Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2896, Did:0, useCase: 0

Gaļinskim labākais reitings komandā, "Virtus.pro" atgriežas uz uzvaru takas

Toms Jēkabs Bērziņš
Toms Jēkabs Bērziņš

Gaļinskim labākais reitings komandā, "Virtus.pro" atgriežas uz uzvaru takas
Mareks YEKINDAR Gaļinskis. Foto: ESL

Trešo uzvaru četrās spēlēs datorspēles CS:GO turnīra "ESL Pro League" 13. sezonas D grupas cīņās izcīnījusi Mareka YEKINDAR Gaļinska pārstāvētā Kazahstānas "Virtus.pro" vienība, kas pārliecinoši ar 2-0 (16:9, 16:8) pieveica "Fnatic" komandu no Zviedrijas. YEKINDAR uzvaru kaldināja ar 48 punktiem, kas bija labākais rādītājs starp visiem spēles dalībniekiem.

Pēc vakar vakarā piedzīvotā sāpīgā zaudējuma pret "Astralis" komandu šodien VP spēja aizvadīt vislabāko spēli turnīrā līdz šim. "Fnatic" gan sevis izvēlētajā "Train" kartē sāka labi, uzvarot pirmos piecus raundus (pie tam T pusē), taču puslaika turpinājumā "Virtus.pro" neļāva gūt pretiniekiem vairs ne punkta - 10:5. Otrajā puslaikā VP bumbu ieskaites zonā nenovietoja ne reizi, taču tas netraucēja uzvarēt sešus no desmit raundiem, un izcīnīt uzvaru arī visā kartē - 16:9.

Arī "Dust2" karti labāk iesāka "Fnatic" (4:0), tomēr pat T pusē spēlējot VP tāpat uzvarēja pirmo puslaiku - 9:6. Zviedrijas komanda otrajā puslaikā spēja gūt vien divus punktus, abos gadījumos detonējot bumbu. Pie tam, šīs uzvaras tika izcīnītas ar trīs zaudētiem raundiem starpā, kā rezultātā ekonomiku nostabilizēt "Fnatic" neizdevās, kā rezultātā "Virtus.pro" tika loģiskas un arī diezgan pārliecinošas uzvaras - 16:8 un 2-0 summā.

Gaļinskis atkal bija komandas līderis, kopā tiekot pie 48 punktiem un 1.63 reitinga, abos esot labākais komandā. Rīt astoņos vakarā "Virtus.pro" aizvadīs savu pēdējo spēli apakšgrupā, tiekoties ar Ziemeļamerikas komandu "Team Liquid".

Izmantotie resursi:
https://www.hltv.org/stats/matches/...