Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 3

Florbola prognožu spēle 3.kārta+ rezultāti

Florbola prognožu spēle 3.kārta+ rezultāti
Foto: Ritvars Raits

Noslēgusies otrā spēļu nedēļa, lieliski spēlē iesaistījās arwills, kurš precīzi prognozēja Rubenes Valmieras spēles rezultātu, visi kā viens nav ticējuši Bauskai un Ķekavai

23.09 20:00 Ķekava - FBK Valmiera
24.09 16:00 Rubene - RTU/Rockets
24.09 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Irlava
24.09 18:00 Bauska - FBK SĀC
24.09 19:00 FS Masters/Ulbroka - Lekrings
28.09 20:00 Irlava - FS Masters/Ulbroka

Šajā nedēļā klāt arī vienīgā nākamās nedēļas spēle!

*Prognozējam tikai pamatlaiku. t.i. 60minūtes

Precīzs rezultāts - 3
Pareiza vārtu starpība un uzvarētājs(iesk. neizšķirtu) - 2
Pareizs uzvarētājs - 1
Nepareiza prognoze - 0

Prognozes jāiesniedz 10min līdz spēles sākumam, vēlams visas kārtas spēles vienā komentārā

Lietotājs1.2Kopā
Florbola_experts7613
Bebra*irsa4610
aijens14549
tammi2549
Кризис459
Renārs Z.448
Apinīc358
DingelingfromCēsis358
GangstaReperisTimmijs268
Dāvis Dedumets268
arwills077
Modric#10 ze goat145
Zaagjis044

Neskaidrību gadījumā rakstit PM

     [+] [-]

, 2022-09-20 09:41, pirms nedēļas
23.09 20:00 Ķekava 6:5 FBK Valmiera
24.09 16:00 Rubene 9:3 RTU/Rockets
24.09 17:00 Talsu NSS/Krauzers 7:4 Irlava
24.09 18:00 Bauska 6:4 FBK SĀC
24.09 19:00 FS Masters/Ulbroka 5:6 Lekrings
28.09 20:00 Irlava 5:9 FS Masters/Ulbroka

     [+] [-]

, 2022-09-20 10:45, pirms nedēļas
23.09 20:00 Ķekava - FBK Valmiera 7:4
24.09 16:00 Rubene - RTU/Rockets 11:3
24.09 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Irlava 7:5
24.09 18:00 Bauska - FBK SĀC 7:6
24.09 19:00 FS Masters/Ulbroka - Lekrings 9:6
28.09 20:00 Irlava - FS Masters/Ulbroka 5:9

     [+] [-]

, 2022-09-20 11:53, pirms nedēļas
23.09 20:00 Ķekava - FBK Valmiera 7:4
24.09 16:00 Rubene - RTU/Rockets 11:3
24.09 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Irlava 9:6
24.09 18:00 Bauska - FBK SĀC 8:5
24.09 19:00 FS Masters/Ulbroka - Lekrings 6:4
28.09 20:00 Irlava - FS Masters/Ulbroka 6:9

     [+] [-]

, 2022-09-20 18:50, pirms 6 dienām
Ķekava - FBK Valmiera 6-5
Rubene - RTU/Rockets 8-4
Talsu NSS/Krauzers - Irlava 5-4
Bauska - FBK SĀC 6-4
FS Masters/Ulbroka - Lekrings 4-6
Irlava - FS Masters/Ulbroka 5-6

     [+] [-]

, 2022-09-20 22:14, pirms 6 dienām
KEK 7:4 VAL
RUB 9:5 ROC
TAL 5:3 IRL
BAU 7:3 SAC
ULB 5:7 LEK
IRL 5:3 ULB

     [+] [-]

, 2022-09-21 11:38, pirms 6 dienām
Ķekava - FBK Valmiera 6-4
Rubene - RTU/Rockets 9-5
Talsu NSS/Krauzers - Irlava 6-3
Bauska - FBK SĀC 7-4
FS Masters/Ulbroka - Lekrings 4-6
Irlava - FS Masters/Ulbroka 5-7

     [+] [-]

, 2022-09-21 13:14, pirms 6 dienām
Ķekava 8-5 FBK Valmiera
Rubene - RTU/Rockets 11-4
Talsu NSS/Krauzers - Irlava 6-3
Bauska - FBK SĀC 7-3
FS Masters/Ulbroka - Lekrings 7-6
Irlava - FS Masters/Ulbroka 4-8

     [+] [-]

, 2022-09-21 13:15, pirms 6 dienām
23.09 20:00 Ķekava - FBK Valmiera 4-6
24.09 16:00 Rubene - RTU/Rockets 12-8
24.09 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Irlava 7-9
24.09 18:00 Bauska - FBK SĀC 8-5
24.09 19:00 FS Masters/Ulbroka - Lekrings 8-3
28.09 20:00 Irlava - FS Masters/Ulbroka 6-9

     [+] [-]

, 2022-09-22 09:42, pirms 5 dienām
Ķekava - FBK Valmiera 7-3
Rubene - RTU/Rockets 10-4
Talsu NSS/Krauzers - Irlava 5-7
Bauska - FBK SĀC 8-5
FS Masters/Ulbroka - Lekrings 3-7
Irlava - FS Masters/Ulbroka 7-4

     [+] [-]

, 2022-09-22 19:00, pirms 4 dienām
23.09 20:00 Ķekava - FBK Valmiera 7:5
24.09 16:00 Rubene - RTU/Rockets 9:3
24.09 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Irlava 8:5
24.09 18:00 Bauska - FBK SĀC 7:5
24.09 19:00 FS Masters/Ulbroka - Lekrings 6:8
28.09 20:00 Irlava - FS Masters/Ulbroka 3:7

     [+] [-]

, 2022-09-23 13:36, pirms 4 dienām
23.09 20:00 Ķekava - FBK Valmiera 7:5
24.09 16:00 Rubene - RTU/Rockets 9:3
24.09 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Irlava 7:5
24.09 18:00 Bauska - FBK SĀC 7:5
24.09 19:00 FS Masters/Ulbroka - Lekrings 4:5
28.09 20:00 Irlava - FS Masters/Ulbroka 6:8

     [+] [-]

, 2022-09-23 15:06, pirms 4 dienām
23.09 20:00 Ķekava - FBK Valmiera 9:5
24.09 16:00 Rubene - RTU/Rockets 9:3
24.09 17:00 Talsu NSS/Krauzers - Irlava 7:5
24.09 18:00 Bauska - FBK SĀC 7:7
24.09 19:00 FS Masters/Ulbroka - Lekrings 6:5
28.09 20:00 Irlava - FS Masters/Ulbroka 6:9