Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Latvijas bokseri Savdoni sadarbosies ar vienu no vadošajiem Austrālijas boksa aģentiem

Rolands Eliņš

Latvijas bokseri Savdoni sadarbosies ar vienu no vadošajiem Austrālijas boksa aģentiem
Deniss un Artjoms Savdoni. Foto: Jurijs Gucāns

Bokseri Artjoms un Deniss Savdoni sākuši sadarbību ar Toniju Tolju, vienu no vadošajiem Austrālijas boksa aģentiem un promouteriem, portālam Sportacentrs.com apliecināja Latvijas bokseri un viņu jaunais pārstāvis.

24 gadus vecie dvīņi Artjoms un Deniss Savdoni abi aizvadījuši piecas profesionālā boksa cīņas, visās uzvarot. Viņi iepriekš bija devušies uz treniņnometnēm uz ASV, cerot ar savu sniegumu izkarot sev vietu lielajā boksa tirgū, un šeit talkā bija nācis arī pazīstamais Lietuvas boksa cilvēks Egis Klims, Oleksandra Usika menedžeris, taču piedāvājumi no lielajiem promouteriem toreiz netika sagaidīti mazā aizvadītā cīņu skaita dēļ, kamēr līgums ar "LNK Boxing" bija pārtraukts jau iepriekš.

Savukārt atgriešanos Latvijā un karjeras turpināšanu iespaidoja Covid-19. 2020. gadā, laikā, kad brāļi pēc ilgiem treniņiem un sparingiem bija noskaņojušies aizvadīt vairākas cīņas, boksa notikumus nācās apturēt. Deniss 2020. gada oktobrī aizvadīja cīņu bēdīgi slavenajā Kristapa Zuša-Ņikitas Smirnova cīņu vakarā, gūstot uzvaru pār Staņislavu Makarenko, taču tā brāļiem pa abiem bijusi vienīgā cīņā kopš 2019. gada beigām, un arī šajā pavasarī tuvākā nākotnē neizskatās cerīgi. Galu galā, pat Mairim Briedim ir lielas problēmas ar savas nākamās cīņas noorganizēšanu līdz vasaras vidum.

Ar vēlmi tikt pie plašākām cīņu iespējām ārzemēs, Deniss un Artjoms Savdoni noslēguši sadarbības līgumu ar Austrālijas boksa aģentu Toniju Tolju.

Toljs boksā un cīņu sportā strādā jau ilgu laiku un pārstāv vairākus desmitus Austrālijas sportistu, ieskaitot brāļus Molonijus. Toljam iepriekšējā gada beigās bija uzreiz divas augsta mēroga cīņas – Endrjū Molonijs Lasvegasā Terensa Kroforda cīņu vakarā cīnījās pret Džošua Franko pret WBA pasaules čempiona jostu tā sauktajā "Super Fly" svara kategorijā, kamēr Džeisons Molonijs izaicināja Japānas superzvaigzni Naoju Inoui, Lasvegasas cīņu vakara galvenajā cīņā piedzīvojot zaudējumu. Toljs savulaik bija arī slavenā Indonēzijas boksera Krisa Džona komandā, Džonam 16 reizes aizstāvot pasaules čempiona titulu pusvieglajā svarā.

"Es tiešām ticu, ka Mežonīgajiem Savdonu brāļiem ir apņēmība, izsalkums un spējas uzkāpt līdz pašai virsotnei," mūsu portālam par sākto sadarbību pastāstīja Tonijs Toljs. "Man pašam Eiropas bokss vienmēr bijis sirdij tuvā vietā, jo mani vecāki ir no Balkāniem, un es vēlos atgriezties pie saknēm un palīdzēt sportam Eiropā. Mums ir daži jauni bokseri mūsu Eiropas komandā, un esmu priecīgs, ka varam sākt strādāt ar Artjomu un Denisu. Gaidīšu viņu izaugsmi un nākamās cīņas."

Artjoms un Deniss portālam Sportacentrs.com kopīgi norādīja, ka iespēja sākt sadarbību ar Tolju radusies nesen un viņi to labprāt izmantojuši un parakstījuši atsūtīto līgumu. "Kad bijām noskaņojušies treniņos paveikto izlikt ringā, pasaulē sākās Covid-19 pandēmija un palikām gan bez cīņām, gan bez sponsora un finansējuma," saka brāļi, izvēloties arī šo komentāru sniegt kopā. "Tāpēc jau ilgāku laiku meklējām sev variantus cīņām. Latvijā neizskatās, ka tādi parādīsies, tāpēc skatāmies ārzemju virzienā un ceram, ka ar Tonija palīdzību drīzumā varēsim aizvadīt vairākas cīņas un uzlabot savu vietu rangā."

     [+] [-]

, 2021-04-11 12:34, pirms nedēļas
krievuškas un itāļa bandubērni ?

     [+] [-]

, 2021-04-17 20:14, pirms 4 dienām
Tā izskatās.