Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:698, Did:0, useCase: 0

Arī LBL ekspertu duelī intriga: Keisels vai Caune?

Andrejs Siliņš

Arī LBL ekspertu duelī intriga: Keisels vai Caune?
Guntis Keisels
Foto: LTV

LBL sadarbībā ar Sportacentrs.com rīko ekspertu prognožu spēli, kurā sabiedrībā populāriem cilvēkiem būs jāprognozē visi LBL izslēgšanas spēļu (pusfināli, spēles par trešo vietu un fināls) rezultāti, cīnoties par sponsoru sarūpētajām balvām. Šodien eksperti prognozē zelta sērijas starp VEF un ''Barons'' septītās spēles iznākumu un jaunā čempiona vārdu.

Kuri ir šie eksperti? Hokejists Oļegs Sorokins, basketbola treneris Armands Krauliņš, autosportists Krišjānis Caune un žurnālists Guntis Keisels un raidījuma "Basketbola apskats" vadītājs Renārs Zeltiņš.

Ekspertiem pirms katra mača jānosauc spēles uzvarētājs un precīza punktu starpība, ar kādu noslēgsies spēle. Par pilnīgi precīzu atbildi eksperts var iegūt 5 punktus, par precīzu spēles uzvarētāja nosaukšanu un starpības nosaukšanu +/-3 punktu robežās – 4 punkti, precīza spēles uzvarētāja noteikšana, bet kļūda rezultāta starpībā dos 2 punktus, bet par neprecīzu spēles uzvarētāja noteikšanu punkti nepienāksies.

Aizvadītajā kārtā visi pieci LBL eksperti prognozēja VEF uzvaru, tā rezultātā saņemot vismaz pa diviem punktiem katrs. Visprecīzāk minējums izdevās Guntim Keiselam un Armandam Krauliņam. Pirmais atkal kopvērtējumā notvēra Krišjāni Cauni, bet Krauliņam izdevās apmainīties vietām ar Renāru Zeltiņu. Šobrīd abiem līderiem Keiselam un Caunem ir pa 36 punktiem un tieši šo vīru starpā tad arī tiks noskaidrots LBL ekspertu spēles uzvarētājs.

Kopvērtējums

VietaEkspertsPunkti
1.Krišjānis Caune36
2.Guntis Keisels36
3.Oļegs Sorokins26
4.Armands Krauliņš24
5.Renārs Zeltiņš23

Visi prognozēs rezultāti tiks summēti un šīs spēles uzvarētāji saņems balvas no konkursa sponsoriem – pulksteni un saulesbrilles.

Balvas uzvarētājam no:LBL ekspertu spēle

15. kārta: Barons - VEF

Renārs Zeltiņš: VEF uzvarēs ar +7

Komentārs: "Kopumā skatoties, VEF kā komanda, manuprāt, izskatās pārliecinošāk. Svarīgi būs, vai līderiem Sandim Valteram un Aleksam Renfro palīdzes arī melnā darba darītāji Jahovičs un Štālbergs, kā tas bija pēdējā spēlē." Baronam", savukārt, ļoti nozīmīgi būs, vai un kā varēs palīdzēt Sirsniņš. Ja Rinalds nebūs vispār, tad neredzu "Baronam" variantus."

Armands Krauliņš: "Barons" uzvarēs ar +5

Komentārs: "Pirmkārt, svarīgs būs mājas zāles faktors. Otrkārt, pieredzējušie spēlētāji kā Helmanis un Vītols mācēs labāk mobilizēt komandu. Komandas spēkos ir līdzīgas, bet lielākai motivācijai vajadzētu būt "Baronam", turpretī VEF varētu būt lielāks potenciāls."

Guntis Keisels: VEF uzvarēs ar +6

Komentārs: "VEF potenciālo līderu loks tomēr ir plašāks un izšķirošajā spēlē nevajadzētu būt motivācijas problēmām. "Barons" nepadosies, bet Sirsniņa traumas sekas viņiem nav ar ko kompensēt. Ja arī Rinalds izies laukumā, neticu, ka viņa ieguldījums būs tikpat liels, cik iepriekš uzvarētajās spēlēs."

Krišjānis Caune: VEF uzvarēs ar +3

Komentārs: "Nu, ko, izšķirošā cīņa ne tikai par LBL titulu, bet arī starp Keiseli un Cauni ir klāt! Ir divi varianti - ja VEF aizies no rokas, tad būs aptuveni septiņu astoņu punktu starpība, bet, ja ne, tad būs sīva cīņa līdz galam un tomēr ar VEF triumfu beigās!"

Oļegs Sorokins: VEF uzvarēs ar +4

Komentārs: "Zinot visas Barons" problēmas, domāju, ka VEF spēs savākt spēkus, pietiekami labi nostrādāt aizsardzībā un izcīnīs uzvaru."

Slēpts komentārs: NIPEM

  -1 [+] [-]

, 2010-05-28 14:37, pirms 11 gadiem
W pricāsies - Krauliņš prognozē ''Barona'' uzvaru.

  +3 [+] [-]

, 2010-05-28 14:37, pirms 11 gadiem
Viss jau atkarigs no Sirsniņa spelešanas un netikai no spelesanas bet kaadu limeni vinjs paradis.Skaidrs ir viens ja Sirsniņš speles tad VEF uzreiz saks viņu preset pa diviem pec bloka utt.maksimali nogurdinot un apgrutinot dzivi jo reali aizstajeja nav.

 +10 [+] [-]

, 2010-05-28 14:55, pirms 11 gadiem
NIPEM rakstīja: tik traki nav.. kautvai paskatoties uz koefu, bet nu VEF pašlaik izskatās pārliecinošāks! tomēr kauss stabili Baronam!!!
mja 7 speles bus un tad teikt ka kadam stabili bus kaus??drizak tie kam bus kauss tie ar zobiem un nagiem to bus izskrapejusi otram nekaa stabili to ieguvusi

  +2 [+] [-]

, 2010-05-28 15:04, pirms 11 gadiem
Garlaicīgs komnkurss.. Visi vienmēr liek uz VEF. Zūd konkursa jēga.

  +2 [+] [-]

, 2010-05-28 15:13, pirms 11 gadiem
Nu ja Sirsniņs nespelēs kā pagaišejas speles tad Barons zaudēs. Skirmants diezvai ko ipashu vares palidzet pec traumas jo uzmanigak speles lai nedabutu atkal un mazak noteikti būs laukumā tapat kā Sirsniņš.

PAR VEFA UZVARU!!!!!

  +1 [+] [-]

, 2010-05-28 15:33, pirms 11 gadiem
skatos VEFam fani pēkšņi saradušies
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2010-05-28 15:45, pirms 11 gadiem
vini saskanjo pat parsvaru kadu likt? +3 +4 +5 +6 +7
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2010-05-28 23:41, pirms 11 gadiem
Eksperti ...
Drīzāk pēc faniem izklausās nevis ekspertiem

 +18 [+] [-]

, 2010-05-30 14:47, pirms 11 gadiem
Stabu ielas Janka ar var iet par ekspertu.
100 punkti, ka šie čaļi arī toķikā liek uz tām komandām.