Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 3

Arī Cēsu badmintonisti kvalificējas Latvijas klubu čempionāta finālturnīram

Arī Cēsu badmintonisti kvalificējas Latvijas klubu čempionāta finālturnīram
Foto: badminton.lv

Arī Cēsu, tāpat kā Liepājas badmintona kluba komanda, ir priekšlaicīgi kvalificējusies Latvijas čempionāta finālturnīram badmintonā klubu komandām, kas 19. decembrī notiks Siguldā.

Cēsu badmintonisti pirmdien pie sevis uzņēma Valkas badmintonistus un uzvarēja viņus ar 3:2. Cēsinieki bija spēcīgāki abās vienspēles, bet Valkas badmintonisti bija spēcīgāki vīriešu un sieviešu dubultspēlēs. Viss izšķīrās jauktajās dubultspēlēs, un Ivo Keišs pārī ar Giretu Jermacāni izšķirošajā spēlē uzvarēja Valkas komandā spēlējošo igauņu pāri Vaido Lillemā un Elīnu Elkindu.

28. novembrī Talsus tika noskaidrots pirmais finālturnīra kvalificējušais dalībnieks - Liepājas badmintonisti Kurzemes divīzijas duelī arī atbildes spēlē ar minimālo pārsvaru 3:2 uzvarēja Talsu jaunos badmintonistus, tādējādi trešā spēle starp Liepāju un Talsiem nebija nepieciešama, jo arī pirmajā spēlē, kas notika Liepāja 20. novembrī, uzvarēja Liepāja.

Iespējams, ka jau šonedēļ būs zināmi arī Rīgas divīzijas uzvarētāji. Ja Rīgas divīzijā RTU uzvarēs “Enri” Rīgas divīzijā 2. decembrī, tad arī RTU būs uzvarējusi visās divīzijas spēlēs, un atlikušās spēles būs jau simboliskas.

Pierīgas divīzija Baložu un Salaspils atbildes spēlē notiks tikai 7. decembrī, un ja būs nepieciešama arī trešā spēle, tad tā notiks 14. decembrī, bet Zemgales divīzijā 2. decembrī būs tikai otrā kārta, un pēdējā spēle šajā divīzijā ir ieplānota 7. decembrī.

Atgādinām, ka komandu turnīrā katrā tikšanās reizē tiek izspēlētas piecas spēlēs – vīriešu un sieviešu vienspēles, vīriešu un sieviešu dubultspēlēs, kā arī jauktā dubultspēle. Nolikums paredz, ka viens spēlētājs var piedalīties tikai divās spēlēs, tādējādi minimālais komandas sastāvs ir četri spēlētāji – divi vīrieši un divas sievietes, taču ir iespējams, ka katrs spēlē tikai vienu spēli, tādējādi vienā vakarā var spēlēt arī astoņi komandas spēlētāji.

Latvijas čempionātam ir pieteiktas 22 komandas un 180 badmintona spēlētāji, tādējādi tas ir skaitliski masveidīgākais Latvijas badmintona turnīrs.