Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

No Zemgales uz Latvijas čempionātu badmintonā kvalificējas LLU studenti

No Zemgales uz Latvijas čempionātu badmintonā kvalificējas LLU studenti
Foto: jbk.lv

Latvijas čempionāta badmintonā klubu komandām trešdien Zemgales divīzijas kvalifikācijas turnīra beidzamajā spēle LLU pārliecinoši ar 5:0 uzvarēja Jelgavas komandu, un izcīnīja vietu Latvijas čempionāta finālturnīrā, kas notiks 19. decembrī Siguldā.

LLU studentu komandā spēlēja tikai LLU studenti, un šī komanda bija vienīgā, kas kvalifikācijas turnīrā Zemgales divīzijā uzvarēja visās spēlēs, turklāt divās spēlēs uzvarot ar maksimālo rezultātu 5:0. Vienīgie, kas spēja izrādīt LLU studentiem pretestību, bija Ozolnieku komandā spēlējošie badmintona spēlētāji.

Ozolnieki kvalifikācijas turnīru noslēdza ar divām uzvarām un vienu zaudējumu. 5. decembrī, daudziem līdzjutējiem klātesot Ozolnieku sporta namā, Ozolnieki uzvarēja Penkuli ar 4:1. Iepriekš Ozolnieki jau bija uzvarējuši Jelgavu, bet turnīra pirmajā spēlē zaudēja Zemgales divīzijas līderiem – LLU studentiem.

Penkule kvalifikācijas turnīru noslēdza ar vienu uzvaru un diviem zaudējumiem. Arī Penkule uzvarēja Jelgavu, taču zaudēja gan LLU studentiem, gan arī cīņā par 2.vietu piekāpās Ozolniekiem.

Vienīgā komanda, kura tā arī neizbaudīja uzvaras garšu, ir Jelgava, kura visas līdzšinējās spēlēs zaudēja. Vissāpīgāk Jelgava zaudēja LLU studentiem - 0:5, taču abās pārējās spēlēs Jelgava bija viens pāris punktu attālumā no uzvaras, jo zaudēja ar 2:3. Spēlē ar Ozolniekiem izšķirošā Jelgavai bija sieviešu vienspēle, kas tika zaudēta trijos setos, bet spēlē pret Penkuli izšķirošā bija sieviešu dubultspēle, kur arī tikai zaudēta trijos setos.

Atskatoties uz Zemgalas kvalifikācijas turnīra norisi, Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds pauda īpašu gandarījumu par līdzjutēju klātbūtni Ozolnieku un Penkules spēlēs laikā. “Tieši tāds arī bija mūsu mērķis, ka būs šādas Latvijas čempionāta spēles, kuras zālē klātienē vēros līdzjutēji. Paldies arī Ozolnieku klubam, kurš īpaši piestrādāja, lai par spēli izziņutu vietējiem interesentiem. Lai ir vairāk šādas spēles! Un lai ir vairāk vietas, kur notiek šādas spēles! Esmu pārliecināts, ka ikviens spēlētājs vēlētos spēlēt šādā atmosfērā,” priekos dalās Rozenvalds.