Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 3

Florbola Prognozes 12.kārta + REZULTĀTI

Laimīgu visiem jauno gadu!

06.01 20:00 Ķekava - Lielvārde/FatPipe
06.01 20:00 Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC
07.01 18:00 Bauska - Rubene
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets

Prognozējam tikai pamatlaiku
Precīzs Rez 3pts
Precīzs uzvarētājs un Rez starpiba 2pts
Precīzs uzvarētājs 1pts

Lietotājs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Kopā
DingelingfromCēsis35486261035456
aijens1454475561104354
Кризис4545526825551
Renārs Z.44244561026350
Modric#10 ze goat14444261323346
tammi254444341014346
Apinīc3566427006039
Florbola_experts7686025000034
Bebra*irsa4638570000033
Dāvis Dedumets2646445000031
relouder00000067210429
GangstaReperisTimmijs2646334000028
MarksT0000366721227
murziks0000005708424
gitana0000007700418
Sharky0000400900013
Yanker92000000090009

     [+] [-]

, 2023-01-02 16:13, pirms 4 nedēļām
Esmu iedevis citiem handikapu, lai būtu interesantāk, savādāk bija garlaicīgi pa pirmo vietu iet.

06.01 20:00 Ķekava - Lielvārde/FatPipe 7:4
06.01 20:00 Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC 12:2
07.01 18:00 Bauska - Rubene 4:7
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 8:4
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 7:4
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 4:6
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 6:6
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 8:5

     [+] [-]

, 2023-01-03 13:38, pirms 3 nedēļām
06.01 20:00 Ķekava - Lielvārde/FatPipe 9:5
06.01 20:00 Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC 11:7
07.01 18:00 Bauska - Rubene 7:6
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 12:5
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 9:8
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 5:7
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 6:8
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 10:4

     [+] [-]

, 2023-01-03 16:06, pirms 3 nedēļām
06.01 20:00 Ķekava - Lielvārde/FatPipe 6-5
06.01 20:00 Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC 11-3
07.01 18:00 Bauska - Rubene 4-9
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 10-5
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 8-6
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 4-6
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 8-4
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 7-6

     [+] [-]

, 2023-01-03 18:06, pirms 3 nedēļām
06.01 20:00 Ķekava - Lielvārde/FatPipe 8-5
06.01 20:00 Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC 12-4
07.01 18:00 Bauska - Rubene 3-10
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 9-4
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 6-5
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 4-5
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 7-4
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 8-5

     [+] [-]

, 2023-01-03 19:49, pirms 3 nedēļām
06.01 20:00 Ķekava - Lielvārde/FatPipe 7:4
06.01 20:00 Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC 11:5
07.01 18:00 Bauska - Rubene 6:8
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 9:4
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 8:5
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 8:6
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 9:5
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 7:6

     [+] [-]

, 2023-01-03 21:02, pirms 3 nedēļām
06.01 20:00 Ķekava - Lielvārde/FatPipe 5:7
06.01 20:00 Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC 11:3
07.01 18:00 Bauska - Rubene 2:8
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 7:3
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 5:7
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 6:3
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 7:6
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 9:3

     [+] [-]

, 2023-01-04 00:55, pirms 3 nedēļām
06.01 20:00 Ķekava - Lielvārde/FatPipe 6:8
06.01 20:00 Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC 11:7
07.01 18:00 Bauska - Rubene 4:11
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 9:6
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 4:6
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 8:5
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 8:5
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 5:7

     [+] [-]

, 2023-01-04 15:10, pirms 3 nedēļām
06.01 20:00 Ķekava - Lielvārde/FatPipe 8-4
06.01 20:00 Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC 12-4
07.01 18:00 Bauska - Rubene 5-10
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 8-3
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 8-5
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 4-6
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 7-4
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 8-4

     [+] [-]

, 2023-01-04 15:13, pirms 3 nedēļām
Ķekava - Lielvārde/FatPipe 7-4
Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC 10-4
Bauska - Rubene 3-8
FBK Valmiera - Irlava 7-3
FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 6-5
Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 4-6
Rubene - Lielvārde/FatPipe 7-4
Bauska - RTU/Rockets 7-4

     [+] [-]

, 2023-01-04 18:13, pirms 3 nedēļām
06.01 20:00 Ķekava - Lielvārde/FatPipe 7:5
06.01 20:00 Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC 10:3
07.01 18:00 Bauska - Rubene 5:12
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 8:4
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 6:8
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 5:9
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 5:3
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 8:5

     [+] [-]

, 2023-01-06 12:39, pirms 3 nedēļām
06.01 20:00 Ķekava - Lielvārde/FatPipe 5:4
06.01 20:00 Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC 9:4
07.01 18:00 Bauska - Rubene 4:11
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 12:7
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 6:6
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 5:7
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 5:3
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 7:4

     [+] [-]

, 2023-01-07 16:56, pirms 3 nedēļām
07.01 18:00 Bauska - Rubene 4:11
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 11:6
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 7:6
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 5:7
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 7:4
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 7:5

     [+] [-]

, 2023-01-07 17:01, pirms 3 nedēļām
07.01 18:00 Bauska - Rubene 5:10
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 11:5
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 6:5
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 5:7
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 8:5
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 7:5

     [+] [-]

, 2023-01-07 17:06, pirms 3 nedēļām
06.01 20:00 Ķekava - Lielvārde/FatPipe
06.01 20:00 Talsu NSS/Krauzers - FBK SĀC
07.01 18:00 Bauska - Rubene 5-9
07.01 18:00 FBK Valmiera - Irlava 11-6
08.01 15:00 FS Masters/Ulbroka - FBK Valmiera 7-6
08.01 16:00 Talsu NSS/Krauzers - Lekrings 4-6
08.01 16:00 Rubene - Lielvārde/FatPipe 8-5
08.01 17:00 Bauska - RTU/Rockets 8-5

     [+] [-]

, 2023-01-07 19:06, pirms 3 nedēļām
Vai tik pēdējie trīs prognozētāji nav viens un tas pats cilvēks? Jau kārtējā kārta, kad iesniedz tieši šie trīs profili ar dažu minūšu intervālu. ☝🏻 Varbūt izvēlies vienu profilu un ar to turpini dalību?