Džonss atkal saēdies dopingu, revanša cīņa pret Ļebedevu atcelta
Panamiešu boksera Giljermo Džonsa (39-3-2, 31KO) trešdien ņemtajās dopinga analīzēs konstatētas aizliegtas vielas, līdz ar to revanša cīņa pret WBA čempionu pirmajā smagajā svarā Denisu Ļebedevu (25-2, 19KO) atcelta.
Dopinga analīžu rezultāti kļuva zināmi piektdien neilgi pirms cīņas. Pavisam nesen WBA apstiprināja, ka Džonsa organismā atrastas aizliegtas vielas, tādejādi cīņa tiek atcelta. Nav zināms, vai tā vispār kādreiz notiks.
Jāatgādina, ka dopinga lietošanā Džonss tika pieķerts arī pēc abu bokseru pirmās cīņas, kas notika 2013.gada 17.maijā. Džonss tika diskvalificēts uz pusgadu, viņam tika atņemts tituls (tas tika atgriezts Ļebedevam), tomēr cīņas rezultātu neanulēja.
Pērn notikušajā cīņā Ļebedevs atradās vadībā pēc punktiem, taču bija nopietni traumējis aci (bija izveidojusies milzīga hematoma) un 11.raundā tomēr piedzīvoja zaudējumu ar nokautu.
+4 [+] [-]
toto špīleri neļāva anulēt?!
[+] [-]
-2 [+] [-]
-1 [+] [-]
Patiesība ir tāda, ka lietojot dopingu, tieši tāpēc, ka organismā atjaunošanās procesi notiek ātrāk, ir jāstrādā VAIRĀK un SMAGĀK.
Džonss ir iekritis uz kkādu diurētiķi, t.i., vai nu šams mēģināja dzīt nost svaru, tb izčurāt ūdeni lieko, vai arī slēpa kāda nopietnāka preparāta pēdas. Pirmais variants gan būtu ticamāks.
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
NEVIENS sportists nelieto dopingu, lai VIEGLĀK TRENĒTIES. Dopings tiek lietots, lai ĀTRĀK PROGRESĒTU. Nedaudz izvērstāk apskatot - to lieto, lai ātrāk varētu sasniegt konkrētu rezultātu, nevis lai esošo rezultātu varētu panākt ar mazāku spēku piepūli (tieši tas arī ir "vieglāk trenēties").
Dopings dod iespēju trenēties vairāk un smagāk, lai šajā starplaikā organisms spētu atjaunoties un pareizi reaģētu uz nākamo slodzi. Vienkāršāk runājot - lai no šiem treniņiem tiešām būtu progress, nevis "nodzīšanās" kā tas ir, kad tādu pat darba apjomu mēģina izpildīt no dopinga brīvi atlēti.
Par to, ka GRIBAS smagi un intensīvi trenēties - tā vispār ir katra ĻOTI individuāla reakcija (pie tam, ir jāskatās kas tiek lietots). Tas, ka VAJAG šādi trenēties, jo viss, kas organismā ir saliets, ir arī jāizstrādā, tas gan, bet gribēšana ir nosacīta, t.i., katram individuāla.
Pampings (ja jau mēs tā konkrētāk par spēka sportu) trenējoties uz farmas vispār var nebūt, bet progress būt. Tas par ko tu runā ir konkrēta sporta veida (bodibildinga) treniņi pēc konkrētas metodes. Taču tā nav ne labākā (jo "labākās" vispār nav kā tādas), ne vienīgā. Tas ir tikai viens no paņēmieniem.
Tiešām, nevajag runāt par lietām, par kurām apjausma ir ļoti nepilnīga. Dopings un sports neaprobežojas ar metāna paciņu vai propika šprici kādā kačalkā. Dopings tā ir pilnvērtīga medicīnas/fizioloģijas/sporta nozare.
[+] [-]