Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Apskatnieks: NBA joprojām vēlas ieviest atsevišķu turnīru sezonas laikā

Pauls Mots
Pauls Mots

Apskatnieks: NBA joprojām vēlas ieviest atsevišķu turnīru sezonas laikā
Adams Silvers. Foto: PA/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komisārs Adams Silvers nav atmetis ideju par jauna turnīra izveidi, kas varētu notikt NBA sezonas laikā. Kā ziņo līgas apskatnieks Šems Čaranija, turnīra laikā tiktu izspēlēts ievērojams balvu fonds.

Par šo ideju tika diskutēts jau aizvadītajā gadā, bet ideja netika virzīta uz balsošanu, jo nebija pietiekami liels atbalsts no komandām. Tika runāts, ka šāda veida turnīrs motivētu tos spēlētājus, kuriem ir salīdzinoši mazāks atalgojums. Tiek lēsts, ka uzvarētāju komandas spēlētāji katrs saņemtu vienu miljonu dolāru, tādējādi ievērojami palielinot sezonas ienākumus.

Problēma ir tāda, ka labākie spēlētāji, kuriem ienākumi ir pietiekami lieli, nebūtu ieinteresēti aizvadīt papildus spēles. NBA pēdējās divas sezonas sekmīgi ieviesusi "play-in" turnīru, kas ir atmaksājies – ažiotāža ap šo izslēgšanas turnīra vietu izspēlēšanu ir pietiekami liela, tāpat arī reitingi ir pietiekami augsti. Tomēr prognozes par turnīru sezonas vidū, kurā tiktu izspēlētas naudas balvas, nav tik pozitīvas, kā gribētu līgas komisārs.

Izmantotie resursi:
https://nba.nbcsports.com/2021/09/1...

     [+] [-]

, 2021-09-14 14:36, pirms 2 nedēļām
Ādam, tauta grib Nadeždas kausu!

     [+] [-]

, 2021-09-14 17:59, pirms 2 nedēļām
Cerams būs