Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 3

MLB dārgākais spēlētājs dodas uz "Yankees", japāņu supertalants – uz "Angels"

Juris Miņins
Juris Miņins

MLB dārgākais spēlētājs dodas uz "Yankees", japāņu supertalants – uz "Angels"
Džankarlo Stentons
Foto: AFP/Scanpix

Augstāko beisbola līgu (MLB) lielākā līguma īpašnieks Džankarlo Stentons, visdrīzāk, nākošo sezonu sāks Ņujorkas "Yankees" komandā, jo viņa līdzšinējā komanda, Maiami "Marlins" ar ņujorkiešiem ir vienojušies par šādu maiņas darījumu.

Ņujorkas un Maiami komandas izdarīja to, ko gaidīja jau sen, proti, "Marlins" aizmainīja prom savu labāko, bet vienlaicīgi arī dārgāko beisbolistu, 2017. gada sezonas Nacionālās līgas MVP, Džankarlo Stentonu.

Pretendentu uz Stentona pakalpojumiem bija daudz, taču visu situāciju sarežģīja beisbolista līgumā iestrādātais punkts, kas ļauj veikt maiņas darījumu tikai tādā gadījumā, ja pats beisbolists tam piekrīt. Tāpēc, pirms "Marlins" vienojās ar "Yankees", jau izjuka divi citi darījumi, kas būtu nosūtījuši Stentonu vai nu uz Sentluisas "Cardinals", vai Sanfrancisko "Giants". Šos variantus pats spēlētājs noraidīja.

Jāsaka, ka arī darījums ar Ņujorkas "Yankees" nav līdz galam noslēgts, jo Stentonam vēl ir jāsniedz oficiāls akcepts, taču, kā izskatās, šoreiz tā ir formalitāte, jo jau iepriekš beisbolists bija nosaucis četras komandas, maiņu uz kurām viņš akceptēs un "Yankees" bija viena no tām.

Džankarlo Stentons aizvadītajā sezonā kļuva par MLB rezultatīvāko spēlētāju, gūstot 132 punktus. Tāpat viņa 59 "Home run" sitieni bija labākais rādītājs kā Nacionālajā, tā Amerikas līgā. Par šādu snoegumu labās malas aizsargs saņēma Nacionālās līgas MVP balvu.

Tāpat Stentons bez saviem panākumiem beisbola laukumā ir zināms arī kā visu laiku lielākā līguma, kāds vien ir noslēgts komandu sporta veidos, īpašnieks, jo 2014. gada novembrī "Marlins" ar viņu parakstīja 13 gadus ilgu un 325 miljonus ASV dolāru vērtu vienošanos.

Jāpiebilst, ka līdz ar šo darījumu Ņujorkas "Yankees" uzbrukums ir kļuvis par vienu no bīstamākajiem visā MLB, jo vienībā jau spēlēja Amerikas līgas labākais "Home run" atsitējs, Ārons Džadžs, kurš aizvadītajā sezonā 52 reizes raidīja bumbiņu ārpus laukuma.

Tiesa, Džankarlo Stentona maiņa nebija vienīgais skaļais darījums šajā nedēļas nogalē, jo beidzot pie sava MLB līguma ir ticis arī Japānas beisbola fenomens, Šoheis Otani, kurš ir vienojies ar Losandželosas "Angels".

Otani tiek saukts par vienu no interesantākajiem jaunpienācējiem pēdējo desmitgažu laikā, jo bez tā, ka viņš ir ļoti labs metējs un ir uzstādījis Japānas beisbola līgas ātrākā metiena rekordu (165 km/h), viņš ir arī ļoti labs atsitējs, kurš Japānas līgā ir izcēlies ar 48 "Home run" sitieniem.

"Angels" menedžments jau ir paziņojis, ka japānis komandai palīdzēs divos veidos, proti, viņš tiks iespēlēts sākumsastāva metēju rotācijā, bet tajās dienās, kad viņam nebūs paredzēts starts, Otani spēlēs nozīmētā atsitēja (metēja aizstājēja) pozīcijā.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports

     [+] [-]

, 2017-12-11 14:51, pirms 5 gadiem
Tagad noteikti var teikt,ka harpers nespēlēs 2019 sezonā yankees formā. Stentonam man liekas ka vajadzēja atļaut tikt aizmainītam uz giantiem,būtu ātrāk ticis pie gredzena. ';

     [+] [-]

, 2017-12-11 15:19, pirms 5 gadiem
ar nepacietību gaidu Otani debiju - izskatās tiešām fenomens

     [+] [-]

, 2017-12-11 15:34, pirms 5 gadiem
metsfan52 rakstīja: Tagad noteikti var teikt,ka harpers nespēlēs 2019 sezonā yankees formā. Stentonam man liekas ka vajadzēja atļaut tikt aizmainītam uz giantiem,būtu ātrāk ticis pie gredzena.
Stentons, acīmredzami, grib spēlēt WIN NOW komandā + lielā tirgū, bet ne SF ne STL viņam abus variantus nevar piedāvāt. Sākot jau ar tūlītēju uzvaru ambīcijām.

Beigu beigās, viņš šobrīd ir uzbrukumā viens no vislabākajiem spēlētājiem ne tikai NL, bet visā MLB, tāpēc pāreja uz maksimāli ambiciozu un ar ļoti labām perspektīvām "nokomplektētu" komandu ir ļoti loģisks solis.