Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Burātājai Kumpiņai 44. vieta Eiropas čempionātā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Burātājai Kumpiņai 44. vieta Eiropas čempionātā
Estere Kumpiņa. Foto no sportistes Facebook profila

LETA. Latvijas burātāja Estere Kumpiņa šajā nedēļā Itālijā notikušajā Eiropas atklātajā čempionātā olimpiskajā "Laser Radial" jeb ILCA 6 klasē ierindojās 44.vietā.

Pēc sešiem kvalifikācijas braucieniem, vienā no tiem Kumpiņai sasniedzot devīto rezultātu vienā no divām flotēm, latviete bija 43.vietā un sacensības turpināja "zelta flotē", kurā iekļuva 56 burātājas. Elza Cibule pēc kvalifikācijas bija 87. un cīnījās "sudraba flotē", kurā startēja otrā ešelona 56 sportistes.

Fināla piecos braucienos Kumpiņa "zelta flotē" vienā no braucieniem bija 34., divos - 40., vēl vienā - 44., bet pirmajā no tiem - 54.vietā. Atskaitot sliktāko rezultātu, Kumpiņa ierindojās 44.vietā. Starp Eiropas burātājām tas bija 36.labākais rezultāts.

Par čempioni kļuva nīderlandiete Mārita Būmēstere, kura iepriekšējās trīs olimpiskajās spēlēs izcīnījusi visu medaļu komplektu. Otrā bija tagad Portugāli pārstāvošā grieķiete Vasileja Karahaliu, bet trešā - ungāriete Mārija Ērdi.

"Sudraba flotē" Cibule vienā no finālbraucieniem bija astotā, bet summā ierindojās 28.pozīcijā.

Izmantotie resursi:
LETA