Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Latvjias velo orientieristiem panākumi Lietuvas atklātajā čempionātā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvjias velo orientieristiem panākumi Lietuvas atklātajā čempionātā
Ramona Poreitere. Foto: Latvijas orientēšanās federācija.

Pēc Latvijas čempionāta jaunieši un vairāki Master grupas braucēji piedalījās Lietuvas atklātajā čempionātā velo orientēšanās, kas norisinājās Viļņas tuvumā. Lietuvā notikušajās sacensībās bija iespēja piedalīties ne tikai sprinta un garajās individuālajās distancēs, bet arī spraigās 2cilvēku/4etapu stafetēs.

Sprintā sevi labi parādīja un nepārspēti palika Ramona Poreitere D17 grupā un Mārtiņš Mežsargs V17 grupā. Jēkabs Toms Andersons ieguva otro vietu aiz Mārtiņa, apsteidzot visus lietuviešu vienaudžus un nodrošinot Latvijai dubultuzvaru. Garajā distancē meitenēm Ramona Poreitere atkārtoti uzrādīja labāko rezultātu, bet puiši atkal nopelnīja divas godalgas, tiesa, šoreiz izpaliekot pirmajai vietai. Piekāpjoties tikai uzvarētājam Nojum Lukošiusam no Lietuvas, 2. vietu ieņēma Jēkabs Toms Andersons, bet 3.vietu nopelnīja Mārtiņš Mežsargs.

Abi puiši Jēkabs ar Mārtiņu bija arī ātrākie sestdienas stafetes distancē DV17 grupā, bet otrajā vietā ierindojās otra latviešu mix komanda, kurā startēja Ramona Poreitere un Ronalds Lūkins. Šādi rezultāti dod cerības, ka ieguldītais treniņu darbs nes augļus un redzēsim ne vienu vien teicamu rezultātu arī turpmāk.

Izmantotie resursi:
◪ Latvijas Orientēšanās federācija - Sākums

     [+] [-]

, 2021-10-05 22:28, pirms 2 mēnešiem
Interesanti, kā mūsējiem veiktos lielajos mačos, kā Eiropas vai pasaules čempionātos?