Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:131, Did:0, useCase: 0

LatEst nedēļas top5 dominē ''Viimsi'' un Ronalda Zaķa danks

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

LatEst nedēļas top5 dominē ''Viimsi'' un Ronalda Zaķa danks
Ronalds Zaķis. Foto: Martti Vaidla

Latvijas-Igaunijas līgas aizvadītās nedēļas labākajās piecās epizodēs trijās iekļuvuši ''Viimsi'' basketbolisti. Topa trešajā vietā nonācis Ronalda Zaķa trieciens no augšas, bet par labāko epizodi kļuvusi Devina Lī Herisa danks.

Trīs labākās nedēļas epizodes nāk no ''Viimsi'' dueļa pret Rakveres ''Tarvas'', kur ar skaistiem momentiem izcēlās ''Viimsi'' basketbolisti. Par efektīvāko nedēļas epizodi kļuva Devina Lī Herisa trieciens grozā no augšas. Topa trešajā vietā ierindojies Rolanda Zaķa slam-dunk.

Divas no piecām labākajām epizodēm pieder Latvijas pārstāvēto klubu basketbolistiem. Ar tālu tālmetienu piektajā vietā iekļuvis ''Ogres'' basketbolists Uģis Pinete, bet otrajā vietā Arta Ates un Anrija Miška saspēle, kas noslēdzās ar otrā triecienu no augšas.

     [+] [-]

, 2021-11-16 16:58, pirms 2 mēnešiem
Kāpēc šis ir "solis pa kreisi" kategorijā? aaa ta ir kkāda amatieru līga ok

     [+] [-]

, 2021-11-16 17:09, pirms 2 mēnešiem
Ar šādām epizodēm nez vai vispār ir jēga topu taisīt, Esmu dzirdējis, ka sākot no U14 jauniešu grupas un arī amatieru līgās spēlētāji ātrajā uzbrukumā varot iedankot.

     [+] [-]

, 2021-11-16 17:18, pirms 2 mēnešiem
Jā nu Zaķa trieciens nez kādā sakarā ir topā. Garais viens pats soda laukumā, parasts danks. Pārējos var pieņemt, kāds nu tas līmenis ir, tāds ir, danki kā tādi bija visam atbilstoši, tāpat arī tālais metiens, ja tas būtu Karijs, būtu topā, kapēc tad lai šis nebūtu. Arī ne īsti līdz galam sanākušais aley-up. starpība tikai tā, ka NBA šis viss reāli varētu būt no vienas spēles