Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Latvijas izlase iekļūst desmitniekā PK posmā orientēšanās sportā jauktajā stafetē

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvijas izlase iekļūst desmitniekā PK posmā orientēšanās sportā jauktajā stafetē
Latvijas izlase: (no kreisās) S.Grosberga, R.Zērnis, U.Upītis, L.Valdmane. Foto: Latvijas orientēšanās federācija.

Pasaules kauss Itālijā Latvijai noslēdzies ar vienu no visu laiku labākajiem startiem sprinta stafetē! Latvijas komanda ar Sandru Grosbergu, Rūdolfu Zērni, Uldi Upīti un Līgu Valdmani sastāvā finišēja 16. vietā 50 komandu konkurencē, bet starp valstu pirmajām komandām 9. vieta.

Visi komandas dalībnieki aizvadīja stabilus skrējienus un finišā no uzvarētājiem Norvēģijas izlases atpalika nedaudz vairāk kā četras minūtes. Sandra Grosberga pirmo etapu noslēdza devītajā vietā grupā ar virkni citu valstu sportistēm. Rūdolfs Zērnis otrajā etapā komandu pacēla uz augsto piekto vietu. Uldis Upītis startēja trešajā etapā, izslīdot no desmitnieka un atkāpjoties uz 13. vietu. Pēdējā posmu ļoti labi veica Līga Valdmane, apsteidzot vēl pāris sportistes un pirmo izlašu vidū paceļot Latviju uz 9.vietu.

“Pirms starta nejutos ļoti labi. Pēc garās un vidējās distances bija sakrājies liels nogurums, un jebkurā citā dienā nebūtu motivācijas censties, bet zināju, ka komandai ir izredzes uz labu rezultātu. 5. vieta pēc diviem etapiem man nebija pārsteigums, biju tam gatavs un domāju, ka izdarīju visu, kas šodien bija manos spēkos,” rezultātu komentē komandas jaunākais dalībnieks U. Upītis.

Izmantotie resursi:
◪ Latvijas Orientēšanās federācija - Sākums