Nu es ticu, ka arī reālajā dzīvē nekāds sevišķi gudrais viņš nav, taču šis stabili ir teātris/mārketings - jo ja tas būtu pa īstam, tad nedomāju, ka kāds šādu ārēji "psihiski nelīdzsvarotu" cilvēku laistu ringā, lai zin tur kādu nosalktētu Bet nu ar savu imidžu (kas gan vairāk atbilstu reslingam - nez kāpēc uz to viņš neiet?) jau viņš skatītājus piesaista = naudiņa nāk, kas arī ir galvenais.
Hipotenūza rakstīja: no kikboksera vinjā nekā nav, esmu redzejeis.. ātri ar viņu tika galā, tikai mazliet padzenāt vajadzēja.
nu tu laikam esi redzējis citu kaut ko,nevis K-1 sacikstes. Ir vins loti labs cikstonis,un citus panem atri vien pie dziesmas.redz,nepieitek ar to,ka nosakties 1saciksti un izdari savus nekam nederigos secinajumus,esmu redzejis un sekojis k-1 sacikstem pietiekami ilgi un droši saku,ka Saps ir cikstonis ar kuru jarekinas.
Nēsi vienīgais kurš skatās k-1 .Bobs Saps ir vinnējis diezgan daudz cīņas mma un k-1 bet tas ir tikai un vienīgi viņa gabarītu dēļ jo no kikboksa un cīņas tehnikām viņam nav ne smakas.
Cut_Throat rakstīja: nu tu laikam esi redzējis citu kaut ko,nevis K-1 sacikstes. Ir vins loti labs cikstonis,un citus panem atri vien pie dziesmas.redz,nepieitek ar to,ka nosakties 1saciksti un izdari savus nekam nederigos secinajumus,esmu redzejis un sekojis k-1 sacikstem pietiekami ilgi un droši saku,ka Saps ir cikstonis ar kuru jarekinas.
Cik agrķ sekoju, tad K 1 grand prix finālos , kas katru decembri notiek Tokijā un ir prestižākās k 1 sacensības Saps nekad nekvalificējās. Lielo toni tad vēl noteica Šilts, Le Baners, Bonjasky, Aerts, Feitosa, Musaši, Hong man Choi un vēl daži, kas gan nevnnēja finālos.
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
video.google.com: Bob Sapp Highlight Video
+4 [+] [-]
+1 [+] [-]
lietai pieiet ar humorinu
+2 [+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]