Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Latvijas vīriešu izlase galda tenisā iekļūst Eiropas komandu čempionāta B divīzijā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvijas vīriešu izlase galda tenisā iekļūst Eiropas komandu čempionāta B divīzijā
Latvijas komanda. Foto: Latvijas Galda tenisa federācija.

Latvijas vīriešu izlase pagājušajā nedēļas nogalē Eiropas komandu čempionāta atlases sacensībās Panagjurištes pilsētā Bulgārijā kvalificējās B divīzijai un turpinās cīņu par iekļūšanu 2023.gada Eiropas komandu čempionāta finālā.

Latvija Eiropas komandu čempionāta atlases sacensības aizvadīja B grupā, kur kopā ar mājiniekiem bulgāriem pretī stājās arī Norvēģija, Islande un Kosova. Latvijas komanda pirmajās divās spēlēs piedzīvoja zaudējumus, piekāpjoties Bulgārijai un Norvēģijai.

Atlases turnīra turpinājums bija daudz sekmīgāks, izcīnot divas uzvaras. Vispirms ar 3:0 pārliecinoši tika pieveikta Skotija, bet pēc tam ar 3:1 uzveikta arī Islandes izlase.
Līdz ar to Latvijas vīriešu izlase ar divām uzvarām un tikpat zaudējumiem piecu komandu konkurencē savā apakšgrupā ierindojās 3.vietā.

Tas Latvijas komandai ļāva izcīnīt tiesības spēlēt B divīzijā, turpinot cīņu par iekļūšanu Eiropas 2023.gada komandu čempionāta finālā. B divīzijas spēles paredzētas 2022.gada 17.-18.oktobrī.

Izmantotie resursi:
Galdateniss.lv - Galda teniss

     [+] [-]

, 2022-04-05 08:14, pirms 3 mēnešiem
Kā var Kosovo sajaukt ar Skotiju?