Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:362, Did:0, useCase: 3

Šautriņu metēji Gleglu un Balodis kvalifikācijas skolu sāk ar zaudējumiem

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Šautriņu metēji Gleglu un Balodis kvalifikācijas skolu sāk ar zaudējumiem
Cīņa par PDC tūres kartēm sākusies. Foto: PA Wire/Scanpix

Šodien Vācijā sākās PDC (Professional Darts Corporation) kvalifikācijas skolas sacensības. Pirmajā dienā zaudējumus jau pirmajā kārtā piedzīvoja abi latvieši Toms Balodis un Nauris Gleglu. Vistuvāk uzvarai bija Gleglu. Jau rīt abi turpinās kvalifikācijas skolas turnīru.

Šodien Vācija tika uzsāktas kvalifikācijas skolas sacensības šautriņmešanā, kur līdz 17. februārim 640 šautriņu metēji sadalīs 29 tūres kartes, kas dos iespēju turpmāk piedalīties PDC (Professional Darts Corporation) rīkotajos turnīros.

Starp 640 šautriņu metējiem bija atrodami arī trīs latviešu vārdi - Toma Baloža, Jāņa Mustafejeva un Naura Gleglu. Ja Balodis un Gleglu sacensības uzsāka šodien Vācijā, tad Mustafejevs piedalīsies no ceturtdienas Lielbritānijā organizētajā kvalifikācijā.

Kopumā PDC parūpējies par visnotaļ sarežģītu formātu ikdienas līdzjutējam. Vispirms trīs dienas Vācijā, bet vēlāk trīs Lielbritānijā sportisti aizvadīs kvalifikācijas izspēles, no kuras katru dienu uz finālposmu par tūres karšu izcīņu iekļūs četri labākie. Tāpat no katras grupas kvalificēsies labākie pārējie no ranga, kopā 32 šautriņu metēji.

Šodien ne pārāk labi veicās latviešiem - Tomam Balodim un Naurim Gleglu, kas piedzīvoja zaudējumus jau pirmajā kārtā. Balodis piedzīvoja sauso zaudējumu ar 0:6 pret beļģi Filipu Van Gassi. Statistiski arī ne pārāk veiksmīgs sniegums - vidēji gājienā gūti tikai 58.4 punkti.

Naurim Gleglu spēle jau bija krietni spraigāka, tomēr arī piedzīvots zaudējums pirmajā kārtā pret vācieti Jegoru Tvorogovu ar 4:6. Pirmajos četros legos abi apmainījās diviem uzvarētiem legiem, taču tad trīs pēc kārtas uzvarēja vācietis, kas arī bija izšķirošais. Gājienā rezultatīvāks bija pat Gleglu, gūstot 73.2 punktus gājienā. Slavenais Reimonds van Bārnevelds atgriezās šautriņmešanas apritē ar tikšanu līdz astotdaļfinālam, kur piekāpās ar 5:6 Pero Ljubicam.

Jau rīt un parīt Vācijā turpināsies kvalifikācijas skolas sacensības ar latviešu šautriņu metēju dalību. Savukārt Jānis Mustafejevs pirmās spēles aizvadīs ceturtdien Lielbritānijā.

     [+] [-]

, 2021-02-08 19:23, pirms gada
Euro skola un UK katra noskaidro pa 128 dalībniekiem . Kas pēc tam noslēguma fāzē cīnīsies par kartēm