Layout: current: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayoutLoad (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 3

"Tigers" MLB draftā ar pirmo numuru izvēlas Torkelsonu

Juris Miņins
Juris Miņins

"Tigers" MLB draftā ar pirmo numuru izvēlas Torkelsonu
Spensers Torkelsons. Foto: AP/Scanpix

Augstāko beisbola līgu (MLB) jauno spēlētāju draftā, kas šogad gan notika izmainītā formātā, Detroitas "Tigers" ar pirmo numuru izvēlējās Arizonas štata universitātes spēlētāju Spenseru Torkelsonu.

Lai arī, vismaz tehniski, Augstāko beisbola līgu drafts varēja notikt pilnā apjomā, globālās koronvīrusa pandēmijas ietekmē, tas piedzīvoja diezgan lielas izmaiņas un galvenais atšķirīgais faktors bija tas, ka ierasto 40 drafta izvēļu kārtu vietā šogad komandas jaunos spēlētājus var izvēlēties tikai piecās kārtās.

Pirmā izvēle šī gada draftā pienācās Detroitas "Tigers" komandai, jo 2019. gada sezonu viņi aizvadīja vāji, ieņemot pēdējo vietu visā MLB. Šo izvēli viņi ir izmantojuši, lai tiktu pie Arizonas štata universitātes spēlētāja Spensera Torkelsona, padarot viņu par pirmo pirmās bāzes spēlētāju un labās puses atsitēju no koledžas, kurš ir izvēlēts ar pirmo numuru.

Interesanti, ka pēc izdarītās izvēles, Detroitas komandas pārstāvji vispirms izteica gandarījumu, ka viņiem ir izdevies iegūt tik atlētisku spēlētāju, bet pēc tam jau uzreiz minēja, ka, varbūt, Torkelsonam būs jāmaina sava spēles pozīcija, nostājoties pretējā infīlda pusē, t.i., trešajā bāzē, jo tieši kā trešās bāzes spēlētāju viņš ir izvēlēts, lai gan koledžas laikā nekad šajā pozīcijā nav spēlējis.

Baltimoras "Orioles" ar otro numuru izvēlējās ārējā laukuma spēlētāju Hestonu Kdžerstedu no Arkanzasas universitātes, bet trešais draftā izvēlētais spēlētājs bija Minesotas universitātes metējs Makss Mejers. Savukārt Eisa Leisijs un Otins Mārtins, kurus iepriekš sauca arī kā kandidātus uz pirmo pozīciju, tika izvēlēti, attiecīgi ceturtajā un piektajā vietā, Kanzassitijas "Royals" un Toronto "Blue Jays" komandās.

Izmantotie resursi:
https://www.mlb.com/