Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Mūsu jaunie bokseri uzvarējuši Lietuvā, labi cīnījās arī valsts čempions sporta dejās

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Mūsu jaunie bokseri uzvarējuši Lietuvā, labi cīnījās arī valsts čempions sporta dejās
Iļja Žiļinskis ar saviem trim audzēkņiem. Foto: boksa klubs “Olimpiskā cerība”.

Novembra pirmajā pusē Lietuvas pilsētā Paņevežā 22.reizi norisinājās starptautiskais boksa turnīrs "V. Karpačiauskas", kur ar panākumiem nostartējuši boksa kluba “Olimpiskā cerība” pārstāvji, izcīnot divas uzvaras un vienu trešo vietu. Labi cīņu aizvadījis arī vairākkārtējais Latvijas čempions sporta dejās junioru konkurencē Alans Orda, kuram 3.vieta.

Turnīrā Lietuvā kopumā sacentās aptuveni 60 bokseri no 6 valstīm - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Zviedrijas un Armēnijas. No boksa kluba “Olimpiskā cerība” turnīrā piedalījās trīs Iļjas Žiļinska audzēkņi: Ņikita Gorbunovs (67 kg), Edgars Kundičs (63.5kg) un Alans Orda (66kg).

Edgars Kundičs turnīrā aizvadīja 3 cīņas. Pirmajās divās cīņās Edgars pieveica vietējos bokserus no Lietuvas un finālā pēc punktiem uzvarēja stipru bokseri no Armēnijas - Baghujanu Khačiku, izcīnot pirmo vietu. Ņikita Gorbunovs pirmajā kārtā pēc punktiem pieveica vienu no labākajiem Igaunijas bokseriem Makaru Vdovicenko. Finālā Ņikita uzvarēja pēc punktiem Ukrainas boksa izlases dalībnieku Arsēniju Rezničenko, iegūstot boksa klubam “Olimpiskā cerība” otro uzvaru.

16 gadus vecais Alans Orda, kurš 2019.gadā iekļuva pusfinālā pasaules čempionātā Latīņamerikas dejās junioriem, pirmo kārtu izgāja pēc izlozes un pusfinālā aizvadīja ļoti labu cīņu pret pieredzējušo Ukrainas bokseru Vitāliju Jaremko, bet pēc punktiem zaudēja.

Kopējā boksa kluba “Olimpiskā cerība” un Iļjas Žiļinska audzēkņu bilance Paņevežā – divas zelta medaļas un viena bronza.

Informāciju sagatavoja
Iļja Žlinskis

     [+] [-]

, 2021-11-12 18:12, pirms 2 mēnešiem
Sporta dejas un bokss vispār iet roku rokā un palīdz viens otram.