Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 3

Blats: "Kiriļenko vēlas atpūsties..."

Edgars Bērziņš
Edgars Bērziņš

Blats: "Kiriļenko vēlas atpūsties..."
Deivids Blats.
Foto: AP

Krievijas nacionālās vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Deivids Blats intervijā ''Gazeta.ru'' pastāstījis par gatavošanos gaidāmajam Eiropas čempionātam Polijā un izskaidrojis situāciju ar potenciālo līderu Andreja Kiriļenko un Džona Roberta Holdena (ne) spēlēšanu valstsvienībā.

''Par abiem spēlētājiem runāts tiek daudz, taču man ar viņiem viss ir skaidrs. Andrejs [Kiriļenko] vēlējās šovasar atpūsties. Viņš lūdza, lai personisku iemeslu dēļ uz izlasi viņu neaicinu. Tomēr līdz Eiropas čempionātam laika vēl ir daudz,'' uz Kiriļenko spēlēšanu joprojām klusībā cer Blats.

''Kas attiecas uz Holdenu – viņš vēl nav izlēmis, vai paliks Maskavas CSKA un vispār Krievijā. No viņa lēmuma nākamās darba vietas sakarā lielā mērā būs atkarīgs tas, vai viņš spēlēs vai nespēlēs Krievijas izlasē,'' situāciju ar Džonu Robertu Holdenu skaidroja Blats.

Runājot par nesen kā sākušos treniņnometni, kurā piedalās Krievijas jaunās paaudzes basketbolisti, Blats atzina, ka ir apmierināts ar darba procesa sākuma fāzi. ''Strādājam jau otro dienu, un es esmu apmierināts ar to, kā norit šī treniņnometne. Strādājot izlasē, man vienmēr ir tikai pozitīvas emocijas. Pagaidām neviens mani vēl nav pievīlis (smaida). Ļoti patīkami izlases rindās ieraudzīt jaunas sejas, tomēr ikvienam no kandidātiem priekšā ilgs darbs.''

Saistītais raksts

Blats nosaucis pirmos kandidātus

Izmantotie resursi:
gazeta.ru

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

 +13 [+] [-]

, 2009-06-16 21:52, pirms 16 gadiem
triisis rakstīja: Blat, beidz blatot!
Triisi, beidz diirsti.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2009-06-16 23:46, pirms 16 gadiem
triisis rakstīja: Blat, beidz blatot!

nu tik stulbu prikolu noraut vienk ps*

  +1 [+] [-]

, 2009-06-16 23:47, pirms 16 gadiem
masalskis123 rakstīja: Ziniet kas būtu skaisti ja parīt musu meicas uzvarētu krieviju un 7 septembri ari viri sakautu krievus .. es vnk no laimes starotu!!

tas ir iespējams

     [+] [-]

, 2009-06-16 23:55, pirms 16 gadiem
Pareizi, lai tik atpūšās kā nekā smaga sezona aiz muguras!!!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2009-06-17 08:42, pirms 16 gadiem
Pareizi ir,lai atpusas

  +1 [+] [-]

, 2009-06-17 09:37, pirms 16 gadiem
kuklitis25 rakstīja: Es nodziishu matus uz nulliiti taada gadijumaa ! Sviniigi apsolos !
Drošvien tev tagad jau ir mati uz nullīti!