Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:214, Did:0, useCase: 3

Labākie Ventspils hokejisti saņem OC Ventspils balvas.

Labākie Ventspils hokejisti saņem OC Ventspils balvas.
Ventspils Olimpiskais centrs

Šovakar ar "zvaigžņu" spēli noslēdzās Ventspils amatieru hokeja līgas čempionāts. Pēc spēles čempionāta uzvarētājus ar OC Ventspils dāvātiem kausiem un medaļām sveica OC Ventspils valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis.

Katra komanda deleģēja uz šo maču pa vienam piecniekam."Tumšos" pārstāvēja Rodeo ,Vika Wood un Seatrans spēlētāji, "gaišos"Kurekss, Tornado un Kuldīgas hokejisti. Kā jau tādos mačos pieņemts, spēle norisinājās korekti, bez spēka paņēmieniem.

Spēles sākumā vadības grožus savās rokās ņema "tumšie", līdz otrā perioda vidum panākdami 4-0 savā labā. Divreiz precīzs bija Rodeo spēlētājs O.Jurenko, pa reizei talsenieks R.Tīfentāls un seatransietis K.Pāvelsons. Lai galīgi neapbižotu savus pretiniekus, "tumšie" nolēma nedaudz piebremzēt un "gaišie"acīm redzami pārcentās ,gūdami sešus vārtus pēc kārtas.

Divus vārtus guva Tornado spēlētājs T.Saušs, pa vieniem E.Kukainis, kureksieši H.Jansons un K.Šķieris, kā arī kuldīdznieks U.Lagzdiņš. Laika atspēlēties "tumšajiem"vairs nepietika.

Pēc spēles "Rodeo", "Kurekss"un "Vika Wood"komandas spēlētāji saņema uzvarētāju kausus un
medaļas,bet par regulārā čempionāta labākiem spēlētājiem tika atzīti:

Labākais vārtsargs-Ivars Landmanis(Kurekss);
Labākais aizsargs-Ģirts Ķierpe(Vika Wood);
Labākais uzbrucējs-Tomašs Saušs(Tornado)
Rezultatīvākais uzbrucējs-Jānis Rutkis(Vika Wood)

Play off rezultatīvākie spēlētāji Sp V P Pt Sm Komanda

Andris Kronbergs 5 6 5 11 10 Kurekss
Jānis Rutkis 4 7 3 10 12 Vika Wood
Kristaps Baltgalvis 4 7 2 9 8 Rodeo
Tomašs Saušs 5 5 3 8 2 Tornado
Juris Perekrests 4 4 4 8 4 Kurekss
Mareks Vieško 4 5 2 7 16 Rodeo
Jānis Svitiņš 3 4 3 7 4 Kurekss
Armands Ločmelis 4 3 4 7 20 Tornado
Gundars Gaušis 4 1 6 7 0 Rodeo
Roberts Grosbergs 5 2 4 6 8 Kurekss

Šī gada hokeja sezonai Ventspils AHL pielikts punkts.

     [+] [-]

, 2009-04-03 00:01, pirms 14 gadiem
Žwaigžņu spēles šows nekāds, tiesnesis wispār nesaprot kas ir zwaigžņu spēle, apbalwošanas kritēriji mistiski. Saksim ar labako uzbruceju, ja tādu apbalwo par sezonu, tad tādam jabut ari par plejofiem, labi lai nebutu labakais, tad wismaz wērtīgākais, tas pac atiecas arī uz vārtsargu balwam, Gribētos pajautāt kur rēķina labāko wāročiku pēc ielaistajām ripām.... .... hahaha ??????? jarēc par šo!!!! amatieros labāko waročiku nosaka pēc tā kas ko welk (komandu domaju) wai arī komadu pārstawji slēptā balsošanā lemj. Un šeit tas pac gadījums, ja tādu dod par sezonā labāko, ja to wēl īpaši uzswer, tad tāc ir jados ari plejofos. Un bonusā wel wislielāko rēku uzlikšu par to ka iedod medaļas un tur nekas naw minēts kur nopelnījis...... HAHAHA es tak tādus waru miljons nopirk weikala un priecāties. Labi wismaz ka uz labako spēlētaju balwām bija raxstīc kur kas un kā, jo pagaišgad pat tas nebija (Par to wiens mazais cepums). Uzskatu ka organizatoriem smagi par šiem jautājumiem jadomā, jo šis jaw atkartojas kuro gadu pēc kārtas, šis ir zem katras kritikas, un šis ir tas, kas iet talāk un ceļ to ļimeni. Jo esam amatieri, newis PRO. Amatiieri spēlē dēļ to kausu un dropi... bet ja tās naw , tad naw ari tā spēlēšana. Tāpēc ir par ko domāt un stipri kur augt. Un nesakiet gudrības kā nāc un rīko tad un tt. uzskatu ja esi to uzņemies, tad jabūt wisam ir tip top. Bet wentspilī jaw domā tikai par nākotni

     [+] [-]

, 2009-04-03 00:10, pirms 14 gadiem
Man atkal smieklīgs liekas tavs rakstīšanas stils

  +2 [+] [-]

, 2009-04-03 00:41, pirms 14 gadiem
to Mazais Ralfiņš
Šur tur jau tev taisnība ir,šur tur tu pārspīlē.Sāksim ar to,ka Zvaigžņu spēles pasākums notika pirmo reizi Ventspilī.Lai uzreiz viss izdotos ,kā vēlies tu?Tavas vēlmes ir diezgan augstas,varētu domāt ka šo pasākumu organizēja profesionāļi.Manuprāt Lienes kļūda bija tā ,ka viņa šo nastu uzņēmās viena un ar ne vienu īpaši nekonsultējās.Vajadzēja jau savākt pārstāvjus un kopīgi šo pasākumu izplānot,ieskaitot labāko spēlētāju noteikšanā.Divus gadus atpakaļ tieši komandu pārstāvji noteica balsošanā labākos spēlētājus.
Bet kritiku par līmeņa celšanu un ironiju par Ventspils nākotni nepieņemšu tāpēc vien,ka tieši hokejisti vismazāk domā par hokeja popularizāciju Ventspilī un paši mēs spēlējam un pārstāvam Ventspili,tātad no mums pašiem viss atkarīgs.Neviens ar karotīti tāpat mūs nebaros.Tu gan to laikam gaidi.Par medaļām varu pateikt īsi un konkrēti,pat Latvijas čempionātos gadās,ka saņem standarta medaļas.Ja tu vēlies ar gravējumiem.Nu tad tavas prasības tiešām ļoti augstas.Visiem jau gribās lai būtu ideāli,bet dzīvē nevienmēr tā sanāk.
Visvieglākais jau ir kritizēt.Bet kritika ir uzklausīta.Paldies,vienīgi domāju,ka tomēr Lienei vajadzētu arī paldies pateikt,ka viņa uzņēmās šo čempionātu organizēt.Bet to jau tu protams aizmirsi.

  -1 [+] [-]

, 2009-04-03 03:25, pirms 14 gadiem
nu kas par foto? nu es nezin,zvaniet man,ar savu veco fochu es labak uztajsishu

  +2 [+] [-]

, 2009-04-03 10:20, pirms 14 gadiem
Mazais Ralfiņš rakstīja: Žwaigžņu spēles šows nekāds, tiesnesis wispār nesaprot kas ir zwaigžņu spēle, apbalwošanas kritēriji mistiski. Saksim ar labako uzbruceju, ja tādu apbalwo par sezonu, tad tādam jabut ari par plejofiem, labi lai nebutu labakais, tad wismaz wērtīgākais, tas pac atiecas arī uz vārtsargu balwam, Gribētos pajautāt kur rēķina labāko wāročiku pēc ielaistajām ripām.... .... hahaha ??????? jarēc par šo!!!! amatieros labāko waročiku nosaka pēc tā kas ko welk (komandu domaju) wai arī komadu pārstawji slēptā balsošanā lemj. Un šeit tas pac gadījums, ja tādu dod par sezonā labāko, ja to wēl īpaši uzswer, tad tāc ir jados ari plejofos. Un bonusā wel wislielāko rēku uzlikšu par to ka iedod medaļas un tur nekas naw minēts kur nopelnījis...... HAHAHA es tak tādus waru miljons nopirk weikala un priecāties. Labi wismaz ka uz labako spēlētaju balwām bija raxstīc kur kas un kā, jo pagaišgad pat tas nebija (Par to wiens mazais cepums). Uzskatu ka organizatoriem smagi par šiem jautājumiem jadomā, jo šis jaw atkartojas kuro gadu pēc kārtas, šis ir zem katras kritikas, un šis ir tas, kas iet talāk un ceļ to ļimeni. Jo esam amatieri, newis PRO. Amatiieri spēlē dēļ to kausu un dropi... bet ja tās naw , tad naw ari tā spēlēšana. Tāpēc ir par ko domāt un stipri kur augt. Un nesakiet gudrības kā nāc un rīko tad un tt. uzskatu ja esi to uzņemies, tad jabūt wisam ir tip top. Bet wentspilī jaw domā tikai par nākotni
vah vah, ko tad tev neiedeva? nav jau nekaads pasaules kauss, bet parasts amatieru turniirs un taadam arii atbilstosha Zvaigžņu spēle - man liekās interesanta pietiekoshi. un veel kaads scenarijs!
tik tieshaam kritizeet ir vieglaak, nekaa ko izdariit pasham

  -1 [+] [-]

, 2009-04-03 11:13, pirms 14 gadiem
onkols rakstīja: vah vah, ko tad tev neiedeva? nav jau nekaads pasaules kauss, bet parasts amatieru turniirs un taadam arii atbilstosha Zvaigžņu spēle - man liekās interesanta pietiekoshi. un veel kaads scenarijs!
tik tieshaam kritizeet ir vieglaak, nekaa ko izdariit pasham
Šmapiņu neiedewa.

  +1 [+] [-]

, 2009-04-03 11:54, pirms 14 gadiem
Piekrītu Algunam, vakar bišk zem grādiem sanāca pabūt, tāpēc bišk salēju žulti. Paldies par čempja sarīkošanu.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja