Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 3

“VEF Rīgas skolu superlīgas” dalībnieki sāk krāt kilometrus

Renārs Buivids
Renārs Buivids

“VEF Rīgas skolu superlīgas” dalībnieki sāk krāt kilometrus
Publicitātes foto

No 15. līdz 21. februārim 36 Rīgas skolas, kas pieteikušās “VEF Rīgas skolu superlīgas” turnīram, mērosies spēkiem skriešanā un soļošanā, krājot kilometrus komandas kopīgajā ieskaitē. Visas nedēļas garumā skolniekiem un pedagogiem, izmantojot kādu no skriešanas aplikācijām, būs iespēja noskriet vai noiet pašu izvēlētu distanci, lai cīnītos par uzvaru un balvām pirmajā turnīra posmā “Run fo Fun” un “Walk for Fun”.

Šīs nedēļas uzdevuma noteikumi ir pavisam vienkārši – katrs dalībnieks noskrien vai noiet distanci pēc savas izvēles, attāluma mērīšanai izmantojot kādu no sporta aplikācijām, kas skaita attālumu kilometros un paveiktās distances laiku, un kurā redzams aktivitātes veikšanas datums. Kad izvēlētais attālums piefiksēts aplikācijā, dalībniekam jāveic ekrānuzņēmums no aplikācijas, kurā tika veikta aktivitāte, ar visiem iepriekšminētajiem rādītājiem un jānosūta to savas skolas sporta skolotājam. Ikviens dalībnieks aicināts dalīties ar aktivitāšu laikā uzņemtajām fotogrāfijām, sūtot tās uz “Ghetto Games” e-pastu vai kādu no sociālajiem tīkliem.

Skolotājam jāsaglabā saņemtais fails, norādot skolnieka klasi, vārdu un uzvārdu, kā arī konkrētās dienas kārtas numuru. Piemēram, ja aktivitāte veikta pirmdienā, jāraksta – “10kl_JānisBērziņš_1”. Ja aktivitāti veicis skolotājs, tad klases vietā jānorāda vārds “Skolotājs”. Pēc tam skolotājam šis fails jāievieto savas skolas mapē. Rezultāti pēc aktivitātes veikšanas tiek pieņemti līdz nākamās dienas plkst. 9.45. Tas nozīmē, ka pirmdienas rezultātus jāiesūta līdz otrdienas plkst. 9.45. Ja rezultāti tiks iesūtīti vēlāk, tie netiks ieskaitīti.

Dalībnieki lūgti sacensties godīgi, iesūtot tikai savus rezultātus! Ja radīsies aizdomas par nepatiesu rezultātu iesūtīšanu, tiks veikta pārbaude. Ja pārbaudes rezultātā atklāsies, ka dalībnieks ir krāpies, skolai tiks izteikts brīdinājums. Pēc otrreizēja krāpšanās mēģinājuma skola tiks diskvalificēta no konkrētā posma un saņems nulle punktus.

Par posma uzvarētāju kļūs skola, kuras pārstāvji kopumā būs sakrājuši vislielāko kilometru skaitu. Kopējā ieskaitē tiks ņemtas vērā katras skolas piecas labākās disciplīnas. “VEF Rīgas skolu superlīga” dalībnieki aicināti uzdevumu pildīšanas fotogrāfijas un video publicēt sociālajos tīklos, atzīmējot turnīra sociālo tīklu kontus.

Informāciju sagatavoja:
Kārlis Podāns
"VEF Rīgas skolu superlīgas" projekta menedžeris
e-pasts: kpodans@gmail.com