Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:104, Did:0, useCase: 1
Latvijas sieviešu basketbola izlase ar treneru un apkalpojošu personālu
24

Detalizēta izlases spēlētāju snieguma analīze un vērtējums

Čempionāts noslēdzies, šoreiz mūsu valstsvienība nepiedalījās cīņā par medaļām, arī nospraustais mērķis – cīņa par ceļazīmi uz pasaules čempionātu nav izpildīts. Tomēr negribētos piekrist vairumam viedokļu, ka šis čempionāts vērtējams drīzāk negatīvi nekā pozitīvi. Mums būtu jānovēl jebkurai mūsu izlasei ( it īpaši vīriešu basketbola izlasei, lai 7. Vieta Eiropas meistarsacīkstēs tiktu uzskatīta par izgāšanos). Protams, šī komanda varēja vairāk, bet nedaudz pietrūka, pietrūka spēka, pietrūka kripatiņas meistarības, pietrūka pāris elementi, kuri diemžēl nosvēra svaru kausus par labu mūsu pretiniecēm.
7

2007. gads - veiksmīgākais vēsturē

2007. gada Eiropas sieviešu un vīriešu čempionāti bijuši skatītākie basketbola vēsturē, šonedēļ paziņojusi FIBA Eiropas nodaļas vadība.
40

FIBA apskatnieki slavē latvietes

Pagājusi nedēļa kopš 31. Eiropas sieviešu basketbola meistarsacīkšu noslēguma. Atzinīgus vārdus Anetei Jēkabsonei-Žogotai un Guntai Baško šodien velta FIBA apskatnieki.
5

Bufārs atkāpies

Beļģijas sieviešu basketbola valstsvienībai nesasniedzot mērķi - iekļūšanu Eiropas meistarsacīkšu pirmajā pieciniekā, par atkāpšanos paziņojis valstsvienības treneris, francūzis Lorāns Bufārs.
48

LTV 7 "Sporta studijā" – Ainars Zvirgzdiņš

"Sporta studijā" šodien plkst. 21:30 viesosies Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš, izvērtējot valstsvienības veikumu Eiropas čempionātā.
32

Latvijas zeltenes atgriežas!

Šovakar plkst. 21:55 ar reisu no Prāgas (Čehija) dzimtenē atgriezīsies Latvijas sieviešu basketbola izlase, kas vakar Eiropas basketbola čempionātā izcīnīja ceturto vietu. Sagaidi basketbolistes Lidostā "Rīga"!
3

Stepanova: "Atkāpties vairs nevarējām"

Krievijas basketbola izlases līdere, centra spēlētāja Marija Stepanova pēc svētdien izcīnītā Eiropas čempiones titula atzina, ka sieviešu izlasei vairs nebija kur atkāpties, jo pāris nedēļas iepriekš par Eiropas čempioniem kļuva arī vīriešu izlase.
24

Latvieši lepni par pēdējām minūtēm

Latvijas sieviešu izlases pārstāvji pēc neveiksmes Eiropas čempionātā spēlē par 3.vietu atzīmēja mača izskaņā demonstrēto raksturu, kamēr baltkrievi atzina, ka bija noraizējušies par spēles iznākumu.
16

Valdemoro vērtīgākā, Jēkabsone pieciniekā

Nupat Itālijā beidzies Eiropas čempionāts basketbolā dāmām. Latvijas basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota iekļauta visa aizvadītā turnīra simboliskajā izlasē.
48

Arī dāmām triumfē Krievija

Svētdienas vakarā Itālijā noskaidrojās jaunās Eiropas čempiones basketbolā. Par tām kļuva Krievijas basketbolistes, kas finālā ar rezultātu 74:68 pieveica Spānijas basketbolistes.
23

Kā nokļūt Pekinā?

Latvijas sieviešu basketbola izlase Eiropas čempionātā izcīnīja 4.vietu un nodrošināja līdzdalību papildus olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā. Ko tas nozīmē?
135

Ceturtās labākās Eiropā

Svētdienas vakarā Latvijas dāmu basketbola izlase Eiropas čempionātā basketbolā Itālijā ieņēma ceturto vietu, mačā par trešo vietu zaudējot Baltkrievijai ar rezultātu 63:72.
5

Čehija saglabā Olimpisko cerību

Eiropas sieviešu basketbola meistarsacīkšu spēlē par piekto vietu Čehijas basketbolistes sagrāva Lietuvu 93:54, izcīnot pēdējo ceļazīmi uz Olimpisko kvalifikācijas turnīru.
5

Beļģija izcīna septīto vietu

Eiropas sieviešu basketbola meistarsacīkšu spēlē par septīto vietu Beļģijas valstsvienība uzvarēja Franciju 72:63. Francūzietēm tas bija trešais zaudējums pēc kārtas.
338

Latvija: saglabājot ticību

Eiropas sieviešu basketbola meistarsacīkšu spēlē par trešo vietu Latvijas valstsvienība šodien sacentīsies ar Baltkrieviju. Spēles sākums plkst. 18:00 pēc Latvijas laika.
73

Svētdien 18:00 Latvija - Baltkrievija

Eiropas sieviešu basketbola meistarsacīkšu spēlē par trešo vietu Latvijas valstsvienība cīnīsies ar Baltkrieviju. Spēles sākums plkst. 18:00 pēc Latvijas laika.
3

Gruda saņems FIBA balvu

Pirms Eiropas sieviešu basketbola meistarsacīkšu finālspēles, FIBA Eiropas 2006. gada labākās jaunās spēlētājas balvu saņems franču centra spēlētāja Sandrine Beatrise Gruda. Gadu iepriekš balvu saņēma Anete Jēkabsone-Žogota.
11

Kalmanovičs: "Krievija uzvarēs finālā"

Noslēdzoties Eiropas sieviešu basketbola meistarsacīkšu pirmajai pusfināla spēlei, komentārus eSports.lv sniedza Eirolīgas uzvarētāju Maskavas apgabala "Spartak" ģenerālmenedžeris Šabtajs Kalmanovičs.
19

Zvirgzdiņš: "Cīnīsimies par bronzu"

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš un kapteine Anete Jēkabsone-Žogota sniedza komentārus pēc zaudējuma pusfinālā Krievijai.
113

Rīt par bronzu

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība piedzīvoja zaudējumu Eiropas meistarsacīkšu pusfinālā, pēdējās trīs ceturtdaļās nespējot tikt galā ar Krievijas aizsardzību 36:67.