Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 0

Teksta tiešraide: Latvija - Grieķija (spēle galā)

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Teksta tiešraide: Latvija - Grieķija (spēle galā)
Foto: FIBA

Šodien plkst. 19:30 Latvijas basketbola izlase ''Arēna Rīga'' aizvada pēdējo 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla spēli pret Grieķiju. Šis mačs neko neizšķir - Grieķija ir garantējusi vietu finālturnīrā, kamēr Latvijai izredžu vairs nav. Abu vienību pirmajā spēlē uzvarēja Latvija.

1. papildlaiks

45' Pēdējā papildlaika minūte iesākas ar diviem Kaciveļa realizētiem soda metieniem, kas dod atkal vadību grieķiem - 94:95. Šķēle neprecīzs metiena no distances. Pēdējo uzbrukumu Latvija neizspēlē precīzi, Freimaņa metienu traucē grieķi, kuri iegūst bumbu un Rihards Lomažs izpelnās nesportisko piezīmi - 94:97 vienu sekundi līdz beigām. Šķēle traucē grieķiem saņemšanu un bumba autā iziet no pretinieka - bumba Latvijai. Šķēle neprecīza piespēle, kuru nenoķer Zoriks un Latvija piedzīvo zaudējumu noslēdzošajā kvalifikācijas cikla spēlē pret Grieķiju ar 94:97

44' Meiers ar diviem precīziem soda metieniem atjauno vadību Latvijai - 92:91. Šķēle kļūdas aizsardzībā, izlaiž Salostru uz groza apakšu, kurš ir nekļūdīgs. Otrā laukuma galā Šķēle pret sevi izprovocē noteikumu pārkāpumu un realizē abus soda metienus. Grieķija neprecīza uzbrukumā, pēc cīņas par bumbu tiesneši atstāj bumbu pretiniekiem.

43' Grieķija turpina provocēt Latvijas basketbolistus uz noteikuma pārkāpumiem. Divi precīzi soda metieni dod +3 pretiniekiem - 91:88. Zoriks apliecina līdera statusu šajā spēlē - piespēle Meierim, kuram divi punkti ar sodu. Soda metiens netiek realizēts, bet atlēkušo bumbu izcīna Freimanis. Ekstra uzbrukums netiek realizēts, neprecīzam esot Šķēlem. Grieķija beidzot pieļauj kļūdu uzbrukumā, izpelnoties piezīmi.

42 Latvija atradusi uzbrukuma līderi Zorika personā - 88:87. Joprojām nespējam noturēt aizsardzību un Grieķija atgūst vadību.

41' Papildlaiku ar uzbrukumu uzsāk grieķi. Realizē divus soda metienus, kamēr otrā laukuma galā turpina uguņot Zoriks, atgūstot vadību Latvijai - 85:84. Grieķija uzķērusi ritmu uzbrukumā, vēlreiz realizējot tālmetienu - 87:85.

4. ceturtdaļa

40' Aigars Šķēle aktīvs uzbrukumā, kas ļauj doties uz soda metiena līnijas. Realizēti abi soda metieni un Latvija atgūst vadību - 79:78. Mejeris ātri vien nopelna piekto piezīmi otrā laukuma galā, ļaujot Margaritim izpildīt divus soda metienus. Margaritis realizē vienu no diviem - 79:79. Pagrūtu uzbrukumu noslēdz VEF Top16 ievedušais Zoriks - 82:79! Pretī grūtu tālmetienu realizē pretinieki - 82:82. Šķēle sapinas uzbrukumā, pretinieki pārtver bumbu un netrāpa pēdējo sekunžu metienu no centra. Mūs gaida papildlaiks!

39' Grieķi savā uzbrukumā kļūdās, dodot Latvijai iespēju doties uzbrukumā un panākt drošāku pārsvaru. Šķēles gaisiņš un Freimaņa, Mejera tālmetieni neprecīzi. Pēdējo minūšu cīņā par uzvaru iesaistās Grieķija, kas pieprasa minūtes pārtraukumu. Precīzs trīspunktnieks grieķiem, kuri izvirzās vadībā pirmo reizi kopš pirmās ceturtdaļas.

37' Papadakis turpina uguņot no tālmetiena līnijas, pirmo reizi pēc ilgāka pārtraukuma atjaunojot līdzsvaru - 75:75. Veiksmīga saspēle starp Mejeri un Meieri atjauno vadību Latvijai.

36' ''Run n gun'' basketbolā labāki ir Grieķija, kas izmanto savu ātro pāreju, četras ar pusi minūtes līdz beigām pietuvojoties līdz minimumam - 72:74. Roberts Štelmahers pieprasa minūtes pārtraukumu. Pēc pārtraukuma noteikumu pārkāpums pret Mejeri, kurš realizē vienu no diviem - 75:72.

35' Spēle nonāk kulminācijā. Aigars Šķēle ar grūtu darba caurgājienu panākt 74:68, bet otrā galā uzbrukuma ritmu uzķēruši grieķi, kas atjauno mīnuss četri - 74:70.

34' Konstantinos Papadakis realizē tālmetienu, pēc ilgāka laika panākot mīnuss četri - 68:72. Noteikumu pārkāpums pret Aigaru Šķēli, kurš turpina nesekmīgi mest no soda metiena līnijas.

33' Grieķi ceturtdaļu uzsāk ar sešiem punktiem pēc kārtas, panākot 72:65. Roberts Štelmahers pieprasa minūtes pārtraukumu. Vai atkārtojas Bulgārijas spēles scenārijs, kad neveiksmīgi tiek aizvadīta noslēdzošā ceturtdaļa? Spēle kļūst fiziskāka, tuvojoties uz konflikta robežas. Zorikam neveiksmīga piespēle, pēc kā viņu nomaina Šķēle.

32' Līdzīgi kā pret Bulgāriju Latvijai nesekmējas uzbrukums ceturtdaļas sākumā. Meiers nomaina Siliņu, atgriežoties centra pozīcijā.

31' Ar uzbrukumu ceturtdaļu uzsāk Latvija, kas izspēlē līdz brīvam tālmetienam Siliņam, kurš ir nekļūdīgs - 72:59. Grieķija turpina presingot, kas ik pa laikam sagādā grūtības Latvijai pārvarēt savu laukuma pusi.

Štelmahers turpina spēlēt ar mazo sastāvu, nomināli centra pozīcijā sūtot Rolandu Freimani Mejera vietā.

3. ceturtdaļa

30' Ceturtdaļas noslēdzošajā minūtē turpinām spēlēt agresīvi aizsardzībā, piespiežot pretiniekus kļūdīties. No apakšas neprecīzs Mejeris. Pēdējais uzbrukums pieder Grieķijai, kas realizē tālmetienu pēc tam, kad aizsardzībā nesaprotas Ate ar Mejeri. 69:59 par labu Latvijai pirms noslēdzošās ceturtdaļas.

29' Štelmahers trešās ceturtdaļas izskaņu izlēmis spēlēt ar mazo sastāvu, centra pozīcijā iespēlējot Mareku Mejeri, kurš turpina dominēt aizsardzībā. Uzbrukumā nesekmējas un rezultāts nemainīgs.

28' Veiksmīga Lomaža un Mejera saspēle, kas noslēdzas ar spēka uzbrucēja precīzu metienu no tuvas distances. Mejeris ar labu darbību aizsardzībā piespiež nostaigāt grieķu basketbolistu. Zoriks turpina būt precīzs no distances, pēc ilgāka pārtraukuma atjaunojot 15 punktu pārsvaru - 69:54. Grieķijas galvenais treneris pieprasa minūtes pārtraukumu.

26' Grieķija spēlē vienkārši - ar agresīviem caurgājieniem provocējot latviešus pārkāpt noteikumus, kas arī izdodas. Beidzot kā pēc ābeces izdodas tikt pāri Grieķijas piedāvātajam zonas presingam, un Zoriks realizē tālmetienu - 62:52.

25' Haotiskāks nogrieznis Latvijai uzbrukumā, kas liek pieprasīt minūtes pārtraukumu Robertam Štelmaheram. Pēc pārtraukuma sodu pret sevi izpelnās Lomažs, atjaunojot divcipara pārsvaru - 59:49. Mejeris bloķē, taču nesavācam bumbu un grieķi atkārtotā uzbrukumā samazina starpību līdz astoņiem punktiem. Otrā laukuma galā sodu uzbrukumā izpelnās Freimanis, kuram ne tas labākais nogrieznis trešajā ceturtdaļā.

24' Protestēt par tiesnešu darbībām sāk ar grieķu basketbolisti, taču tie nemaina arbitru lēmumus. Latvija nerealizē savu uzbrukumu, kamēr Grieķijai iniciatīvu uzņemas Vasilis Muratoss, kurš ar agresīvu caurgājienu izpelnās pārkāpumu pret sevi, realizējot vienu no diviem soda metieniem.

23' Arī Latvija pie gala auta izmešanas izdara spiedienu uz saspēles vadītāju, apgrūtinot bumbas izspēlēšanu. Tas gan neliedz pretiniekiem trīs punktus atspēlēt - 57:48. Pēc ilgāka pārtraukuma pirmo reizi laukumā dodas Mareks Mejeris.

22' Grieķi turpina pirmajā puslaikā mēģināto zonas presingu, kas apgrūtina mūsu aizsargiem pāreju no savas laukuma puses. Neapmierinātību ar tiesnešu darbību izrāda Štelmahers. Mārtiņš Laksa gūst trīs punktus ar soda, vēlāk realizējot arī to un panākot +12 - 57:45.

21' Puslaiku ar uzbrukumu iesāk Latvija. Pēc vairākkārtīgiem uzbrukumiem septīto punktu spēlē gūst Meiers. Otrā laukuma galā savu otro pārkāpumu nopelna Meiers.

Latvija uzsāk trešo ceturtdaļu ar Kristeru Zoriku, Aigaru Šķēli, Rolandu Freimani, Mārtiņu Laksa un Mārtiņu Meieri. Sākumsastāva viena izmaiņa - Freimanis Mejera vietā, kurš nospēlējis vien divas minūtes spēles sākumā.

Pēc pirmā puslaika Latvija labāk metusi divpunktu metienus - 63% pret Grieķijas 52%. Tālmetienus abas komandas metušas līdzīgi.

2. ceturtdaļa

20' Pēdējo minūti veiksmīgāk aizvada grieķi, kuri ar precīzu tālmetienu atspēlē trīs punktus. Latvija ar atsevišķi uzvarētu ceturtdaļu (28:17) atpūtā dodas ar deviņu punktu pārsvaru - 51:42. 16 punkti Freimanim, Kristeram Zorikam piecas rezultatīvas piespēles. Pretiniekiem Evangelosam Margaritim deviņi punkti.

18' Grieķija atgriežas pie presinga pa visu laukumu, kas vairs nenes augļus kā spēles sākumā. Ar precīzu tālmetienu pretinieki panāk -10: 47:37. Žagaram sagādā lielas grūtības pārvarēt laukuma centru, taču nāk talkā pretinieki, kuri pārkāpj noteikumus - 49:37.

17' Freimanis turpina dominēt uzbrukumā, panākot jau +13 - 45:32. Agresīva spēle aizsardzībā liek grieķus būt neprecīziem, kamēr Latvijai jāizspēlē tikai uz Freimani, kurš šovakar ir nekļūdīgs - 47:32.

16' Atšķirībā no spēles ar bulgāriem Roberts Štelmahers tik ļoti nerausta spēlētājus, uzticoties tiem, kam spēle aizgājusi. Spēlējam ātri uzbrukumā, kas dod punktus. Lomažs izspēlē Freimanim, kurš triec no augšas - soliņš eksplodē!
.
15' Laksa ar tālmetienu arī gūst savus pirmos punktus Rīgas burbulī. Otrā laukuma galā divus punktus atgūst grieķi - 41:32.

14' Zoriks ātri savācis četras rezultatīvas piespēles. Freimanis panāk 35:30, bet vēlāk Siliņš ar precīzu tālmetienu 38:30, kas ir lielākais Latvijas pārsvars. Grieķijas galvenais treneris pieprasa minūtes pārtraukumu.

13' Pretī uzreiz ar to pašu atbild pretinieki. Muļķīgu trešo piezīmi nopelna Meiers, kurš uzbrukumā pagrūž pretinieku un uzreiz tiek nomainīs - Ojārs Siliņš pirmo reizi dodas laukumā.

12' Zoriks turpina dāļāt piespēles un pēc vēl viena asista Meiers atjauno pluss trīs - 30:27. Rihards Lomažs realizē savu pirmo tālmetienu šajā sabraukumā un panāk lielāko Latvijas pārsvaru - 33:27.

11' Otro ceturtdaļu ar uzbrukumu iesāk Latvija, kuras sastāvā laukumā atgriezās Rolands Freimanis un Rihards Lomažs. Mārtiņš Meiers ar metienu no groza apakšas pēc labas Zorika piespēles izlīdzina rezultātu - 25:25. Grieķiem neprecīzs uzbrukums, kamēr otrā laukuma galā Freimanis gūst divus punktus ar sodu - 28:25.

1. ceturtdaļa

10' Žagars turpina sevi apliecināt uzbrukumā, panākot 23:23. Aizsardzībā veiksmīgi nospēlē Bērziņš, taču kļūdu pieļauj Šķēle, kurš zaudē bumbu. Grieķi realizē divus soda metienus un noslēdz ceturtdaļu ar divu punktu pārsvaru - 23:25. Pēc pirmās ceturtdaļas rezultatīvākais ir Aigars Šķēle ar septiņiem punktiem, kamēr Rolandam Freimanim pieci. No sastāva vienīgie, kas neizgāja laukumā pirmajās desmit minūtēs, bija Māris Gulbis un Ojārs Siliņš.

9' Savus pirmos punktus ciklā ar caurgājienu gūst Žagars. Abas komandas vāc daudz piezīmes, kas rezultējas daudzos soda metienos.

8' Latvija paaugstina intensitāte, spēlējot ātrāk uzbrukumā. Bērziņš gūst savus pirmos divus punktus spēlē no soda metiena līnijas, bet Artis Ate izprovocē pretiniekus uz sodu uzbrukumā savā laukuma galā. Grieķi turpina presingot, kas apgrūtina aizsargiem pāriet pāri centra līnijai, taču pārlieku agresivitāte noved pie pārkāpumiem. Šķēle ar realizētu vienu soda metienu pirmo reizi izvirza vadībā Latviju - 18:17.

6' Aigars Šķēle pārķer bumbu un Rolands Freimanis realizē pustālo metienu. Vēl viena veiksmīga darbība aizsardzība dod ātro uzbrukumu, kuru pēc Ates labas piespēles noslēdz Šķēle, atjaunojot līdzsvaru - 15:15.

5' Mārtiņš Meiers izcīna atlēkušo bumbu pēc neveiksmīga Zorika tālmetiena, piespēlē Šķēlem, kurš izprovocē pretiniekiem piezīmi. Šķēle realizē divus soda metienus, kamēr otrā laukuma galā grieķi atbild ar precīzu trejaci - 15:9. Pirmo reizi šajā sabraukumā laukumā dodas Artis Ate.

4' Pirmos četrus punktus Latvijai guvis Zoriks, kurš ar skaistu caurgājienu atgūst divus punktus Latvijai. Rolands Freimanis turpina atrādīt lielisko formu, ar tālmetienu panākot 7:10.

3' Ātri divas personiskās piezīmes nopelna Mārtiņš Meiers. Grieķi spēlē agresīvi un fiziski, kas liek izpelnīties noteikumu pārkāpumus Latvijai. Ar divu soda metienu palīdzību grieķi izvirzās vadībā ar 9:2. Latvijas basketbolisti nespēj apspēlēt grieķu zonas presingu. Pirmo minūtes pārtraukumu spiests pieprasīt Roberts Štelmahers. Pēc tā tiek veiktas pirmās maiņas - Freimanis nomaina Mejeri, kamēr Šķēle - Lomažu.

2' Latvija joprojām neatver rēķinu. Lomažs pamet garām pustālo metienu, atlēkušo bumbu savāc Meiers, kurš netrāpa brīvu metienu. Otrā laukuma galā 7:0 panāk grieķi. Kristers Zoriks ar veiksmīgu metienu gūst pirmos punktus Latvijai.

1' Salīdzinot ar spēli pret Bulgāriju, Mārtiņš Laksa dodas sākumsastāvā. Spēli veiksmīgāk uzsāk Grieķija. Abus savus uzbrukumus viesi realizē, kamēr Latvijai Lomažs met garām no apakšas pēc caurgājiena.

Latvijas sākumsastāvs: Zoriks, Lomažs, Laksa, Mejeris, Meiers

Pēc zaudējuma Bulgārijai notikušas izmaiņas komandas sastāvā. Uz Maskavu devušies Jānis Timma un Dairis Bertāns. Viņu vietu šodien sastāvā ieņem Artis Ate un Māris Gulbis. LBS pirms spēles savā ''Twitter'' kontā pauda, ka šodien jācīnās par godu un punktiem FIBA rangā.

Latvija savu vienīgo uzvaru izcīnījusi tieši pret grieķiem, pagājušā gada 27. novembrī izbraukumā ņemot virsroku ar 77:66. Izcils bija Mārtiņš Laksa, kurš trāpīja pilnīgi visus metienus (1p - 3/3, 2p - 2/2, 3p - 4/4) un ar 19 punktiem bija rezultatīvākais Latvijas izlasē. 13+9 iekrāja Mārtiņš Meiers. Latvija ar zaudējumu sestdien pret Bulgāriju ar 65:66 zaudējusi jebkādas izredzes cīnīties par iekļūšanu finālturnīrā, kamēr Grieķija to nodrošināja jau pirms burbuļa Rīgā.

Eurobasket 2022 kvalifikācijas H grupa

V.KomandaU-Z+/-
1.Bosnija (Q)4-1+56
2.Grieķija (Q)3-2-5
3.Bulgārija (Q)2-3-48
4.Latvija1-4+3

Latvijas vīriešu basketbola izlases sastāvs spēlei pret Grieķiju

Vārds uzvārdsPoz. Dz.g.Aug.Klubs'2020SpēlesPunkti
Aigars Šķēle1./2.1992193VEF Rīga40252
Kristers Zoriks1./2.1998193VEF Rīga27
Artūrs Žagars1.2000186Joventut (ESP)113
Rihards Lomažs2.1996195BC Gottingen (GER)13100
Artis Ate2./3.1989193VEF Rīga1867
Mārtiņš Laksa3.1990198Start Lublin (POL)1577
Māris Gulbis3.1985201BK Ventspils33
Ojārs Siliņš3./4.1993204BC Astana (KAZ)20122
Mareks Mejeris4.1991207Parma (RUS)84378
Rolands Freimanis4.1988208Zielona Gora (POL)99681
Mārtiņš Meiers5.1991208BC Astana (KAZ)109876
Kaspars Bērziņš4./5.1985211BC Šiauliai (LTU)1201086

Komandas vadība

Vārds un uzvārdsAmats
Roberts ŠtelmahersGalvenais treneris
Uvis HelmanisTreneris
Raimonds FeldmanisTreneris
Akselis VairogsTreneris
Oskars ErnšteinsFiziskās sagatavotības treneris
Mārtiņš PulverisĀrsts
Ansis BiedrisFizioterapeits
Oskars UrbanovičsFizioterapeits
Emīls TomsLBS Vīriešu izlašu koordinators

Grieķijas sastāvs

PozīcijaSpēlētājsGadiAugumsKomanda
AizsargsVasilis Toliopuloss24186 cmIonikos
Zoiss Karabelass19186 cmPeristeri
Vasilis Muratoss23193 cmLavrio
Dimitrioss Kacivelis29194 cmAEK
Dimitris Moraitis22194 cmAEK
UzbrucējsNikoss Hugazs20208 cmIonikos
Evangeloss Margaritis38203 cmPAOK
Jannis Kuzeloglu25204 cmAris
Hristoss Salustross30202 cmPeristeri
Linoss Hrisikopuloss28206 cmAEK
CentrsDimitris Kaklamanakis27205 cmPAOK
Jorgoss Calburis24218 cmPAOK
1 2 3 4 5 147 komentāri

  +3 [+] [-]

, 2021-02-22 19:20, pirms nedēļas
Sāpīgi skatīties

     [+] [-]

, 2021-02-22 19:21, pirms nedēļas
Britiem + 17 pret Franciju vēl 12 min jāspēlē😅

  +3 [+] [-]

, 2021-02-22 19:28, pirms nedēļas
NOPIETNI?? Arī šodien Žagaru nelaidīs spēlēt? Ejat tak d***

  +1 [+] [-]

, 2021-02-22 19:35, pirms nedēļas
2 min. nospēlēts un vēl nav nevienas maiņas??kas tad tas ,jaunais vektors?

     [+] [-]

, 2021-02-22 19:35, pirms nedēļas
Lūdzu linku uz spēli.

     [+] [-]

, 2021-02-22 19:36, pirms nedēļas
Robis un Ričijs

  +2 [+] [-]

, 2021-02-22 19:37, pirms nedēļas
Lomažs ar Zoriku izvilks spēli!

Lieku likmi, ka vairāk par 70 punktiem neiemetīs LV zvaigznes

  +3 [+] [-]

, 2021-02-22 19:38, pirms nedēļas
Lomažšovs turpinās....

     [+] [-]

, 2021-02-22 19:39, pirms nedēļas
ogreskijs rakstīja: Lomažšovs turpinās....
1,6 punkti minūtē tiks gūti no LV puses

  +6 [+] [-]

, 2021-02-22 19:44, pirms nedēļas
Ceru nekad štelmaheru vairs neredzėt arēnā, ja nu vienīgi kā apmīztu podu tīrītāju

  +7 [+] [-]

, 2021-02-22 19:45, pirms nedēļas
Freimis liek iekšā visus metienus, būtu noderējis spēlē pret Bulgāriju... aaa paga

  +3 [+] [-]

, 2021-02-22 19:45, pirms nedēļas
Tizleņi Žora un Lomiks plivinās pa laukumu...

  +2 [+] [-]

, 2021-02-22 19:46, pirms nedēļas
Haoss,arpratigs...

  +5 [+] [-]

, 2021-02-22 19:48, pirms nedēļas
Ate izcili nospēlē aizsardzībā, būtu noderējusi tāda spēle pret Bulgāriju...aaa paga

     [+] [-]

, 2021-02-22 19:49, pirms nedēļas
Skele ir macits ka iedod piespeli

  +2 [+] [-]

, 2021-02-22 19:50, pirms nedēļas
Pirmo reizi vadībā pret Grieķijas 3 sastāvu, malači

  +3 [+] [-]

, 2021-02-22 19:53, pirms nedēļas
Skele klauns

  +7 [+] [-]

, 2021-02-22 19:53, pirms nedēļas
Žagars veic nevainojamus caurgājienus, varēja šādu caurgājienus veikt pret Bulgāriju...aaa paga grūti spēlējot pusotru minūti

  +3 [+] [-]

, 2021-02-22 19:54, pirms nedēļas
Žagars drošs driblā, lielisks caurgājienā, būtu noderējis pret Bulgāriju...aaa paga

  +2 [+] [-]

, 2021-02-22 19:54, pirms nedēļas
Vaciet nost tovafeli

     [+] [-]

, 2021-02-22 19:55, pirms nedēļas
2,3 vidēji, malači pagaidām

  +3 [+] [-]

, 2021-02-22 19:56, pirms nedēļas
Negribeja uzlikt Žagaram spiedienu bļin... man viņš savos 20 gados izskatās drošāks nekā Šķēle, Lomažs, Zoriks

  +1 [+] [-]

, 2021-02-22 19:57, pirms nedēļas
Nez, man ļoti patīk piecinieks Žagars-Šķēle-Ate-Bērzs-Meiers(Freimanis) - spēlē radoši. Tiesa, komanda kopumā uzbrukumā spēlē haotiski, nav izspēļu uz brīviem trīspunktniekiem. Tādā ziņā pat Vecvagara modelī tādi it kā bija.

  -2 [+] [-]

, 2021-02-22 19:57, pirms nedēļas
Iemetiet lūdzu kāds linku uz spēli

  -1 [+] [-]

, 2021-02-22 19:59, pirms nedēļas
Eto Velikaja Pobeda tovaričši

     [+] [-]

, 2021-02-22 19:59, pirms nedēļas
ground rakstīja: Iemetiet lūdzu kāds linku uz spēli
Watch TV 6 Latvija live - Teleon Player

  +1 [+] [-]

, 2021-02-22 20:02, pirms nedēļas
Sausmas...

  +3 [+] [-]

, 2021-02-22 20:05, pirms nedēļas
Pirmais puslīdz brīvais metiens Siliņam. Pret Bulgāriju iemeta ātru pustālo un tad kādas 20 min soliņu deldēja. Viņš arī aizvadījis labu sezonu, bet zīmētu izspēļu ir tik ļoooti maz, daži pickandrolli, bet tas arī viss.

  +1 [+] [-]

, 2021-02-22 20:07, pirms nedēļas
Kamēr šodien Šķele sēž uz soliņa, redzam Zoriks un Žagars pat tīri neko ved saspēli, kas tie par prikoliem, kad ir par vēlu?

  +3 [+] [-]

, 2021-02-22 20:09, pirms nedēļas
Jūs paskataties, kuriem tad bija jābūt laukumā spēlē pret Bulgāriju (nu noteikti, Laksam, Freimanim, Žagaram), nevis Lomažiem, Šķēlēm utt

  +7 [+] [-]

, 2021-02-22 20:09, pirms nedēļas
Štelmahers šokā, ka Freimanis māk spēlēt basketbolu! Ne tikai LOMAŽS

  +5 [+] [-]

, 2021-02-22 20:09, pirms nedēļas
Žagaram ar Freimani lieliska sadarbība, tas būtu noderējis pret Bulgāriju... aaa paga

  -1 [+] [-]

, 2021-02-22 20:09, pirms nedēļas
Varbūt dosim štelmaheram otru iespēju?😂

  +3 [+] [-]

, 2021-02-22 20:10, pirms nedēļas
Nu bļ@ ,.ja uzvarēs tos grieķus vēl izdomās Štelmaheru paturēt amatā😅

  +3 [+] [-]

, 2021-02-22 20:11, pirms nedēļas
NU, no visiem Laukuma spēlētajiem, tiešām redzu uguntiņu acīs Freimanim!
1 2 3 4 5 147 komentāri