Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 3

Breidijs par atgriešanos: ''Jutu, ka man vēl ir vieta sportā''

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Breidijs par atgriešanos: ''Jutu, ka man vēl ir vieta sportā''
Toms Breidijs. Foto: Zumapress/Scanpix

Amerikāņu futbola leģenda Toms Breidijs publiski komentējis lēmumu atgriezties sportā pusotru mēnesi pēc tam, kad viņš lēma karjerai likt punktu. 44 gadus vecais sportists jutis, ka vēl var būt noderīgs sportā, pie tam, iepriekšējā sezona noslēgusies ar rūgtumu.

Šī gada februārī par karjeras beigām paziņoja Amerikas futbola zvaigzne Toms Breidijs, kurš gan ātri vien pārdomāja. Jau pusotru mēnesi vēlāk Breidijs paziņoja, ka atgriežas gan NFL, gan Tampabejas ''Buccaneers''.

''Jutu, ka man vēl ir vieta sportā. Domāju, ka fiziski varēšu paveikt to pašu, ko līdz šim,'' par atgriešanos komentēja Breidijs, sakot, ka pēc lēmuma pamest sportu ir pavadījis laiku ar ģimeni un domājis par lēmuma pareizību. Laika gaitā septiņkārtējais NFL čempions saprata, ka vēlas vēl spēlēt.

''Man patīk sacensties. Pie tam, iepriekšējā sezona mums noslēdzās ar rūgtu zaudējumu. Kā komandai mums jāveic vairāki uzlabojumi, lai varētu cīnīties par augstākajiem mērķiem,'' par atgriešanos un iepriekšējās sezonas neveiksmi turpināja Breidijs.

Tāpat 44 gadus vecais sportists apzinās, ka karjeras tuvojas beigām. ''Zinu, ka esmu savas karjeras noslēguma fāzē. Gribētu spēlēt mūžīgi, taču sportā tas nav iespējams. Mani bērni kļūst vecāki, un paliek arvien grūtāk neredzēt, kā viņi uzaug.''

Breidijs NFL kopumā ir nospēlējis 22 sezonas – 20 sezonas Jaunanglijas "Patriots" rindās, komandai palīdzot izcīnīt sešus titulus, un divas sezonas Tampabejas "Buccaneers" rindās, iegūstot tai vienu titulu. Trīskārtējam līgas vērtīgākajam spēlētājam pieder gandrīz visi galvenie saspēles vadītāju rekordi NFL , kā piespēļu jardi (84 520), piezemējumu piespēles (624), sāktās spēles (316) un daudzi citi.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nfl/story/_/id...