Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 3

No troņa gāztais Kļičko vēlas revanšu

Jānis Pārums

No troņa gāztais Kļičko vēlas revanšu
Vladimirs Kļičko
Foto: AFP/Scanpix

Nepilnus 40 gadus vecais Vladimirs Kļičko (64-4, 53 KO) naktī uz sestdienu cieta sakāvi cīņā ar 27 gadus veco Lielbritānijas bokseri Taisonu Fjūriju (25-0, 18 KO), taču jau neilgi pēc zaudējuma paziņoja, ka revanša cīņa notiks. Sīkākas detaļas gan, protams, pagaidām vēl nav zināmas.

Kļičko: "Revanša cīņa būs"
"Revanša cīņa būs. Pagaidām ir pāragri runāt, kad un kur tā notiks, jo jāsaskaņo dažādas procesuālās lietas, bet revanšs noteikti būs," neilgi pēc zaudētās cīņas sacīja nu jau bijušais boksa smagsvaru karalis Vladimirs Kļičko. Viņa brālis Vitālijs Kļičko atbalsta revanša cīņas norisi: " Vladimirs ir to pelnījis. Viņam ir jāizanalizē dažas lietas. Taču viņš pēc šī zaudējuma atgriezīsies vēl spēcīgāks. Kā vienmēr."

Arī jaunais čempions Taisons Fjūrijs uzskata, ka revanša cīņa būs: "Domāju, ka viņš gribēs revanšēties. Taču viens ir tā domāt, kad adrenalīns vēl ir augsts, taču, kad viņš nokļūs mājās, padomās dažas nedēļas, sapratīs, ka cīņa bija vienos vārtos. " Tikmēr Kļičko paslavēja pretinieku: "Biju labi sagatavojies cīņai, bet viņš savam augumam bija ļoti ātrs. Neticēju, ka viņš spēs to izdarīt, bet viņš izdarīja. Man pietrūka ātruma, un viņš bija veikls. Vienkārši nevarēju atrast pareizo distanci."

Fjūrijs: "Revanša cīņa būs vēl vienkāršāka"
"Tovakar parādīju tikai 60-65 procentus sava arsenāla," uzskata Fjūrijs. "Varu boksēties citā līmenī, tāpēc nevaru sagaidīt nākamo cīņu, lai parādītu labāku sniegumu. Bija raundi, kuros vienkārši spēlējos ar viņu. Rokas aizliku aiz muguras, vicināju tās pa gaidu un ķircināju viņu visu laiku. Es spēlējos. Tāds bija mūsu plāns izbaudīt cīņu no pirmā gonga līdz pat tās beigām."

"Nākamreiz, kad mums būs revanša cīņa, domāju, ka tā būs vēl vienkāršāka," pārliecināts ir Fjūrijs. "Pēc cīņas netiku līdz gultai līdz par četriem rītā, taču jūtos svaigs. Jūtos labi, ir sāpes iekšā galvā, neliels piepampums ap acīm, bet, godīgi sakot, nav pārāk slikti - pēc 12 raundu cīņas ar tā saukto labāko cīkstoni pasaulē. Uzskatu, ka parādīju sliktu sniegumu, lai gan ar to bija gana, lai kļūtu par pasaules smagsvaru čempionu un pieveiktu vīru, kurš nebija uzvarēts 10-11 gadus. Sniegums nebija tik labs, kāds ir manos spēkos."

Lai arī Fjūrijs gan pirms cīņas, gan tās gaitā un arī pēc tās izcēlās ar lielu bravūru, Lielbritānijas bokseris vēlējās atvainoties par savu izaicinošo uzvedību: "Gribu atvainoties Lenoksam Lūisam par visu, ko esmu sarunājis. Lenokss ir izcils čempions. Vladimirs Kļičko arī ir izcils čempions. Viss, ko es runāju pirms cīņas bija tikai tās popularizēšanai. Tas bija jautri. Piepildījās mans sapnis. Sešus mēnešus katru dienu biju sporta zālē, trenējos. Šobrīd nespēju noticēt, kas ir noticis."

Fjūrija tēvocis: "Revanša cīņā uzvarētājs būs tas pats"
"Cīņa izvērtās tieši tā, kā to vēlējāmies," sacīja Fjūrija treneris un tēvocis Pīters Fjūrijs. "Taisonam ir tikai 27 gadu, un tas, ko viņš spēj izdarīt zālē, ir vienkārši fenomenāli. Cīņas laikā neieraudzījām dažas no lietām, uz kurām viņš ir spējīgs, un par to ir jāpateicas Vladimiram – tāpēc, ka viņš ir tik labs čempions, dažas no šīm lietām nestrādāja."

"Taču Taisons tagad ir kalna virsotnē, viņš tagad ir pasaules čempions, un pārliecība, kas nāk līdzi šiem tituliem, ļaus viņam atraisīties un parādīt visus paņēmienus, kas ir viņa rīcībā," Pīters Fjūrijs turpināja. "Šis puika turpina progresēt, un sagaidu, ka Taisons Fjūrijs kļūs arvien labāks un labāks. Viņš pēc Vladimira Kļičko pieveikšanas ir pasaules čempions, bet viņam vēl ir tik daudz talanta – tas ir neticami."

"Domāju, ka Vladimirs revanša cīņā parādīs nedaudz labāku sniegumu, bet šajā cīņā uzvarēja labākais un arī revanša cīņā uzvarētājs nemainīsies," teica Fjūrija tēvocis. "Viņi var mēģināt izdarīt savus sitienus, bet Taisons revanša cīņā būs pavisam cits zvērs. Labākajā gadījumā [Kļičko komandai] nākamreiz iznākums būs tāds pats, bet, ja viņi vēlreiz tiksies ringā, domāju, ka Taisons viņu apturēs [lasi – nokautēs]."

Izmantotie resursi:
Klitschko vs Fury: Tyson Fury says he was not...
Klitschko vs Fury: Wladimir Klitschko wants to...
Tyson Fury would stop Wladimir Klitschko in a...

1 2 39 komentāri

  +6 [+] [-]

, 2015-11-29 23:11, pirms 8 gadiem
Ja būs, tad cerams ne tik garlaicīga, kā vakar, ja ne, lai kar cimdus uz nagliņas
Slēpts komentārs: Tipisks Latvietis

  -3 [+] [-]

, 2015-11-29 23:16, pirms 8 gadiem
Nerausti lauvu aiz ūsām,nenovērtēja pretinieku Vladimirs.Domājams,ka Kļi4ko ir niknāks kā jebkad agrāk un revanša cīņā vnk iznīcinās Fjūriju,revanša cīņa max 5 raundi.Domājams,ka revanša cīņā beidzot redzēsim īstu boksu nevis kā vakar dejošanu ar atsevišķiem uzsitieniem...Nu nebija vakardienas cīņa titulcienīga!!!
Slēpts komentārs: zigiss

  +2 [+] [-]

, 2015-11-29 23:19, pirms 8 gadiem
Mačs revanšs varētu būt pēc kāda pusgada Anglijā,ar mežonīgu angļu atbalstu kur Fjūrijs koka cilvēku aizsūtīs dziļā miegā.....

 +15 [+] [-]

, 2015-11-29 23:22, pirms 8 gadiem
zigiss rakstīja: tikpat jautri būs skatīties kā tagad pats Fjūrijs ar komandu bēguļos no cīņas ar Kļičko - krampēsies pie naudas krāniņa cik ilgi vien iespējams ..
A ko tad Tu gribēji lai Fjūrijs laiž garām savu dzīves lielāko iespēju nopelnīt kārtīgu naudu!
Vakardienas cīņā 80% no honorāra savāca Kļičko,tagad būs otrādi.....

  +5 [+] [-]

, 2015-11-29 23:25, pirms 8 gadiem
Nu vismaz seit ir normali komentari,boksa var cinities ari 45 un 50 gados...vecumam nav nozimes...daudzi runa,ka Klicko ir vecs un jaiet pensija,bet sis nav hokejs vai futbols...Boksa ari ir piemeri ka 50 gadigs bokseris boksejas labi.
Domaju ka Klicko ta trauma ari noraka nedaudz visu,jo cinai bija janotiek jau oktobri...bet domaju ka uz revansu viss bus skaidrs...domaju ka Fjurijs gules kada 5 vai 6 rounda...

  -2 [+] [-]

, 2015-11-29 23:30, pirms 8 gadiem
Arsenich rakstīja: Nu vismaz seit ir normali komentari,boksa var cinities ari 45 un 50 gados...vecumam nav nozimes...daudzi runa,ka Klicko ir vecs un jaiet pensija,bet sis nav hokejs vai futbols...Boksa ari ir piemeri ka 50 gadigs bokseris boksejas labi.
Domaju ka Klicko ta trauma ari noraka nedaudz visu,jo cinai bija janotiek jau oktobri...bet domaju ka uz revansu viss bus skaidrs...domaju ka Fjurijs gules kada 5 vai 6 rounda...
Tieši manas domas un domāju,ka šoreiz redzēsim ļoti labu boksu ar daudz sitieniem!!!

  -1 [+] [-]

, 2015-11-29 23:32, pirms 8 gadiem
Gan jau nenoskaņojās, tāpat kā Lenokss pret Rahmanu. Atbildes cīņā parādīs, kur vēži ziemo. Bet drīz jāiet pensijā, jo vecs jau paliek pārāk.

  +5 [+] [-]

, 2015-11-29 23:38, pirms 8 gadiem
Arsenich rakstīja: Nu vismaz seit ir normali komentari,boksa var cinities ari 45 un 50 gados...vecumam nav nozimes...daudzi runa,ka Klicko ir vecs un jaiet pensija,bet sis nav hokejs vai futbols...Boksa ari ir piemeri ka 50 gadigs bokseris boksejas labi.
Domaju ka Klicko ta trauma ari noraka nedaudz visu,jo cinai bija janotiek jau oktobri...bet domaju ka uz revansu viss bus skaidrs...domaju ka Fjurijs gules kada 5 vai 6 rounda...
Fjūrijam jau arī tagad visi pasaules boksa spečuki paredzēja zaudi,un par 12.raundiem neviens pat nepieminēja ka viņš varētu tik ilgi noturēties uz kajām.....

  +6 [+] [-]

, 2015-11-29 23:41, pirms 8 gadiem
zigiss rakstīja: tikpat jautri būs skatīties kā tagad pats Fjūrijs ar komandu bēguļos no cīņas ar Kļičko - krampēsies pie naudas krāniņa cik ilgi vien iespējams ..
Nu ja jau Vladimirs tik droši paziņo, ka revanšs būs, tad jau laikam, ka tas drīzāk ir cīņas līgumā ielikts punkts, kas dod Vladimiram tādas tiesības - uz revanša cīņu!

  +3 [+] [-]

, 2015-11-29 23:43, pirms 8 gadiem
Līgumā esot atrunāts par revanšu, ja Kļičko gadijumā zaudē, tāpēc Fjurijs grib vai negrib, jasitas buus, par cik Kļičko noteikti grib.

  +1 [+] [-]

, 2015-11-29 23:45, pirms 8 gadiem
Smiekligi bija, ka ne tikai Fjurijs reizeem noklinchoja Klichko, kad tas tuvojaas, bet pats Klichko vienmeer klinchoja Fjuriju taa vietaa, lai stradatu tuvajaa distancee - pa korpusu vai ar aakjiem. Pieradis tikai iiasaakus pretiniekus nojabot un noklinchot. Nost ar taadu boksu.

  +3 [+] [-]

, 2015-11-29 23:46, pirms 8 gadiem
Esmu Kļičko fans, bet teikšu, ka pret Fjūriju ir jāizdomā kaut kas patiešām kardināli jauns, jo Fjūrijs izskatījād labi, tīri uz pārsteigumu paņēma taktiski, bet lai Vlağiks uzvarētu, jāgatavojas riskēt un jāsprot, ka ja grib uzvarēt, pats arī dabūs bietē diezgan. Beigās jau izskatījās, ka Fjūrijs nolūza, bet tās bija pašas beigas.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -3 [+] [-]

, 2015-11-30 02:53, pirms 8 gadiem
Aizbrauks uz Angliju un savaks visas jostas atpakal + kartigu honoraru...

  -3 [+] [-]

, 2015-11-30 09:08, pirms 7 gadiem
Preses konference bija pieejama UZREIZ pēc cīņas!
viņš tur arī skaidri pateica - ka līgumā ir iekļauts revanša mačs - un tas arī notiks!
Jānis Baumanis attapās tikai 29.novembra vakarā
''Preses konference'' ilga aptuveni 35min. ar ļoti dažādiem jautājumiem un atbildēm- bet Jānis Baumanis izrauj 4teikumus no tā video un uztaisa rakstu !
FENOMENS!!!!!!

  -3 [+] [-]

, 2015-11-30 10:09, pirms 7 gadiem
Vladimirs Kļičko (64-4, 53 KO) naktī uz sestdienu cieta sakāvi

Jā, viņu jau otrajā raundā izrubīja un atspārdīja. Pamatīga sakāve.

  +5 [+] [-]

, 2015-11-30 10:11, pirms 7 gadiem
Lai tagad Fjūrijs pačakarē Kličko Visu laiku tie Kličko izvairijušies no revanšiem, re ka sadeva, uzreiz sagribeja visus savus titulus atpakaļ Ceru ka, ka šoreiz Kličko atstās nožēlojamās kapeikas no cīņas! Lai izjūt, ka citi bokseri par kapeikam cīnās!

  +3 [+] [-]

, 2015-11-30 10:17, pirms 7 gadiem
Rietumu_Fronte rakstīja: Preses konference bija pieejama UZREIZ pēc cīņas!
viņš tur arī skaidri pateica - ka līgumā ir iekļauts revanša mačs - un tas arī notiks!
Jānis Baumanis attapās tikai 29.novembra vakarā
''Preses konference'' ilga aptuveni 35min. ar ļoti dažādiem jautājumiem un atbildēm- bet Jānis Baumanis izrauj 4teikumus no tā video un uztaisa rakstu !
FENOMENS!!!!!!
Dramatiskais atkal čīkst.
Tu kaut centu šim portālam esi samaksājis? Neesi? Nu tad kas tev par daļu, kad grib, lai raksta.

  +1 [+] [-]

, 2015-11-30 10:33, pirms 7 gadiem
Converse87 rakstīja: Lai tagad Fjūrijs pačakarē Kličko Visu laiku tie Kličko izvairijušies no revanšiem, re ka sadeva, uzreiz sagribeja visus savus titulus atpakaļ Ceru ka, ka šoreiz Kličko atstās nožēlojamās kapeikas no cīņas! Lai izjūt, ka citi bokseri par kapeikam cīnās!
nu jau jau ir punkts par revanšu, gan jau viltīgie haholi ir paredzējuši arī revanša cīņas piķi atrunāt.

  +4 [+] [-]

, 2015-11-30 10:51, pirms 7 gadiem
Visa tā boksa sistēma sajata. Kaut kādi Kličko pa šo laiku, izvairijušies no kārtīgiem bokseriem, jo it kā nevar(negrib vienoties par cīņam. Visu laiku kaut kādi pelmeņi tikai trāpās! Viss darbs kas jaizdara 2 gadu laikā jaaizvada 2 cīņas pret it kā titulu pretendentu (pelmeni)! Sistēma jamaina! Katru gadu lai cīnas no jauna par titulu, vairāku cīņu sērijā! Vēl besī, visa tā naudas sadale, jabūt godīgai 50/50!

     [+] [-]

, 2015-11-30 10:58, pirms 7 gadiem
Lai arī Vladimirs zaudēja - viņš bija pārāk smaidīgs preses konferencē. Kaut ko zēni perina
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2015-11-30 12:14, pirms 7 gadiem
gaidu ar nepacietību revanšu... gribas, lai Kļičko uzvar!
taču Fjūrijs uzvarēja pelnīti
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2015-11-30 12:44, pirms 7 gadiem
Atkal jau lielās, revanša cīņā Kļičko viņu samizos

  +2 [+] [-]

, 2015-11-30 12:57, pirms 7 gadiem
Vecums nenāk viens. Tikai laika jautājums.
Slēpts komentārs: DansLočmelis

  -1 [+] [-]

, 2015-11-30 14:12, pirms 7 gadiem
Klicko vinnes tikai ja kardinali mainis savu pieeju sam bokserim.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2015-11-30 17:03, pirms 7 gadiem
zigmārs112 rakstīja: Lai arī Vladimirs zaudēja - viņš bija pārāk smaidīgs preses konferencē. Kaut ko zēni perina
Tas saucaas saapju neizraadisana, jo varu deret sakave ir neizmerojami saapiga prieks klicko, vins es domaaju bija ari pats parliecinats par uzvaru

  -2 [+] [-]

, 2015-11-30 17:06, pirms 7 gadiem
Nedomaju kad revansa ciina Klicko bus lielakas izredzes, var protams pameginat.. Viss ir iespejams... Bet nu jauns specigs un vel izraadas veikls prieks sava auguma ir Fury's

     [+] [-]

, 2015-11-30 17:34, pirms 7 gadiem
Zaudēja pelnīti..bet cik daudzi viņam nav prasījuši revanšu,bet nekā..ja nu vienīgi līgumā tāds punkts bija iekļauts..Pagaidām vai nu Fjūrijs ir pārāk labs vai Kļičko palicis galīgi vājš..

     [+] [-]

, 2015-11-30 19:40, pirms 7 gadiem
baigais balamute tas Fjūrijs. Veiksmi Vladimiram izdarīt pareizos secinājumus.
1 2 39 komentāri