Katrīna Kate Fībiga bija rezultatīvākās Ķekavas vienības sastāvā ar trim rezultativitātes punktiem. Cēsu komandā divus punktus guva Kārkliņa, bet par labāko atzina vārtsardzi Jolantu Bačkuri, kurai tā bija pirmā spēle Cēsu komandas sastāvā.