Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 1
Polija tomēr arī izmantoja sava laukuma priekšrocības, foto: IFF Floorball

Pēdējās ceļazīmes izcīna Dānija, Norvēģija un Polija

Noslēgušās cīņas pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā vīriešu izlasēm Eiropas reģionā. Pēdējā spēļu dienā pārliecinoši finālturnīram kvalificējās Dānija un Norvēģija, bet Polija vien mača izskaņā varēja līksmot par uzvaru pār spāņiem.
Dānijas izlase visu turnīru aizvadījusi nepārliecinoši, taču joprojām var kvalificēties finālturnīram, foto: IFF Floorball

Eiropa sadalīs pēdējās 3 ceļazīmes uz PČ florbolā

Ja Liepājas Olimpiskajā centrā pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrs noslēdzās sestdien, tad šodien cīņas tiks noslēgtas Polijā un Slovēnijā, kur tiks izspēlētas atlikušās trīs kvotas uz finālturnīru šī gada decembrī.
Slovēnijas izlase izmantojusi sava laukuma priekšrocības, kvalificējoties finālturnīram, foto: IFF Floorball

Finālturnīrā iekļūst Čehija, Slovākija, Igaunija, Vācija un Slovēnija

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīros noslēgumam turpinās cīņas Eiropas reģionā. Šovakar ceļazīmes uz decembrī gaidāmo finālturnīru nodrošināja ierastās turnīra dalībnieces Čehija, Slovākija, Igaunija un Vācija, kā arī Slovēnija, kura sekmīgi turpina aizvadīt turnīru savās mājās.
Latvijas izlase turnīru beidza ar zaudējumu somiem, foto: IFF Floorball
21

Somi atgriež florbolistus realitātē

Ieguvuši ceļazīmi uz pasaules florbola čempionāta finālturnīru, pārliecinoši sagraujot rangā zemāk esošās izlases, Latvijas vīriešu valstsvienības florbolisti, šovakar aizvadīja pēdējo cīņu, tiekoties ar pasaules trešo spēcīgāko izlasi Somiju. Pēc pirmā perioda zaudējot ar minimālo 0:1, cīņā kopumā tomēr nācās atzīt pārliecinošu konkurentu pārsvaru, zaudējot ar rezultātu 3:11. Par labāko Latvijas izlasē atzina vārtsargu Pontu Zariņu.
Latvijas izlase, foto: IFF Floorball

Florbolistiem spēku pārbaude pret somiem, tiešraide TV4

Izpildījuši galveno uzdevumu ar trim uzvarām grupu turnīrā un ceļazīmju nodrošināšanu uz pasaules florbola čempionāta finālturnīru, Latvijas izlases florbolisti šodien Liepājas Olimpiskajā centrā pulksten 19:00 dosies laukumā noslēdzošo reizi, lai sacenstos ar spēcīgo Somijas izlasi.
Igaunijas izlasei šodien mačā ar Islandi iespējams nodrošināt ceļazīmi uz finālturnīru, foto: IFF Floorball

Liepājā tiek sadalītas vēl divas ceļazīmes uz finālturnīru

Liepājas Olimpiskajā centrā šodien noslēgises pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra posms florbolā vīriešu izlasēm un četras komandas spēkosies par atlikušajām divām ceļazīmēm uz Zviedriju. Tāpat kvalifikācijas turnīri turpinās arī Polijā un Slovēnijā.
Norvēģijas un Slovākijas izlase šoreiz uzvarētāju nespēja noskaidrot, foto: IFF Floorball

PČ kvalificējas arī Somijas un Šveices florbolisti

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīru pārliecinoši turpina aizvadīt vadošās florbola nācijas un pēc šodienas spēlēm ceļazīmi uz finālturnīru izcīnījusi ne vien Latvijas valstsvienība, bet arī Somijas un Šveices izlases. Dienas aizraujošākajā spēlē Norvēģija nenosargāja četru vārtu pārsvaru un spēlēja neizšķirti ar slovākiem.
Toms Bitmanis šovakar tika pie pieciem vārtu guvumiem, foto: IFF Floorball
12

Bitmanim pieci vārti, florbolisti viegli nodrošina vietu finālturnīrā

Ar rezultātu 21:1 sagraujot Islandes florbolistus, Latvijas vīriešu valstsvienība nodrošinājusi sev ceļazīmes uz 2024. gada pasaules čempionāta finālturnīru Zviedrijā. Latvijas izlases labā ar pieciem vārtu guvumiem izcēlās Toms Bitmanis, kurš arī saņēma mača labākā spēlētāja balvu.
Rolands Kovaļevskis divās iepriekšējās spēlēs pret Islandi bijis rezultatīvākais Latvijas valstsvienībā, foto: IFF Floorball

Florbolistiem jānokārto formalitātes spēlē pret "saliniekiem", tiešraide TV4

Šovakar pulksten 19:00 Liepājas Olimpiskajā sporta centrā grupu turnīra spēles pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā noslēgs Latvijas valstsvienība. Mūsu komandas pretinieki šajā spēlē būs Islandes florbolisti.
Vakar par lielāko pārsteigumu parūpējās Austrija, kas spēlēja neizšķirti ar poļiem, foto: IFF Floorball

Liepājā noslēgsies grupu cīņas, Slovēnijā un Polijā izšķirošie mači priekšā

Latvijā, Polijā un Slovēnijā šodien turpināsies pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrs florbolā vīriešu valstsvienībām. Ja Liepājā šodien punkts tiks likts grupu turnīra spēlēm, tad pārējās kvalifikācijas grupās galvenie mači vēl priekšā.
Francijas sieviešu izlase decembrī spēlēja finālturnīrā, šovakar svarīgu uzvaru izcīnīja šīs valsts vīriešu valstsvienība, foto: IFF Floorball
1

Poļi nespēj uzvarēt Austriju, slovēņi tuvojas sapnim

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā vīriešiem par nelielu pārsteigumu parūpējusies Austrijas valstsvienība, kas Polijā notiekošajā kvalifikācijas turnīrā spēja nospēlēt neizšķirti 6:6 ar laukuma saimniekiem. Tikmēr Slovēnija turpina izmantot sava laukuma priekšrocības, tuvojoties iekļūšanai finālturnīrā.
Krišjānim Tiltiņam šovakar trīs vārtu guvumi, foto: IFF Floorball
3

Tiltiņš 14 minūtēs nopelna hat-trick, florbolisti grauj Vāciju

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā vēl vienu pārliecinošu spēli Liepājas Olimpiskajā centrā aizvadījusi Latvijas valstsvienība, kas ar rezultātu 10:1 apspēlēja Vāciju, sperot ļoti platu soli finālturnīra virzienā. Ar trim vārtu guvumiem izcēlās Krišjānis Tiltiņš, bet vārtos lielisks bija Pontus Zariņš.
Latvijas izlase. Foto: IFF Floorball

Florbolistiem kvalifikācijas svarīgākā spēle, tiešraide TV4

Principiālo maču pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā Liepājā šovakar pulksten 19:00 uzsāks Latvijas valstsvienība. Pretiniekos Vācijas izlase, kas arī turnīru sāka ar panākumu. Spēles tiešraide TV4.
Slovēnijas izlase šovakar var izdarīt nopietnu pieteikumu spēlēšanai finālturnīrā, foto: IFF Floorball

Liepājā grupu turnīru izšķirošās cīņas

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīri šodien turpināsies Liepājā un Slovēnijā, bet trešais turnīrs tiks iesākts Polijā. Ja vakar Latvijā notiekošajās spēlēs intrigas bija maz, tad šodien gaidāmas jau krietni nopietnākas spēkošanās.
Slovēnijas izlase

Florbola kvalifikācijā slovēņi šokē dāņus

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā aizvadītas pirmās sešas spēles un visās pārliecinošas uzvaras izcīnījuši turnīra favorīti. Vienīgais izņēmums ir slovēņu negaidītā uzvara pār dāņiem.
Latvijas izlase. Foto: IFF Floorball
16

Latvijas izlases florbolisti sāk ar Lihtenšteinas sagraušanu

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā vīriešiem Liepājas Olimpiskajā centrā pārliecinošu uzvaru izcīnījusi Latvijas valstsvienība, kas ar rezultātu 29:3 sagrāva Lihteništeinas izlasi. Septiņus rezultativitātes punktus nopelnīja Jānis Ragovskis, bet par labāko spēlētāju atzina Ralfu Poli.
Latvijas izlases dalībnieki, foto: Floorball.lv
2

Ar spēli pret Lihtenšteinu florbolisti sāk ceļu uz Zviedriju, tiešraide TV4

Šovakar pulksten 19:00 Liepājas Olimpiskajā centrā pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīru uzsāks Latvijas vīriešu valstsvienība. Pirmie pretinieki Lihtenšteinas izlase un mača tiešraidi būs iespējams vērot kanālā TV4.
Slovēnijā notiekošā kvalifikācijas turnīra komandu kapteiņu kopbilde, foto: IFF Floorball

Liepājā un Slovēnijā sākas PČ kvalifikācija florbolā

Šodien ar četrām spēlēm Liepājas Olimpiskajā centrā un diviem mačiem Slovēnijas pilsētā Skofja Lokā starts tiks dots pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīriem vīriešu komandām EUR1 un EUR3 kvalifikācijas grupās.
Latvijas vīriešu florbola izlase. Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Rīt Liepājā sāksies PČ florbolā kvalifikācijas turnīrs

No 31. janvāra līdz 3. februārim Liepājā norisināsies viens no 2024. gada pasaules čempionāta florbolā vīriešiem Eiropas zonas kvalifikācijas turnīriem, kurā par ceļazīmēm uz finālturnīru cīnīsies Latvijas un vēl septiņu citu valstu izlases. Līdzjutējiem turnīra dienas biļetes jau ir iespējams iegādāties tiešsaistē - Ātra un ērta biļešu iegāde internetā - BezRindas