Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Latvijas sportists uzvarējis "Ristna Wave Classic" čempionātā viļņu burāšanā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvijas sportists uzvarējis "Ristna Wave Classic" čempionātā viļņu burāšanā
Foto: sailinglatvia.lv

Igaunijā, Hiumā salā notikušajās “Ristna Wave Classic” sacensībās viļņu burāšanā, kas reizē ir viens no diviem Igaunijas čempionāta posmiem, uzvaru U21 grupā izcīnījis Latvijas pārstāvis Valters Videnieks.

Sacensības notika divās grupās – jauniešu U21 un pieaugušo konkurencē ar attiecīgi 5 un 13 dalībniekiem kopumā no 4 valstīm - Igaunija, Latvija, Polija, Somija. Lietuvieši bija ieradušies kā “starptautiskie novērotāji”, bet sacensībās nepiedalījās.

Apstākļi kā parasti nebija ideāli, bet visumā piemēroti sacensību norisei. Vēja ātrums 9-13m/s, maksimālais viļņu augstums līdz 2.5m. Abās grupās uzvarētāji tika noskaidroti “double elimination” konkurencē.

No Latvijas burātājiem augstāko pozīciju izcīnīja Valters Videnieks (LAT33,) iegūstot pirmo vietu U21 grupā. Paralēli startiem jauniešu klasē, Valters piedalījās arī pieaugušo grupā, kur spēja ierindoties dalītā 7./8. vietā.

Pieaugušo konkurencē augstāko vietu no Latvijas braucējiem izcīnīja Krišjānis Tūtāns (LAT168), ierindojoties 4. vietā. Krišjānim sacensības sākās ar neveiksmīgu “hītu” pret igauņu sportistu Kristjanu Kīsku. Nākamajā dienā “double elimination” ietvaros Krišjānis pamazām atguva zaudēto, taču pusfinālā, satiekoties “hītā” ar šo pašu sportistu, zaudēja un kopvērtējumā palika ceturtais.

Izmantotie resursi:
Latvijas Zēģelētāju savienība - Uzzini vairāk -...