Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2958, Did:0, useCase: 3

Kleins: "Briedis uzvedas kā pilnīgākais klauns un apkauno Latviju"

Rolands Eliņš

Kleins: "Briedis uzvedas kā pilnīgākais klauns un apkauno Latviju"
Sandis Kleins un Mairis Briedis. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas boksa treneris Sandis Kleins, kurš iepriekš strādāja ar Mairi Briedi, palīdzot viņam kļūt par pasaules čempionu, 11TV raidījumā "Pasaules boksa apskats" ar Valdi Valteru asi nosodīja Brieža aktivitāti sociālajos tīklos šī gada sākumā un Džeika Pola izaicināšanu.

"Sākšu ar to, ka tas, ko Mairis dara, mani šobrīd maz interesē. Taču ar savu pašreizējo rīcību viņš šobrīd apkauno Latviju un latviešus," teica Sandis Kleins. "Viņa iepriekš paveiktais bija lieliski, viņš bija varonis. Tas, ko viņš dara tagad, ir zem katras kritikas. Neviens sevi cienošs bokseris pasaulē uz Džeika Pola izsaukumiem ne ar ko nav atbildējis – ne Kanelo, ne Fjūrijs, ne pat vecais Maiks Taisons."

"Tikmēr Mairis uzvedās kā pilnīgākais klauns. Skaidrs, ka tāds viņš tagad arī ir palicis," turpināja Kleins. "Viņš drīzumā Tvaika ielā varēs atrast vēl daudzus, ar ko uzboksēt. Ar Napoleonu varēs uzboksēt. Tur viņš varēs taisīt kādu cīņu vien vēlas. Tāds ir mans skatījums."

Kleins norādīja, ka Džeiks Pols, visticamāk, boksā ilgi nepaliks, jo šobrīd jau izskata citus variantus, kā izmantot savu popularitāti. Viņš sācis trenēties MMA, lai varētu piedalīties UFC, tāpat ir iespēja pieteikt amerikāņu futbolā. "Kad drīz boksā viss būs nosmelts, viņš ar tādu pašu "prikolu" ies uz amerikāņu futbolu," sacīja Kleins.

"Un tur vienalga, vai viņam uzrakstīs miljons latvieši vai nē," sacīja treneris. "Kā man stāstīja cilvēks, kurš patiešām vairākkārt ticies ar Polu brāļiem, miljons latvieši var pazemoties un uzrakstīt viņam "Instagram", viņš tik un tā neatbildēs. Briedis liek reizē ar sevi pazemoties arī pārējiem latviešiem. Ja viņš pats grib būt klauns, lai tad tā dara, bet kāpēc citus iesaistīt, kāpēc piesaukt latviešu un Latvijas vārdu? Kas tās vispār par muļķībām? Džeiks Pols viņam neko neatbildēs, bet Maiami un Floridā tikmēr visi smejas par latviešiem, lai gan to dara viens personāžs Briedis," aizkaitināti sacīja Kleins. "Man ir kauns viņa vietā."

Kleins sarunas turpinājumā norādīja, ka Briedis pirms savām iepriekšējām cīņām vispār nav izcēlies ar lielu runāšanu, bet tagad pēkšņi pavērsis visu arsenālu pret vienu "jūtūberi": "Tāpēc vēlētos, lai tad viņš turpmāk šo pašu dara pret bokseriem. Pret to pašu Opetaiju, pret Okoliju, pret jebkuru daudzmaz cienīgu bokseri. To es vēlētos redzēt, nevis tagad pret kaut kādu klaunu un puišeli izrunāties un piesolīt miljonus par nokautu."

1 2 42 komentāri

 +25 [+] [-]

, 2022-01-21 19:15, pirms 4 mēnešiem
Reāli vispār baigais pazors ar to Pola izaicināšanu sanācis + vēl tā māsas epopeja ar to ziedošanu vīram ... No cilvēka kuri daudz jo daudzi apbrīno kļūt par tādu izsmieklu. Traki ko vēl var pateikt.

 +17 [+] [-]

, 2022-01-21 19:20, pirms 4 mēnešiem
+1000

 +19 [+] [-]

, 2022-01-21 19:32, pirms 4 mēnešiem
Pilnīgi pareizi pateikts. Kā var profesionāls sportists nolaisties līdz tādam līmenim, ka jāizaicina kaut kādi amatieri. Nožēlojami.
Katrā ziņā pēdējo Brieža cīņu esmu jau noskatījies. Nulle interese par turpmāko viņa karjeru!

  -2 [+] [-]

, 2022-01-21 19:42, pirms 4 mēnešiem
Mums var patikt vai nepatik Brieža izgājieni, bet pareizi jau viņš pateica - tā ir mana dzīve, un, vai nu kopā ar mums vai bez, es darīšu to, ko daru. (apmēram tā)
Slēpts komentārs: Puspirdelis

 +17 [+] [-]

, 2022-01-21 19:45, pirms 4 mēnešiem
Pilnībā piekrītu. Protams, ja Briedis grib, lai pazemojas Pola priekšā, bet saistīt to klaunādi ar Latviju gan nevajag! Bet par Tvaika ielu un Napoleonu gan precīzi pateica

  +1 [+] [-]

, 2022-01-21 19:46, pirms 4 mēnešiem
Kāpēc viņš izvēlējās sniegt interviju kaut kādam nepazīstama jūtuberim ar dažiem tūkstošiem abonentu? Pa trim dienām tikai nepilni trīs tūkstoši skatījumu. Tur taču ir jāmeklē daudz dziļākus ūdeņus!

https://www.youtube.com/watch?v=sWb...

 +10 [+] [-]

, 2022-01-21 19:47, pirms 4 mēnešiem
Visu jau pareizi pateica. Un tas, ka apkauno latviešus kă naglai uz galvas! Ja kāds amerikānis vai krievs kaut ko ākstās un sevi pazemo, tad neviens baigi viņa tautību neizceļ, jo viņu ir daudz un arī pajoļu pietiek. Bet ja kāds paprasa, kas ir Briedis, tad tiek izcelts no kurienes viņš ir.
Es ceru, ka Briedis lasa komentārus pie šiem rakstiem. Tagad jau nemetīs kažoku uz otru pusi, kur tad vairs. Bet vismaz censties nekur nepieminēt valsts vārdu kad šistādas tizlošanās prātā.

 +15 [+] [-]

, 2022-01-21 19:51, pirms 4 mēnešiem
te daudz neko nevajag teiks
From hero,to zero.

 +10 [+] [-]

, 2022-01-21 19:53, pirms 4 mēnešiem
Damokla zobens rakstīja: Mums var patikt vai nepatik Brieža izgājieni, bet pareizi jau viņš pateica - tā ir mana dzīve, un, vai nu kopā ar mums vai bez, es darīšu to, ko daru. (apmēram tā)
Lai pamet boksu un dara ko grib, šobrīd viņš ir bokseris, kurš gadiem bēg no stipriem konkurentiem, BĒG, izdomā atrunas, ka poļi nedod naudu utt.Kad piežmiedza no augšas atrada pensijā aizgājušo, kuram samaksāja, viss.

Ja Briedis būtu beidzis karjeru nevis zīmējies da es smagsvaros da es visus...nebūtu nvienam runu.

Viņa dzīve? Ok, lai dara ko grib, bet neapkauno zemi, vsjo.
Slēpts komentārs: cobham

  +3 [+] [-]

, 2022-01-21 20:06, pirms 4 mēnešiem
Arī no paša sākuma šis izstrādājums man nepatika, laikam ne velti,jūtu,ka galvā sūdi....nu var krist,bet tik zemu....vēl tā ziedošanas hu2na ,da nu nah pilnīgi teatrāls tēls

  +8 [+] [-]

, 2022-01-21 20:08, pirms 4 mēnešiem
Kleins labakais!!

  +2 [+] [-]

, 2022-01-21 20:08, pirms 4 mēnešiem
cobham rakstīja: Tā ir Brieža dzīve, un lai arī kā nepatiktu viņa izgājieni, lai viņš dara kā saprot. Priekš snobiskā latvieša tas protams jocīgi, bet boksā daudzi brūķē ar muti un tad atraujās vai iedod kādam. Kleinam vnk rūgtums uz Briedi un tagad piemērots brīdis izgāzt tās. Tagad jāuzmanās, jo satiekot Briedi, treners var atrauties ar
Jā, ies un sitīs
Nav jau dzīvē kā ringā, ne cimdu, ne noteikumu, Kleins jau ar nav kaut kāds gnīda. Nesaku, ka sadotu Briedim, bet briedis neies riskēt ar savainojumu. Nu tas tā, ja vēl kāda rieva smadzenēs palikusi.

 +11 [+] [-]

, 2022-01-21 20:15, pirms 4 mēnešiem
Puspirdelis rakstīja: Klein tu kā couch esi nulle
Mairis ir tur, kur ir pateicoties Kleinam! Labākais Mairis bija pret Usiku!!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: Peecis30

  +8 [+] [-]

, 2022-01-21 20:35, pirms 4 mēnešiem
Precizi vardi. Tagad visi doma, ka visi latviesi ir tadi pasisti. Par klaunu vins ir palicis un par klauniem megina padarit visus latviesus.

  +4 [+] [-]

, 2022-01-21 20:38, pirms 4 mēnešiem
un vina sekotaju skaits parada, cik daudz ir tadu klaunu ka vins. nozeloju, ka pirku vina kepkas. tagad jamekle idini, kuriem pardot talak. cerams, ka Opetaija vinu noliks, lai sis savu augsto degunu var noslept un raudadams pateikt, ka aiziet no boksa

     [+] [-]

, 2022-01-21 20:39, pirms 4 mēnešiem
Damokla zobens rakstīja: Mums var patikt vai nepatik Brieža izgājieni, bet pareizi jau viņš pateica - tā ir mana dzīve, un, vai nu kopā ar mums vai bez, es darīšu to, ko daru. (apmēram tā)
tikai vins ievelk parejos ari...

     [+] [-]

, 2022-01-21 20:40, pirms 4 mēnešiem
Pirmkārt, tas daudzo jostu bokss pats par sevi ir drusku klaunāde, sportiskais princips tur ir stipri pakārtots. Galvenais ir haips. Tu vari būt labākais pasaulē un dzīvot savā sētmalē, jo pie cīņām tevi neviens nelaidīs.
Otrkārt, nedomāju, ka pats Briedis šo haipa kombo izdomāja. Parakstījās uz to, jā, bet ne izdomāja.
Treškārt, Briedim boksā palikuši pāris gadi. Šo gadu laikā kaut kas ir jānopelna. Un bokss nav teniss, kur būt top50 ir pietiekoši, lai sakasītu piķi atlikušajai dzīvei.
Ceturtkārt, sasaistīt viena sportista hohmīgu aktivitāti ar visu valsti - common!

  -4 [+] [-]

, 2022-01-21 20:48, pirms 4 mēnešiem
Puspirdelis rakstīja: Klein tu kā couch esi nulle
+++++

  +8 [+] [-]

, 2022-01-21 20:52, pirms 4 mēnešiem
Damokla zobens rakstīja: Kāpēc viņš izvēlējās sniegt interviju kaut kādam nepazīstama jūtuberim ar dažiem tūkstošiem abonentu? Pa trim dienām tikai nepilni trīs tūkstoši skatījumu. Tur taču ir jāmeklē daudz dziļākus ūdeņus!

https://www.youtube.com/watch?v=sWb7YhkHx_w
Nevis "izvēlējās", bet tas ir labākais, uz ko Briedis ar savu harizmu un angļu valodu var cerēt. Nopietniem mēdijiem tāds klauns nav interesants.

  +6 [+] [-]

, 2022-01-21 20:54, pirms 4 mēnešiem
Lieliska, plaša intervija! Kleints atklāts,lielisks cilvēks, trenneris!

  -3 [+] [-]

, 2022-01-21 21:02, pirms 4 mēnešiem
lacoste_123 rakstīja: Mairis ir tur, kur ir pateicoties Kleinam! Labākais Mairis bija pret Usiku!!
Jā bija jehaid, bet nejau pateicoties Kleinim, Briedis bija savā peakā gan mentally gan fiziski, da jebkurš viņu būtu uzkačājis un satrenējis

  +1 [+] [-]

, 2022-01-21 21:44, pirms 4 mēnešiem
Teemo rakstīja: Reāli vispār baigais pazors ar to Pola izaicināšanu sanācis + vēl tā māsas epopeja ar to ziedošanu vīram ... No cilvēka kuri daudz jo daudzi apbrīno kļūt par tādu izsmieklu. Traki ko vēl var pateikt.
Es ar esmu viens no daudzajiem, kuri izteikuši neizpratni par notiekošo. Bet šajā nedēļā aizdomājos: Varbūt Briedis nemaz nav tik bagāts? Varbūt gluži pretēji - naudas nav vispār? Varbūt tas, kas tagad notiek ir izmisuma soļi, lai pēc iespējas ātrāk dabūtu cīņu, nopelnītu kādu naudu un varētu palīdzēt māsas vīram? Vienkārši grūti saprast, kā no sakarīga veča tik īsā laikā varēja pārvērsties par tādu izsmieklu.

  -1 [+] [-]

, 2022-01-21 21:47, pirms 4 mēnešiem
Puspirdelis rakstīja: Jā bija jehaid, bet nejau pateicoties Kleinim, Briedis bija savā peakā gan mentally gan fiziski, da jebkurš viņu būtu uzkačājis un satrenējis
Ne nu gluži katrs, bet jā, uz to pusi.

Sportacentrs gan par dzelteno avīzi strauji pārvērties

Toties par Ganna un Ngannu cīņu nav uzrakstīts pilnīgi nekas

  -3 [+] [-]

, 2022-01-21 22:03, pirms 4 mēnešiem
nesaprotu tos mīnusus cilvēkiem, kas raksta loģiskas lietas - dienas beigās tā arī ir - tā ir viņa dzīve. Bez viņa Latvijas bokss būtu tā pati miskaste, kas līdz viņam un mēs pat par tādiem Zušiem un tml. nebūtu dzirdējuši. Tāpēc par to viņam ir respekts. Manās acīs tas ko viņš tagad dara, nemazina to ko viņš ir paveicis līdz šim.

  +1 [+] [-]

, 2022-01-21 22:34, pirms 4 mēnešiem
Ož pēc smeldzes, bet kopumā piekrītu Kleinam - nu jau naudas dēļ Briedis ir gatavs iztirgot kaut savas nieres... Prozit!

  -3 [+] [-]

, 2022-01-21 22:55, pirms 4 mēnešiem
tas sovbiznes ne jau Mairis to izdomaja pakacinat kadu jobentuberi tie ir vina jaunie ''saimnieki''

  +2 [+] [-]

, 2022-01-21 22:57, pirms 4 mēnešiem
eziitis rakstīja: Es ar esmu viens no daudzajiem, kuri izteikuši neizpratni par notiekošo. Bet šajā nedēļā aizdomājos: Varbūt Briedis nemaz nav tik bagāts? Varbūt gluži pretēji - naudas nav vispār? Varbūt tas, kas tagad notiek ir izmisuma soļi, lai pēc iespējas ātrāk dabūtu cīņu, nopelnītu kādu naudu un varētu palīdzēt māsas vīram? Vienkārši grūti saprast, kā no sakarīga veča tik īsā laikā varēja pārvērsties par tādu izsmieklu.
Ja viņš nebēgtu jau sen būtu bijušas pēdējos gados 3 cīņas, un tīri ok viņš par tām būtu saņēmis. Pārējais ir lirika.

  -2 [+] [-]

, 2022-01-21 22:58, pirms 4 mēnešiem
Man patika tie tiktoki Briedim ahahahaha

  -2 [+] [-]

, 2022-01-21 23:00, pirms 4 mēnešiem
Pasaule jūk prātā netikai Mairis. Galīgi pouj lai dara ko grib. Karins un Levits vairak pazori latviju.

     [+] [-]

, 2022-01-21 23:29, pirms 4 mēnešiem
left_hook rakstīja: Ne nu gluži katrs, bet jā, uz to pusi.

Sportacentrs gan par dzelteno avīzi strauji pārvērties

Toties par Ganna un Ngannu cīņu nav uzrakstīts pilnīgi nekas
Te nu ir skaidrs, cik maz tu saproti no pro sporta...

  +1 [+] [-]

, 2022-01-21 23:59, pirms 4 mēnešiem
Tas, ko dara Briedis, arī man kā latvietim un sporta līdzjutējam nav saprotams un nav pieņemams. Maigi sakot. Gribas cerēt, ka atjēgsies, lai gan varbūt pārāk tālu jau aizgājis. Ja vēl nerimsies, paliks par stulbu un prastu lubraku, zaudējot visu, ko bija sasniedzis. Un šī robeža ir ļoti tuvu.
1 2 42 komentāri