Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Aizvadīts Latvijas Telpu orientēšanās kausa 1. un 2. posms

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Aizvadīts Latvijas Telpu orientēšanās kausa 1. un 2. posms
Foto: Latvijas Orientēāsnās federācija.

Pēc gandrīz gada pārtraukuma tika rīkots Latvijas Telpu orientēšanās kauss un pulcēti sporta entuziasti, lai piedalītos sacensību 1. un 2. posmā. Sacensību mērķis ir parādīt orientēšanos, kā pieejamu sporta veidu jebkuram vecumam un dzimumam, kā arī noskaidrot ātrākos orientieristus telpās sešās vecuma grupās.

Sacensības noritēs četros posmos, taču pirmie divi tika veiksmīgi aizvadīti 20. novembrī Daugavas stadionā (Augšielā 1), kur piedalījās ap 160 dalībnieku un 21. novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā (Merķeļa ielā 13), kur startēja aptuveni 200 dalībnieku ar kopvērtējuma līderiem sešās vecuma grupās:

S16 Jaunietes: Amanda Mankus, klubs “Auseklis IK”
S21 Sievietes: Una Undīne Dzērve, klubs “Kāpa OK”
S40 Sievietes: Sigita Cimermane, klubs “ApPasaule”
V16 Jaunieši: Emīls Lecinskis, klubs “Kāpa OK”
V21 Vīrieši: Kārlis Stradiņš, klubs “Auseklis IK”
V40 Vīrieši: Guntars Mankus, klubs “Saldus OK”

Telpu orientēšanās distance atbilst saīsinātai tradicionālajai sprinta distancei. Pieteikties sacensībām uz 3. un 4. posmu iespējams, izmantojot LOF pieteikumu sistēmu (www.lof.lv/pieteikumi ). Pieteikšanās termiņš – trīs dienas pirms katra posma. Katrā posmā vecuma grupā uzvar tas dalībnieks, kura abu distanču rezultātu summa ir vismazākā. Katrā posmā tiek apbalvoti pirmo vietu ieguvēji. Kopvērtējumā apbalvo pirmo triju vietu ieguvējus katrā meistarības grupā. Lai iegūtu ieskaiti kopvērtējumā, jāpiedalās vismaz četros kausa posmos.

Sacensības organizē SIA O! Latvija, Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā Rīgas Latviešu biedrību, Rīgas Tehnisko universitāti, konferenču centru “ATTA CENTRE” un VSIA „Kultūras un sporta centrs „Daugavas stadions”.

Izmantotie resursi:
◪ Latvijas Orientēšanās federācija - Sākums