Dončičs: ''Šis bijis grūts ceļš, bet darbs vēl nav galā. Jāizcīna vēl četras uzvaras''
Naktī uz piektdienu par Bostonas ''Celtics'' pretinieci Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālā kļuva Dalasas ''Mavericks''. Pēc tikšanas finālā līderus cildināja ''Mavericks'' galvenais treneris un spēlētāji, kamēr Luka Dončičs akcentēja uz vēl nepadarīto darbu.
NBA finālu sasniegusi Dalasas ''Mavericks''. Komanda spēlēs finālā pirmo reizi kopš 2010./2011. gada sezonas, kad vienīgo reizi kluba vēsturē kļuva par čempioni.
Rietumu konferences finālsērijas piektajā spēlē Dalasa ar 124:103 apspēlēja Minesotas ''Timberwolves'', sērijā uzvarot ar 4-1. Luka Dončičs spēli noslēdza ar 36 punktiem un desmit bumbām zem groziem. 36 punkti arī otram komandas līderim Kairijam Ērvingam. ''Kad Kairijs pievienojās Dalasai, tad visi teica, ka šis duets nestrādās. Ja man jāvērtē, tad šobrīd strādā diezgan labi. Vienalga, kurš to teica, bet šiem cilvēkiem tagad jādodas pārbaudīt teiktais,'' pēc iekļūšanas finālā teica Daniels Gefords.
''Luka ieslēdza savu maģisko ātrumu,'' pēc spēles savu līderi cildināja Džeisons Kids. ''Viņš noteica toni un vēlāk jau padarīja visu vieglāku pārējiem. Pēc tam jau citi tikai sekoja viņam.'' Pats slovēnis spēles laikā neskopojās ar sulīgiem vārdiem ''Timberwolves'' fanu virzienā, īpaši repera ''Snoop Dog''. ''Tā ir laba sajūta, es pat negribu melot,'' par pretinieku fanu demoralizēšanu teica Dončičs. ''Laukumā esam mēs pret viņiem. Jāspēlē kopā, taču šī sajūta ir lieliska.''
The trash talk you didn’t expect.
— Eurohoops (@Eurohoopsnet) May 31, 2024
Luka Doncic to Snoop Dogg: "Yeah! Who's crying, motherf*cker!"😂
pic.twitter.com/QXDyZlFJv1
''Tas ir ļoti, ļoti grūts ceļš,'' tikšanu līdz NBA finālam vērtēja slovēnis. ''Taču darbs vēl nav galā. Mums ir jāizcīna vēl četras uzvaras.'' Dončičs var kļūt par pirmo NBA spēlētāju kopš Šakila O'Nīla 2000. gadā, kurš vienas sezonas laikā kļūst par līgas rezultatīvāko spēlētāju un čempionu.
Regulārajā turnīrā Bostona abos mačos apspēlēja Dalasas ''Mavericks''. Janvāra beigās tā bija pārāka ar 119:110, bet marta sākumā ar 138:110. Pirmajā spēlē Porziņģis nespēlēja, bet pārliecinošajā uzvarā guva 24 punktus. Finālsērija sāksies naktī uz 7. jūniju.
Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nba/story/_/id...
[+] [-]
+2 [+] [-]
Takā Luka ar kompāniju labu darbu izdarīja, attīra ceļu Bostonai pretī čempiontitulam..
-4 [+] [-]
+5 [+] [-]
Pareizi?
-2 [+] [-]
[+] [-]
-2 [+] [-]
[+] [-]
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
1. Personības traucējumi vai psiholoģiskas problēmas
Socipātiskas vai psihopātiskas tendences: Daži troļļi var izrādīt empātijas trūkumu, priecājoties par citu sāpēm vai ciešanām. Šāda uzvedība var būt raksturīga cilvēkiem ar antisociāliem personības traucējumiem.
Pašvērtējuma problēmas: Cilvēki, kuriem ir zems pašvērtējums, var mēģināt justies pārāki vai spēcīgāki, pazemojot citus.
Traumatiska pieredze: Personīgās dzīves problēmas vai pagātnes traumas, piemēram, apcelšana, var likt cilvēkiem izpaust savu vilšanos un dusmas tiešsaistē.
2. Sociālā un kultūras ietekme
Anonimitāte un bezseku vide: Internets piedāvā anonimitāti, kas ļauj cilvēkiem izteikties bez tiešām sekām vai atbildības. Tas var mudināt uzvedību, kuru viņi dzīvē neizrādītu.
Vēlme pēc uzmanības: Daži troļļi var meklēt uzmanību un atzinību, izmantojot provokatīvus vai šokējošus komentārus.
Garlaicība un izklaide: Dažiem cilvēkiem troļļošana var būt veids, kā cīnīties ar garlaicību vai meklēt izklaidi, izraisot emocijas citos.
3. Kopienas vai grupu dinamika
Piederība grupai: Troļļi var darboties grupās vai kopienās, kas veicina un atbalsta šādu uzvedību, radot sajūtu, ka viņi ir daļa no kaut kā lielāka.
Mēģinājumi ietekmēt diskusiju vai viedokļus: Daži troļļi var mēģināt izplatīt noteiktu ideoloģiju vai politisko viedokli, apzināti destabilizējot diskusiju.
4. Komunikācijas un tehnoloģiju aspekti
Dehumanizācija: Interneta komunikācija var dehumanizēt citus lietotājus, padarot tos par "mērķiem" nevis reāliem cilvēkiem, kurus varētu aizvainot vai sāpināt.
Troļļu "mesidžs" jeb mērķi
Provokācija: Izraisīt emocionālas reakcijas, konflikti un haoss ir viens no galvenajiem troļļu mērķiem.
Izklaide un garlaicības mazināšana: Dažiem troļļiem tā ir izklaide, kas palīdz pārvarēt garlaicību.
Varas un kontroles sajūta: Pazeminot citus, troļļi var justies spēcīgāki vai pārāki.
Lai gan daži troļļi varētu būt cilvēki ar personības traucējumiem vai psiholoģiskām problēmām, daudzi vienkārši izmanto internetu kā platformu, lai izteiktos veidos, ko viņi dzīvē neizrādītu. Sapratne par troļļu uzvedības motīviem var palīdzēt labāk risināt un pārvaldīt šo fenomenu tiešsaistes kopienās.
[+] [-]