Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:214, Did:0, useCase: 3

Ventspilī Rodeo iebrauc finālā un gaida pretinieku

Ventspilī Rodeo iebrauc finālā un gaida pretinieku
Rodeo- Vika Wood

Vakar Ventspils AHL otrajā pusfinālspēlē tikās Rodeo un Talsu Vika Wood hokejisti. Pirmajā spēlē pārliecinoši uzvarēja motobraucēji. Otrajā pusfinālsērijā Kureksss komandai bija jāpierāda, ka zaudējums pēc 5:0 pirmajā spēlē bija nejaušība

Rodeo: Vika Wood

Tā kā sērija rit līdz divām uzvarām, talsiniekus varēja apmierināt tikai uzvara.

1. periods

Spēli aktīvāk uzsāka Rodeo komanda.Vairākus bīstamus metienus atvairīja Vika Wood komandas vārtsargsR.Plūdums.Ar savu aktivitāti Rodeo piespieda talsiniekus pārkāpt noteikumus.
Spēles septītajā minūtē rezultātu atklāja Rodeo uzbrucējs R.Vaitkus. Labu izdevību gūt vārtus palaida garām talsinieks J.Rutkis, kurš nerealizēja soda metienu.

Perioda beigās lielo skaitlisko pārsvaru, pieci pret trim, realizēja G.Gaušis, panākot 2:0 Rodeo labā.

2.periods

Otro periodu Vika Wood uzsāka četratā un Rodeo spiediens turpinājās. Tomēr talsiniekiem izdevās spēli izlīdzināt,jo biežāk sāka noraidīties Rodeo spēlētāji. Tiesneši skurpulozi turpināja fiksēt jebkuru pārkāpumu, izraisot abu komandu neapmierinātību, tomēr jāatdzīst, ka tādā veidā tiesnešiem izdevās novērst iespējamos lielākos asumus.

Otrajā periodā abi vārtu vīri palika sausā.

3. periods

Trešā perioda sākumā lielo skaitlisko pārsvaru iegūst talsinieki un burzmā pie Rodeo vārtiem,
pēc vairākiem rikošetiem ripa no Ģ.Ķierpes slidas ielec K.Šveicera "svētnīcā". Tiesneši vārtu guvumu atzīst par pareizu, izraisot Rodeo spēlētāju neapmierinātību. Spriedze laukumā pieaug, par
nedisciplinētību no laukuma uz divām minūtēm tiek noraidīts O.Jurenko.

Tomēr talsiniekiem neizdodās realizēt vairākumu, vēl vairāk, brīdī , kad laukumā atgriežās Oļegs, vārtus Rodeo labā gūst K.Baltgalvis. No šā nokdauna Vika Wood vairs neatguvās un punktu spēlei pēdējā minūtē pielika atkal K.Baltgalvis.

Ar 4:1(2-0 0-0 2-1) uzvar Rodeo un tādejādi motobraucēji pirmie "iebrauc"finālā, kurā pretiniekus uzzinās pēc trešās spēles. Tornado un Kurekss pusfinālsērijā pagaidām 1:1.

Vārtus guva: 6:15 R.Vaitkus(M.Vieško) 1-0 ; 10:59 G.Gaušis(K.Baltgalvis) 2-0 sk.vair;
27:29 Ģ.Ķierpe(J.Rutkis;M.Rutkis) 2-1 ; 30.01 K.Baltgalvis(M.Vieško) 3-1 ; 32:10 k.Baltgalvis
(A.Kreicbergs) 4-1

Vārtos:K.Šveicers-R.Plūdums
Soda minūtes:18-12 Tiesneši-V.Jakovļevs un I.Turks

Kurekss: Tornado

Otrajā pusfinālspēlē tikās regulārā čempionāta uzvarētāji Kurekss komanda un Tornado . Pirmajā spēlē Tornado fantastiskā veidā atspēlējās no rezultāta 0:5 un izcīnīja uzvaru.

1. periods

Spēli aktīvi uzsāka abas komandas un uzbrukuma viļņi vēlās no vieniem vārtiem uz otriem. Pirmais
spriedzi neizturēja Kurekss vārtu vīrs I.Landmanis, kurš raidot ripu ārā no zonas precīzi to piespēlēja pretinieku uzbrucējam A.Ločmelim , kurš šo dāvanu izmantoja pilnībā. Šī neveiksme tomēr Kurekss spēli neietekmēja, jo pāris minūšu laikā rezultāts jau bija kļuvis 2:1 mežinieku labā. Vārtus guva R.Grosbergs un J.Svitiņš.

2. periods

Otrajā periodā turpinājās līdzīga spēle, kurā atkal nedaudz veiksmīgāki izrādījās Kurekss vīri.
A.Jansona tālmetiens no zilās līnijas un no borta atlēkušo ripu vārtos raida A.Pliens.

3. periods

Trešā perioda pirmajā minūtē jau trešos vārtus gūst Kurekss komandas otrā maiņa.Precīzs O.Grīnbergs. Tomēr Tornado komanda nebūt netaisās padoties. A.Ločmelis ar precīzu plaukstas metienu samazina rezultātu līdz 2:4.

Rodeo komanda netiek galā ar ātriem Tornado uzbrucējem un R.Grosbergs spiests pārkāpt noteikumus. Viesuļi ņem pusminūtes pārtraukumu,gatavojoties izšķirošajiem uzbrukumiem.Tomēr pirmās spēles varoņdarbu atkārtot neizdodās. Rupji savā zonā kļūdās E.Kukainis uzdāvinot ripu J.Perekrestam, kurš izejot viens pret vienu ar U.Ķierpi, lieliski to apspēlē, raidot ripu zem vārtu pārliktņa.

Skaitlisko pārsvaru tomēr Tornado izdodas realizēt. Aktīvākā Tornado spēlētāja A.Ločmeļa piespēli vārtu guvumā realizē T.Saušs. Vairāk laika viesuļiem nepietika. Šoreiz izglābties neizdevās.

Tornado-Kurekss 3:5(1:2 0:1 2:2)

Vārtus guva: 3:28 A.Ločmelis 1-0 ; 5:25 R.Grosbergs 1-1 ; 6:27 J.Svitiņš(A.Pliens) 1-2;
15:17 A.Pliens(H.Jansons,O.Grīnbergs) 1-3; 22:42 O.Grīnbergs (J.Svitiņš,A.Pliens) 1-4 ;
24:09 A.Ločmelis(K.Strelkovs) 2-4; 28:50 J.Perekrests sk.maz 2-5; 30:26 T.Saušs(A.Ločmelis
K.Smilšarājs) sk.vair. 3-5

Vārtos:U.Kierpe-I.Landmanis
Soda minūtes 6-8
Tiesneši-I.Turks un G.Jesinēvičs.

Trešā izšķirošā spēle 4.03 Ventspils OC ledushallē 21:00

  +3 [+] [-]

, 2009-02-27 13:48, pirms 14 gadiem
Jā, HOKEJS Ventspilī tiešām paliek skatāmāks un interesantāks, droši vien tāpēc, ka ir vairāk komandu un tiek piesaistīti spēlētāji arī ārpus Ventspils robežām. Tas protams paceļ hokeja līmeni, bet skatoties tālākā nākotnē, vajadzētu iesaistīt maksimāli daudz Ventspilnieku, ja ir doma par tālāko hokeja attīstību tieši Ventspilī. Jo “gastraļori” atbrauc-nospēlē-aizbrauc, bet Ventspilī hokeju spēlē tik cik nu spēlē. Ja paskatāmies amatieru līmenī, tad kopš Ventspilī ir hokeja halle, spēlētāju skaits nevis pieaug, bet samazinās ( šobrīd VAHL spēlē TIKAI 4 Ventspils komandas, un jautājums cik tajās ir Ventspilnieku? ). Ir protams labi, ja uz VAHL brauc spēlēt laba līmeņa spēlētāji, vietējiem ir ko paskatīties un pamācīties. Īpaši gribas atzīmēt RODEO spēlētāju – O.Jurenko. Tiešām augstas klases spēlētājs(amatieru līmenim) – savulaik uzskatīts par jauno talantu ar nākotnes perspektīvu, tikai no tā visa nekas nesanāca. Viss jau ir OK, izņemot šo pēdējo RODEO spēli, kur pēc tiesneša lēmuma pieņemšanas (tika ieskaitīti vārti no uzbrucēju kājas), spēles turpinājumā O.Jurenko apzināti meta ar ripu tiesnesim, par laimi netrāpīja un ripa ielidoja spēlētāju rezervistu soliņā. Nu ko, ideāls piemērs jaunajiem hokeja censoņiem – NEPATĪK TIESNEŠA LĒMUMS, MET TAM AR RIPU. Un par šo viņš saņēma tikai 2 minūšu noraidījumu, neizprotams tiesnešu lēmums. Kā minimums vajadzēja noraidījums līdz spēles beigām un pēc tam VAHL vadībai vajadzētu izlemt par spēlētāja diskvalifikācijas ilgumu. Cerams, ka šo gadījumu VAHL vadība vēl izskatīs. Iespējams, ka tiešām tiesneši kļūdījās (diemžēl amatieru līmenī nav video atkārtojums), bet tas nedod tiesības apdraudēt tiesnesi. Beigās vien varu piebilst, ka šāda spēlētāja rīcība liecina par viņa vispārējo kultūras līmeni. Visām VAHL komandām novēlu veiksmīgu sezonas izskaņu.

  +2 [+] [-]

, 2009-02-27 14:16, pirms 14 gadiem
Nejau visu var piefikseet un nebuus amatieriem perfekti tiesneshi. Par to metienu piekriitu, ka nebija smuki un naakotnee neatkaartosies. Arii zeel, ka nav video atkaartojumu... Bet neko dariit, jaaciinaas taalaak chaljiem. tieshi tas ir pievilciigi amatieriem!

     [+] [-]

, 2009-02-28 13:24, pirms 14 gadiem
Viedoklim ko izteica "sportot" pilnīgi pievienojos . Redzēju šo momentu . Šis rīdzinieka gājiens bija tipisks - ko jūs te tiesneši no provinces saprotiet ? Esmu no Rīgas un man ir taisnība , ja nē tad saņem . Un jāsaka ka par laimi ripa netrāpīja ne tiesnešiem ne Vikas spēlētājiem uz rezervistu soliņa . Bet kas attiecas uz ieskaitītajiem vārtiem , tad manuprāt tiesneši pieņēma objektīvu lēmumu . Cik man zināms tad LHF mājas lapā var pārliecināties ka abi ir licenzēti hokeja tiesneši .

     [+] [-]

, 2009-02-28 21:36, pirms 14 gadiem
Ja būtu tēmējis būtu arī trāpijis. Pirmo reizi dzirdu ka gols iesist sperot ar kāju , pie tam vēl spēlētājam atrodoties vartusarga laukumā skaitās !!! LHF dod licensi visiem kas māk svilpi mutē noturēt un slidas sasiet... Uz finālu būs laikam japalūdz tiesnešus no Rīgas.
P.S. Pateicos "sportot" par rakstu !!! Tik gari par mani sen nebija rakstījuši...
';

  -1 [+] [-]

, 2009-02-28 22:32, pirms 14 gadiem
Oļeg! cepuri nost tavai spēlei, bet tu uz mūsu spēles līmeni esi par labu .es pats esmu no vienas komandas. Nu pakaties uz ventspils vietējo līmeni izdari secinājumu. nu nav vēl gatavi vietējie cīnities pret tādiem kā tu,Baltgalvis, Veško,....tomer cits līmenis.Lai arī vikai Rutki un vēl sakarīgi Ģirts Ķ., bet tas tikai vienā maiņā. pārējie tomēr parasti dīķnieki.

  +3 [+] [-]

, 2009-03-01 01:01, pirms 14 gadiem
to R.Blake
Runā ka varbūt kāds rīkos nākošsezon turnīru tiem ,kas grib spēlēt dīķu līmenī. Tad jau tu arī varēsi tur spēlēt,bet man gribētos,lai Ventspils
nākošā sezonas turnīrā, būtu vēl vairāk labu spēlētāju un es ceru ,ka arī būs.Kas attiecās uz pieminēto epizodi,nevaru komentēt ,jo neredzēju šo momentu.Oļeg,savulaik Brets Halls spēlējot Stenlija kausa finālā Stars
sastāvā guva izšķirošos vārtus ar slidu no vārtsarga laukuma izdarot kustību ar kāju.Par to ilgi spriedelēja speči.
Bet te amatieru turnīrā tiesneši pieņēma lēmumu,kas būtībā neko neizšķīra.Un nekļūdas jau tikai tie ,kas nekā nedara.Kādi mums ir tiesneši ar tādiem nu būs jāsamierinās.Galvenais,ka netiesā tendeciozi manuprāt.

     [+] [-]

, 2009-03-01 10:04, pirms 14 gadiem
Katrs iet uz mērķi ar savām metodēm..... galvenais lai nolikums netiktu pārkāpts. Es arī brucu motokrosā un ja man nepatīk trase, laika apstākļi vai baidos ka kāds fiksais man uzleks uz galvas, es vienkārši nebraucu. Manuprāt vajag sezonas sākumā rūpīgak pieiet pie nolikuma sastādīšanas. Vinekārši aizliegt spēlēt tiem , kuri spēlē jebkādās ciltās līgās vai komandās... un tad jau jautājms ar leģionāriem būs atrisināts godīgi... ';

     [+] [-]

, 2009-03-01 12:20, pirms 14 gadiem
Bez leģionariem Ventspils hokeja līmenis momentāli sabrūk, un spēlēt prieks momentāli ir leila 0.
Mans priekšlikums iesneigt ideju BBHL wai kadam kas tur tāds galwenāks tai amatieru hokeja sfērā pa wisu Latviju, rīkot wairāk tiesnešu konferences, lai pilnweidotu wiņu zināšanas un nowerstu wiādus newajadzīgus incidentus, un protams no neparaizu lēmumu pieņemšanas. Jo patreiz jaw ir tikai pašmācības ceļs. Un par to Tiesneša licenzi japievienojas wien Oļega teiktajam, jo to apstiprinās jebkurš amatieru hokeja aprindas orientējoš hokejists.

  -2 [+] [-]

, 2009-03-02 16:13, pirms 14 gadiem
Ziniet, īstenībā ņirga nāk par Jums, amatieru hokeja piekopēji. Da nebūs Jums Ventiņos nekad amatieri vārda tiešajā izpratnē. Kāpēc? Tāpēc, ka pie Jums spēlē visi tie paši, kas Liepājā,Brocēnos ,Rīgā,Jelgavā un kas zin kur vēl.

MĀKSLĪGI RADĪTS AMATIERISMS. Mainās tik komandas nosaukumi, a feisi tie paši un tad sezonas beigās var nokārt sienu ar lētajām medaļām, ko saņēmis no visas Latvijas.
Ir muļķīši, kas maksā par ledu un viņus atšuj, jo redz no Rīgas vai citurienes atbrauc baigie kingi, kas uz amatieru fona izskatās kruta, 10 x krutāk un vēl visam piedevām par to pelna naudu 20, 30, 40 pluss ceļš Ls.
Patiesībā arī Tev Oļeg būtu jābūt neērti vispār braukt kaut kur. Ir taču Tava līmeņa līgas un čempionāti.
Un vispār, vai tiešām citu līgu vadības nevar pieņem kādus stingrākus ierobežojumus, lai nenotiktu tāda ceļošana un amatieru hokeja kropļošana, lai cilvki, kas grib spēlēt, varētu to darīt bez prblēmām. Un kas grib citādu hokeju, lai brauc uz RĪGU un skatās Dinamo spēles.

     [+] [-]

, 2009-03-02 16:33, pirms 14 gadiem
tenika rakstīja: Ziniet, īstenībā ņirga nāk par Jums, amatieru hokeja piekopēji. Da nebūs Jums Ventiņos nekad amatieri vārda tiešajā izpratnē. Kāpēc? Tāpēc, ka pie Jums spēlē visi tie paši, kas Liepājā,Brocēnos ,Rīgā,Jelgavā un kas zin kur vēl.

MĀKSLĪGI RADĪTS AMATIERISMS. Mainās tik komandas nosaukumi, a feisi tie paši un tad sezonas beigās var nokārt sienu ar lētajām medaļām, ko saņēmis no visas Latvijas.
Ir muļķīši, kas maksā par ledu un viņus atšuj, jo redz no Rīgas vai citurienes atbrauc baigie kingi, kas uz amatieru fona izskatās kruta, 10 x krutāk un vēl visam piedevām par to pelna naudu 20, 30, 40 pluss ceļš Ls.
Patiesībā arī Tev Oļeg būtu jābūt neērti vispār braukt kaut kur. Ir taču Tava līmeņa līgas un čempionāti.
Un vispār, vai tiešām citu līgu vadības nevar pieņem kādus stingrākus ierobežojumus, lai nenotiktu tāda ceļošana un amatieru hokeja kropļošana, lai cilvki, kas grib spēlēt, varētu to darīt bez prblēmām. Un kas grib citādu hokeju, lai brauc uz RĪGU un skatās Dinamo spēles.
Bat tāc jaw ir tas " amatieru hokejs " es labak iztereju naudu par ledu un pac uzkabinu, nekā braucu uz rīgas dināmo spēli un maksāju par biļeti. Neaizmirsit ka cilwēki to dara sawa prieka pēc, un tiem kam nepatīk kkas, lai nespēlē. Pieminēšu vēl ka priekš tam ir veterānu līga kur droši war weidot komandas un spēlēt, jo cik zinu šogad tur ja nemaldos ir tikai 4 ras komandas. Sawukārt tiem kuri nav veterāni un kuri kunkst ka sawākti nezin kādi, un ka paši aiz sawa "lūzerisma" nespēj pawilkt tad tie lūdzu BBHL (Baltic Beaster Hokeja līgā) C , D un E līgā lai arī kapā pie pārējiem tādiem. Newienu negribu aizskart ar šādu komentu. Bet saprotiet paši ka tā ir realitāte.

  +2 [+] [-]

, 2009-03-03 12:40, pirms 14 gadiem
Negribu attaisnoties, bet varu Jums pateikt , ka par spēli Rodeo nesaņemu neko.... Mēs esam labi draugi, in es izmantoju iespēju lieku raiezi tikties ar viņiem. Un ko Jūs visi man piesējāties, esmu jau sasniedzis veterānu vecumu , bet citās komandās spēlē puiši , kuri ir tiko beiguši spēlēt Latvijas čempī un kuriem noteikti ir saistības (finansiālas) ar saviem klubiem. Tāds iespads rodās , ka visiem gremd ka Rodeo komandā spēlē daži laba līmeņa spēlētāji. Tad lai Jums gremd vēl vairāk , jo nevienam te neko nemaksā viss notiek tikai un vienīgi draudzības vārdā... ';

     [+] [-]

, 2009-03-04 16:59, pirms 14 gadiem
Alguns! Nu tā nekad neuzcels hokeja līmeni šeit.Tu padomā to, ka ventspils ir vis NEHOKEJISTISKĀKĀ pilsēta latvijā.Un labiem kadriem te īpaši nemaz negribas braukt, jo tagad latvijā halles ir pietiekošā daudzumā kur spēlēt un na..h viņiem kaut kur pērties.Pagaidām ir vēl kas viņus aicina, bet ja tie paši aicinātāji arī vairs nespēlēs, kas notiks? Nu mans uzskats ir tāds, ka rodeo komanda ir mākslīgi uzpūsts burbulis. Jo skaidrs par skaidrāku, ka pēc playoff beigām neviens no viņiem neparādīsies hallē un netrenesies kopā kā komanda.Kā piem. kuldīga, vika, tornado. tās ir komandas. viņas vācas kopā, ņem ledu(no kā ir labums tieši OC ventspils), trenesjas.Un ja tu saki, ka tas cels līmeni, paskaties kur ir tie vietējie, kas bija kureksa, tornado, rodeo.viņi visi vienkārši nenāk uz parastiem lediem(treniņiem).kāpēc??tāpēc ka uz laukumu netiek spēles laikā.Un tu labi saproti, ja džeks nekad nav trenejies hokejā un ja viņam jau pāri 30, tad viņš nekad nesasniegs laba spēlētāja līmeni.Bet kā lai uztaisa nolikumu, lai visiem būtu labi, nemaz nezinu.problēma viena. vietējie nemāk spēlēt...

     [+] [-]

, 2009-03-04 22:39, pirms 14 gadiem
Nu es neteiktu, ka vieteejie nemaak speeleet, jo ir tomeer vieteejie speeleetaaji, kas speelee labi un pienjemami. Shie pashi barukaa uz citaam piseetaam, lai uzspeeleetu, kaa iebrauceeji. Jaa, protams, piekriitu, ka te nav tik daudz, kaa citur..

  +2 [+] [-]

, 2009-03-05 09:15, pirms 14 gadiem
to R.Blake

Nu sāksim ar to,ka Rodeo ir specifiska komanda,kur lielākā daļa spēlē motobraucēji,kuriem galvenais uzdevums ziemā ir uzturēt sevi formā.Un kā komanda viņi tiešām nekad netrenēsies kopā.Bet tāpēc jau viņiem nevajadzētu liegt piedalīties čempionātā.Kas attiecās uz čempionātu.
Ir mums bijuši čempi,kur spēlē tikai vietējie.Tad bija neapmierinātība no jaunajiem spēlētājiem,ka jāspēlē veterānu iesācēju hokejs.Tagad
atskan puksti,ka saradušies spēcīgi hokejisti ar kuriem nav iespējams cīnīties.Pats raksti,ka nezini kādu nolikumu lai uztaisa,ka visiem būtu labi.Tāda nolikuma vienkārši nav.Var taisīt divas līgas,bet mačos ,kur spēlē uz rezultāta vājākie vienalga tiks nosēdināti rezervē un tas notiks vienalga kādā līgā.Tāda ir realitāte.Tas attiecībā uz to,ka daudzi pārstāj trenēties vai spēlēt.Tā jau ir katra personīgā lieta.
Par nākotni.Man jau gribētos lai Ventspils čempis kļūtu vēl interesantāks un labāks.Un negribētos tev piekrist,ka nebrauktu spēlētāji.Ja Ventspils OC cenu politika būs saprātīga,domāju no tuvākiem rajoniem nebūtu problēmas uzaicināt komandas.Tikai daudz kas atkarājās no pašām komandām.Šobrīd OC Ventspils nāk pretī,piešķirot līdzekļus,ledu ar atvieglojumiem.Bet tādēļ loģiski prasa
arī no komandām pretīmnākšanu.Nelikt spēles treniņlaikos,piedāvā spēlēt sestdienās un svētdienās.Lai nākotnē būtu cerīgāka,šajā jautājumā būs jāatrod kopsaucējs.Vēl liela problēma mums ir ar tiesnešiem.Bet visu var atrisināt,ja strādāsim kopīgi.Tādas ir manas
domas.

     [+] [-]

, 2009-03-05 09:36, pirms 14 gadiem
Alguns! nē nu liegt spēlēt rodeo komandai čempī, tas nu gan būtu neprāts.Bet nu gribētos, lai mūsu čempī būtu intriga (nu par Kurekss-Tornado sēriju gan nevarētu sūdzēties par intrigas trūkumu) kaut kāda, tāpēc katrs izsaka savu viedokli un varbūt rodas kāda laba ideja, kā uztaisīt nolikumu, lai visiem būtu interesanti gan skatitajiem,gan spēlētajiem.Nu feini būtu, ja pārējās komandas varētu novākt kādu spēcīgu spēlētāju, kas velk komandu uz priekšu.

  +1 [+] [-]

, 2009-03-05 13:50, pirms 14 gadiem
Lielākā bēda ir tur,ka Ventspilī nav savas Prof. komandas. Līdz ar to arī hokejs Ventspilī nav tik populārs... Protams arī līmens klibo.... Tukumā pieņemsim, ir pilnas tribīnes kad spēlē vietējie!!!

  -1 [+] [-]

, 2009-03-06 08:05, pirms 14 gadiem
Oļegs J. vot tev pilnīga taisnība par to, ka nav savas prof. komandas.Redzi ventspilī visi ir nolikti tādā "pozā", ka ir tikai basis un futene.Bet hokeju mums nevajag, jo esot dārgs sportaveids.

  +1 [+] [-]

, 2009-03-06 10:00, pirms 14 gadiem
Ha...ha ... par tādu naudu ko maksā basī var uzturēt 2-3 hokeja komandas kuras var konkurēt Latvijas čempī....Man gan ir cita informācija par šo tēmu...

  -1 [+] [-]

, 2009-03-06 11:11, pirms 14 gadiem
Oļeg! nu bet skaidrs ka var uzturēt profesionālu komandu, bet kā jau rakstīju ventspilī visu lemj viens cilvēks- Hūte- sen pateica ka vepili profesionals hokejs nebūs!