Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 3

FLORBOLA VĪRIEŠU VIRSLĪGAS PROGNOŽU SPĒLE. 2.NEDĒĻA + Rezultāti

FLORBOLA VĪRIEŠU VIRSLĪGAS PROGNOŽU SPĒLE. 2.NEDĒĻA + Rezultāti
Foto: LFS

Pirmā spēļu nedēļa noslēgusies, fantastisku sniegumu demonstrējis florbola_experts!

13.09 20:00 Ķekava Irlava
14.09 20:00 Rubene FBK Valmiera
14.09 20:00 RTU/Rockets Lielvārde/FatPipe
16.09 20:00 FBK Valmiera Bauska
16.09 20:00 Lielvārde/FatPipe FBK SĀC
17.09 18:00 Bauska Lekrings
17.09 19:00 FS Masters/Ulbroka Talsu NSS/Krauzers
18.09 16:00 Lekrings Ķekava
18.09 18:00 FBK SĀC Rubene

*Prognozējam tikai pamatlaiku. t.i. 60minūtes

Precīzs rezultāts - 3
Pareiza vārtu starpība un uzvarētājs(iesk. neizšķirtu) - 2
Pareizs uzvarētājs - 1
Nepareiza prognoze - 0

Prognozes jāiesniedz 10min līdz spēles sākumam, vēlams visas kārtas spēles vienā komentārā

Lietotājs1.kārta
Florbola_experts7
aijens145
tammi25
Кризис4
Bebra*irsa4
Renārs Z.4
Apinīc3
DingelingfromCēsis3
GangstaReperisTimmijs2
Dāvis Dedumets2
Modric#10 ze goat1

Neskaidrību gadījumā rakstit PM

     [+] [-]

, 2022-09-12 09:42, pirms 2 nedēļām
13.09 20:00 Ķekava Irlava 6-8
14.09 20:00 Rubene FBK Valmiera 6-4
14.09 20:00 RTU/Rockets Lielvārde/FatPipe 2-7
16.09 20:00 FBK Valmiera Bauska 9-2
16.09 20:00 Lielvārde/FatPipe FBK SĀC 8-3
17.09 18:00 Bauska Lekrings 2-11
17.09 19:00 FS Masters/Ulbroka Talsu NSS/Krauzers 4-5
18.09 16:00 Lekrings Ķekava 7-3
18.09 18:00 FBK SĀC Rubene 3-11

     [+] [-]

, 2022-09-12 14:24, pirms 2 nedēļām
13.09 20:00 Ķekava 9:4 Irlava
14.09 20:00 Rubene 5:6 FBK Valmiera
14.09 20:00 RTU/Rockets 3:11 Lielvārde/FatPipe
16.09 20:00 FBK Valmiera 9:2 Bauska
16.09 20:00 Lielvārde/FatPipe 9:5 FBK SĀC
17.09 18:00 Bauska 1:14 Lekrings
17.09 19:00 FS Masters/Ulbroka 6:5 Talsu NSS/Krauzers
18.09 16:00 Lekrings 8:5 Ķekava
18.09 18:00 FBK SĀC 4:10 Rubene

     [+] [-]

, 2022-09-12 15:02, pirms 2 nedēļām
13.09 20:00 Ķekava Irlava 8-5
14.09 20:00 Rubene FBK Valmiera 6-4
14.09 20:00 RTU/Rockets Lielvārde/FatPipe 4-9
16.09 20:00 FBK Valmiera Bauska 8-4
16.09 20:00 Lielvārde/FatPipe FBK SĀC 11-6
17.09 18:00 Bauska Lekrings 3-9
17.09 19:00 FS Masters/Ulbroka Talsu NSS/Krauzers 6-7
18.09 16:00 Lekrings Ķekava 7-5
18.09 18:00 FBK SĀC Rubene 5-10

     [+] [-]

, 2022-09-12 15:06, pirms 2 nedēļām
KEK 4:7 IRL
RUB 4:6 VAL
ROC 2:8 LVD
VAL 8:1 BAU
LVD 7:3 SAC
BAU 2:12 LEK
ULB 3:5 TAL
LEK 8:4 KEK
SAC 3:11 RUB

     [+] [-]

, 2022-09-12 19:39, pirms 2 nedēļām
Ķekava- Irlava 6-4
Rubene FBK -Valmiera 7-5
RTU/Rockets -Lielvārde/FatPipe 3-6
FBK Valmiera- Bauska 8-4
Lielvārde/FatPipe- FBK SĀC 6-2
Bauska -Lekrings 3-8
FS Masters/Ulbroka -Talsu NSS/Krauzers 3-6
Lekrings -Ķekava 7-3
FBK SĀC- Rubene 3-7

     [+] [-]

, 2022-09-12 23:57, pirms 2 nedēļām
Ķekava- Irlava 8-4
Rubene FBK -Valmiera 10-5
RTU/Rockets -Lielvārde/FatPipe 2-8
FBK Valmiera- Bauska 7-3
Lielvārde/FatPipe- FBK SĀC 10-3
Bauska -Lekrings 2-13
FS Masters/Ulbroka -Talsu NSS/Krauzers 5-5
Lekrings -Ķekava 9-4
FBK SĀC- Rubene 2-12

     [+] [-]

, 2022-09-13 06:39, pirms 2 nedēļām
13.09 20:00 Ķekava Irlava 7:4
14.09 20:00 Rubene FBK Valmiera 6:6
14.09 20:00 RTU/Rockets Lielvārde/FatPipe 2:9
16.09 20:00 FBK Valmiera Bauska 9: 3
16.09 20:00 Lielvārde/FatPipe FBK SĀC 7: 3
17.09 18:00 Bauska Lekrings 3: 10
17.09 19:00 FS Masters/Ulbroka Talsu NSS/Krauzers 4: 6
18.09 16:00 Lekrings Ķekava 7 :4
18.09 18:00 FBK SĀC Rubene 3: 6

Digital Matter icon

     [+] [-]

, 2022-09-13 09:55, pirms 2 nedēļām
13.09 20:00 Ķekava Irlava 9:6
14.09 20:00 Rubene FBK Valmiera 7:4
14.09 20:00 RTU/Rockets Lielvārde/FatPipe 3:6
16.09 20:00 FBK Valmiera Bauska 9:4
16.09 20:00 Lielvārde/FatPipe FBK SĀC 7:2
17.09 18:00 Bauska Lekrings 3:11
17.09 19:00 FS Masters/Ulbroka Talsu NSS/Krauzers 6:8
18.09 16:00 Lekrings Ķekava 9:5
18.09 18:00 FBK SĀC Rubene 2:10

     [+] [-]

, 2022-09-13 12:33, pirms 2 nedēļām
KEK 8:8 IRL
RUB 6:9 VAL
ROC 2:9 LVD
VAL 9:3 BAU
LVD 7:5 SAC
BAU 2:15 LEK
ULB 7:5 TAL
LEK 8:6 KEK
SAC 7:5 RUB

     [+] [-]

, 2022-09-13 13:58, pirms 2 nedēļām
13.09 20:00 Ķekava Irlava 7:5
14.09 20:00 Rubene FBK Valmiera 5:5
14.09 20:00 RTU/Rockets Lielvārde/FatPipe 3:6
16.09 20:00 FBK Valmiera Bauska 9:4
16.09 20:00 Lielvārde/FatPipe FBK SĀC 6:3
17.09 18:00 Bauska Lekrings 2:8
17.09 19:00 FS Masters/Ulbroka Talsu NSS/Krauzers 5:7
18.09 16:00 Lekrings Ķekava 6:4
18.09 18:00 FBK SĀC Rubene 3:7

     [+] [-]

, 2022-09-13 14:56, pirms 2 nedēļām
Ķekava- Irlava 7-4
Rubene- FBK Valmiera 8-5
RTU/Rockets -Lielvārde/FatPipe 3-6
FBK Valmiera- Bauska 7-3
Lielvārde/FatPipe- FBK SĀC 7-4
Bauska- Lekrings 3-8
FS Masters/Ulbroka-Talsu NSS/Krauzers 4-7
Lekrings- Ķekava 8-4
FBK SĀC -Rubene 3-7

     [+] [-]

, 2022-09-13 14:59, pirms 2 nedēļām
13.09 20:00 Ķekava Irlava 4-6
14.09 20:00 Rubene FBK Valmiera 5-3
14.09 20:00 RTU/Rockets Lielvārde/FatPipe 4-6
16.09 20:00 FBK Valmiera Bauska 11-4
16.09 20:00 Lielvārde/FatPipe FBK SĀC 8-5
17.09 18:00 Bauska Lekrings 3-7
17.09 19:00 FS Masters/Ulbroka Talsu NSS/Krauzers 5-7
18.09 16:00 Lekrings Ķekava 6-2
18.09 18:00 FBK SĀC Rubene 2-7

     [+] [-]

, 2022-09-13 15:17, pirms 2 nedēļām
Sveiki,

Paldies par apsveikumiem!

13.09 20:00 Ķekava Irlava 6:5
14.09 20:00 Rubene FBK Valmiera 6:4
14.09 20:00 RTU/Rockets Lielvārde/FatPipe 4:7
16.09 20:00 FBK Valmiera Bauska 7:3
16.09 20:00 Lielvārde/FatPipe FBK SĀC 8:3
17.09 18:00 Bauska Lekrings 2:11
17.09 19:00 FS Masters/Ulbroka Talsu NSS/Krauzers 6:6
18.09 16:00 Lekrings Ķekava 7:4
18.09 18:00 FBK SĀC Rubene 3:7