Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 3

Daugavpilī pārbaudes turnīru aizvadīs "DU", Utena un "TTT/Juniores"

Nauris Mackevičs
Nauris Mackevičs

Daugavpilī pārbaudes turnīru aizvadīs "DU", Utena un "TTT/Juniores"
"DU" līdere Kristīna Egle
Foto: Ivars Račko, Sportacentrs.com

Šajā nedēļas nogalē Daugavpilī tiks aizvadīts pārbaudes turnīrs starp Latvijas un Lietuvas sieviešu basketbola augstāko līgu komandām. Trīs dienu laikā savā starpā spēles aizvadīs "Daugavpils Universitāte", Lietuvas klubs "Utena", kā arī "TTT/Juniores". Pirmo reizi basketbols debitēs Daugavpils Olimpiskajā centrā, kur tiks aizvadītas divas spēles. Ieeja uz visām spēlēm bezmaksas.

Vairs nav aiz kalniem jaunās Latvijas Sieviešu basketbola līgas sezonas starts (pirmās spēles paredzēts aizvadīt 8. oktobrī). Arī šogad turnīrā piedalīsies astoņas komandas, kuras cīnīsies par četrām vietām izslēgšanas spēlēs. Iepriekšējā gadā "DU" meitenes pirmo reizi prata iekļūt play-off, kur izrādīja sīkstu pretestību topošajām vicečempionēm "RTU-Merks" - 1:2. Noslēgumā otro gadu pēc kārtas iegūta piektā vieta. Komandas kodols starpsezonā praktiski nav mainījies.

"TTT/Juniores" ne tikai iekļuva izslēgšanas mačos, bet arī pusfinālā. Tur tika atzīts "TTT Rīga" pārākums, bet bronzas sērijā nācās kapitulēt "Latvijas Universitātei".

Par abu Latvijas klubu paveikto vasarā varēsim pārliecināties jau šajā nedēļas nogalē, kad notiks pārbaudes spēļu sērija Daugavpilī. Latvijas klubiem būs iespēja samērot spēkus ar iepriekšējā gada sesto labāko Lietuvas klubu, kas arī šogad startēs augstākajā mūsu kaimiņvalsts divīzijā.

"DU" komanda ar lietuvietēm tiksies piektdien un sestdien, bet rīdzinieces sestdien. Svētdien savstarpējā spēle abiem Latvijas klubiem. Piektdien un svētdien mači norisināsies Daugavpils kultūras un sporta pilī, bet sestdien pirmo reizi Daugavpils vēsturē basketbola spēles notiks Olimpiskajā centrā. Ieeja uz visiem mačiem bezmaksas.

Pilnais spēļu kalendārs:

DienaSpēleLaiksVieta
PiektdienDU – Utena17:00Kultūras un sporta pils
SestdienDU – Utena11:00DOC
SestdienUtena – TTT/Juniores19:00DOC
SvētdienDU – TTT/Juniores12:00Kultūras un sporta pils