Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 3

Lomažs: ''Pret Kamerūnu negaidām vieglu pastaigu''

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Lomažs: ''Pret Kamerūnu negaidām vieglu pastaigu''
Rihards Lomažs. Foto: Mārtiņš Goldbergs/LBS

LETA. Latvijas vīriešu basketbola izlase Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā sagaida sīvu cīņu ar Kamerūnas basketbolistiem, sarunā ar aģentūru LETA teica Latvijas valstsvienības spēlētājs Rihards Lomažs.

Latvijas basketbolisti sestdien Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā "Arēnā Rīga" plkst.19 spēkosies ar Kamerūnu.

"Ir izpētīts pretinieks, bet arī vēl tiks veikta analīze. Esam motivēti un esam redzējuši visu no pretiniekiem, tāpēc zinām, ko sagaidīt. Esam gatavi lielai cīņai un lielai atdevei laukumā," teica Lomažs.

"Viņi ir lieli un spēcīgi, tāpēc droši vien cīnīsies par bumbām uzbrukumā un spēlēs viens pret viens. Viņiem nav daudz kombināciju. Jābūt gataviem fiziskam basketbolam. Kamerūnas izlasē ir divi metēji, kuri jāuzmana, taču esam tam gatavi," piebilda basketbolists.

Viņš izcēla, ka viens no treneru uzdevumiem mačam ir rūpīgi spēlēt viens pret viens aizsardzībā, jo pretinieku līderi ir arī labi metienu realizētāji.

"Ieskicējām, kā ar kuriem spēlētājiem spēlēt aizsardzībā. Zinām, ko darīt pret katru, ir sagatavots plāns, kas mums būs tikai jāizpilda. Mazliet citādāki nekā iepriekšējās komandas, bet lieluma ziņā varbūt kā gruzīni. Arī Gruzijas spēlētāji bija lieli daudzās pozīcijās, bet kamerūnieši noteikti ir pavisam citādāka tipa spēlētāji pārējos aspektos," skaidroja Lomažs.

Viņš atklāja, ka kopā ar citiem Latvijas izlases spēlētājiem ceturtdien redzējis daļu no Kamerūnas un Brazīlijas mača un sagaida, ka pret Latviju kamerūnieši spēlēs tikpat sīvi.

"Nekas jau nebūs viegli, un tas ir pusfināls - negaidām nekādu vieglu pastaigu. Ir palikušas divas uzvaras līdz olimpiskajām spēlēm, tāpēc būtu jocīgi, ja kaut kas būtu viegli," norādīja basketbolists.

Otrā pusfinālā tiksies Brazīlijas un Filipīnu izlases. Pusfināla maču uzvarētāji svētdien cīnīsies par vienīgo ceļazīmi uz Parīzi.

Izmantotie resursi:
LETA