Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2990, Did:0, useCase: 3

Skrīvers pēc mēneša cīnīsies par "Karate Combat" čempiona jostas atgūšanu

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Skrīvers pēc mēneša cīnīsies par "Karate Combat" čempiona jostas atgūšanu
Edgars Skrīvers

LETA. Latvijas karatists Edgars Skrīvers novembrī "Karate Combat" turnīrā cīnīsies par čempiona jostas vieglajā svarā atgūšanu, vēsta rīkotāji.

Cīņa iecerēta 3. novembrī un tajā latvietis tiksies ar brazīlieti Luisu Viktoru Rošu, kuru pirms diviem gadiem uzvarēja trešajā raundā ar tehnisko nokautu un ieguva čempiona jostu. Pērn viņš Rošam zaudēja otrajā raundā un brazīlietis atguva čempiona titulu.

Nākamajās divās cīņās Skrīvers ir uzvarējis un "Karate Combat" viņa bilance ir sešas uzvaras un viens zaudējums. Rošam ir septiņas uzvaras un divi zaudējumi.

Skrīvers ar "Karate Combat" organizāciju līgumu parakstīja 2018. gada septembrī.

"Karate Combat" ir organizācija, kas apvieno karatistus un MMA cīkstoņus ar karatē bāzi. Noteikumi paredz sitienu tehniku stājā ar MMA cimdiem, atļauti ir arī metieni un īsu sēriju sitieni parterī, bez laušanas un žņaugšanas paņēmieniem parterī.