Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Video: Kērlings šķērsgriezumā Latvijā un pasaulē

Andris Liepa
Andris Liepa
Piedāvājam Jāņa Celmiņa sarunu ar Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretāru Arti Zenteli. Sarunas laikā vīri runā par kērlinga pirmssākumiem, sporta veida ienākšanu Latvijā, popularitāti un līderiem pasaulē, fizisko un psiholoģisko sagatavotību, izplatītākajiem savainojumiem, kā arī visdažādākajām kērlinga niansēm, ekipējumu, akmeņiem, to ražošanu un daudz ko citu.

Tāpat tiek runāt par šonedēļ Rīgā notiekošo Latvijas čempionātu, kura finālspēles sestdien, 30.janvārī tiešraidē tiks demonstrētas Sportacentrs.com TV kanālā.
Vērtējums: +3

  +1 [+] [-]

, 2016-01-28 18:37, pirms 8 gadiem
Paldies par sarunu!

Vispār būtu interesanti, ja biežāk būtu redzamas videointervijas ar ''alternatīvāku'' un ne tik populāru sporta veidu pārstāvjiem. Vismaz mani interesētu, kas Latvijā notiek beisbola, amerikāņu futbola, ūdenspolo, ekstrēmo sporta veidu, badmintona, lakrosa, bendija utt. virtuvēs.

  -1 [+] [-]

, 2016-01-29 11:37, pirms 8 gadiem
Paldies par interviju, ir prieks uzzinat vairak par apkopeeju hobiju.

     [+] [-]

, 2016-01-29 11:57, pirms 8 gadiem
mytila rakstīja: Paldies par interviju, ir prieks uzzinat vairak par apkopeeju hobiju.
Ja cilvēkam ir mērķis tikt uz olimpiādi vai pasaules čempionātu, tad kērlings ir īstā lieta. Ja tev galva strādā (kā nekā šahs uz ledus), tad ir vērts mēģināt un censties. Kas zina, varbūt pēc gadiem kērlings būs vienīgais komandu sporta veids pārstāvēts ziemas olimpiādē.
Nez ko dara tas cilvēks, kurš sarunāja pirmos akmeņus uz Latviju?

     [+] [-]

, 2016-01-29 23:47, pirms 8 gadiem
Ļoti interesanta intervija, SC noteikti jāturpina iepazīstināšanu ar ne tik populārajiem sporta veidiem.

Kērlings spēlēts tikai uz Play Station, bet sapratu, ka tas ir ļoti taktisks un tehnisks sporta veids, kas aizrautu cilvēkus, kuri nemeklē tikai fizisku izlādi, bet cīņu starp prātiem.