Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Rozenvalds atstāj Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretāra amatu

Rolands Eliņš

Rozenvalds atstāj Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretāra amatu
Kristians Rozenvalds

Kristians Rozenvalds neturpinās darbu kā Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs, viņš informēja medijus.

Kristians Rozenvalds par LBF ģenerālsekretāru kļuva 2015. gadā un vadīja organizāciju septiņus gadus. Marta beigās tika ievēlēta jauna LBF valde, par tās priekšsēdētāju kļuva Viesturs Bajārs, kurš tagad pārņems arī daļu no Rozenvalda pienākumiem.

Rozenvalds savā paziņojumā pateicās badmintona saimei par sadarbību vairāku gadu garumā un izcēla Bajāra iepriekšējos darbus un nopelnus, rakstot, ka "katram laikam ir savs līderis".

"Šo 7 gadu laikā badmintonā ir izdarīts it kā tik daudz, taču vienlaicīgi, diemžēl, tik daudz palika arī neizdarīts," rakstīja Rozenvalds. "Kas zina, kā būtu attīstījies iecerētais, ja ne Covid? 2020.gada martā, īsi pirms Covid, tika iekustināti gan komandu turnīri stafetes “Badminton 100” formātā, kam bija jābūt kā vienam no dzinējiem, gan arī tikpat nozīmīgā EHR Augstskolu līga. Jau regulāri badmintona turnīrus translēja TV Latvijā. Jelgavā notiekošais Pasaules reitinga badmintona turnīrs ar saviem vairāk nekā 300 dalībniekiem no 40 valstīm bija lielākais Eiropā un viens no starptautiskākajiem pasākumiem Latvijā. Bet to visu apturēja Covid. Otram šādam izrāvienam man vairs nebūtu spēka un enerģijas."

Rozenvalds papildus paveiktajiem darbiem arī paškritiski atzīmēja, ka vairākas idejas palikušas nerealizētas. Kā viņš pats norāda, neizdevās piesaistīt privātos investorus, lai izveidotu vismaz vienu privāto badmintona klubu, neizdevās izveidot badmintona ekselences centru un kādas Latvijas vidusskolas bāzes, kā arī Rozenvalds atzīmē, ka sporta veida iekšējās nesaskaņas palikušas līdz galam neatrisinātas.

"Jā, iespējams, es labāk nekā kāds cits zinu, kā būtu jāvada federācija šobrīd un turpmāk, taču es nekādi negribētu būt kā parazīts, kad bez manis nu nekādi," raksta Rozenvalds. "Tieši pretēji, manuprāt par mani vislabāk liecinās tas, ka lietas ir pārņemtas un turpina labi attīstīties. Šobrīd, jau pēc manis, ir veiksmīgi Siguldā norisinājies Latvijas čempionāts U13, U17, U21, nodrošinot Youtube tiešraides no Lavazza korta, publicējot informāciju Badminton.lv lapā un Facebook, kas pēcāk ir pārpublicēta Sportacentrs.com. Turpinās reitings. Federācijas kontā ir atstāti vairāk nekā 15000 eiro un noslēgti līgumi par 20000 eiro dotācijām no LOK un Latvijas Sporta federāciju padome. Jaunievēlētais Valdes priekšsēdētājs Viesturs Bajārs ir pārņēmis e-pastus, kontus, kontaktus, iekārtas. Viss notiek! Pārmaiņas ir dabisks organizācijas attīstības process, tās jāuztver pozitīvi, vienmēr!"

     [+] [-]

, 2022-04-08 14:20, pirms 3 mēnešiem
Jāatzīst, ka varēja just badmintonistu saimes aktivitāti un centienus populatizēt savu sporta veidu (brīžiem pat šķita pārspīlēti).

     [+] [-]

, 2022-04-08 15:04, pirms 3 mēnešiem
Vai tiešām badmintonu arī vairs neturpinās rādīt B4S?

     [+] [-]

, 2022-04-08 16:38, pirms 3 mēnešiem
Nepārzinu badmintona virtuvi, bet izskatās, ka pārmaiņas ir noritējušas korekti un bez liekiem konfliktiem. Labi, ja tā. Septiņi gadi arī ir pieteikams laiks šādā amatā.