Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 3

Okupantu klubos spēlējošie franču basketbolisti nevarēs pārstāvēt izlasi

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Okupantu klubos spēlējošie franču basketbolisti nevarēs pārstāvēt izlasi
Tomā Ertels. Foto: FIBA

Francijas Basketbola federācija šodien preses relīzē paziņojusi, ka valstsvienībā nedrīkstēs spēlēt basketbolisti, kuri klubu līmenī pārstāv okupantu līgu klubus. Šāds nosacījums pastāvēs līdz kara beigām.

''Bebasket.fr'' publicētajā Francijas Basketbola federācijas preses relīzē teikts, ka organizācija pieņēmusi lēmumu neļaut okupantu līgu (Krievijas un Baltkrievijas čempionāti) spēlējošajiem basketbolistiem pārstāvēt valstsvienības. Aizliegumam pakļauti arī klubu sistēmās strādājošie franču speciālisti.

Federācijas relīzē minēts, ka izlasē iekļautajiem basketbolistiem, basketbolistēm un darbiniekiem būs jāapliecina, ka nedz pirms turnīra, nedz tā gaitā un nedz arī pēc tā beigām persona neveic pārrunas vai negarantē spēlēšanu okupantu komandās. Ja apliecinājums nākotnē tiks pārkāpts, sportists vairs nedrīkstēs spēlēt valstsvienībā.

Šajā starpsezonā uz okupantu čempionātu pārcēlušies divi Francijas vīriešu izlases potenciālie basketbolisti Luī Laberī un Livio Žans-Šarls. Iepriekšējās sezonās skandalozais aizsargs Tomā Ertels ir tuvu, lai panāktu vienošanos pār spēlēšanu tur. Tieši viņš vēl atrodas izlases kandidātu sarakstā dalībai Eiropas čempionātā.

Izmantotie resursi:
https://www.bebasket.fr/les-joueurs...

  +6 [+] [-]

, 2022-08-01 13:47, pirms nedēļas
Par francūžiem protams nav nekāds pārsteigums. It īpaši par Ertelu. Tam jau sen nav kaut kas kārtībā ar galvu. Pēc visām problēmām ar daudziem klubiem, protams normālu piedāvājumu Eiropā viņš nesaņems. Okupanti tieši tādus meklē savas politikas realizēšanai.

  +4 [+] [-]

, 2022-08-01 15:57, pirms nedēļas
Šobrīd lieliski izgaismojas visi nelieši vai idioti!

  +4 [+] [-]

, 2022-08-01 16:04, pirms nedēļas
Un vietējie kremlini var turpināt bļaut, ka "tikai pie mums neļauj pelnīt naudu Krievijā", "tikai pie mums ierobežo sportistus".

  +2 [+] [-]

, 2022-08-01 16:52, pirms nedēļas
Geralt of Rivia rakstīja: Un vietējie kremlini var turpināt bļaut, ka "tikai pie mums neļauj pelnīt naudu Krievijā", "tikai pie mums ierobežo sportistus".
viņiem var atgādināt arī Zviedrijas Basketbola asociācijas lēmumu par Jerebko

https://sportacentrs.com/basketbols...

     [+] [-]

, 2022-08-01 17:24, pirms nedēļas
Ne visi iztur pārbaudijumu ar naudu.Šis laiks lieliski parāda kāds cilvēks kurš ir.

     [+] [-]

, 2022-08-01 20:57, pirms nedēļas
Parīze un Maskava būs kodolsprādzienu nolīdzinātas ...