Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 3

8. februārī “VEF Rīgas skolu superlīgas” tiešraide un viktorīna

Renārs Buivids
Renārs Buivids

Pirmdien, 8. februārī plkst. 19.00 “Ghetto Games” “YouTube” kanālā “Ghetto TV” ikvienam būs iespēja sekot līdzi “VEF Rīgas skolu superlīgas” turnīra aktualitātēm, kopīgi gatavoties turnīra 12. sezonai un asināt prātus viktorīnā ar studijas īpašo viesi. Stundas garumā ar skatītājiem kopā būs Jānis Burmistris un Reinis Hugo Kalniņš.

Pagājušajā tiešraidē, kas notika 1. februārī, ikviens varēja pieslēgties un noskaidrot sev interesējošo informāciju par gaidāmo “VEF Rīgas skolu superlīgas” sezonu. Šoreiz skatītāji varēs noskaidrot atbildes uz neskaidriem jautājumiem, kā arī piedalīties viktorīnā par basketbolu, uzzināt par jaunumiem basketbola pasaulē un atskatīties uz iepriekšējo “VEF Rīgas skolu superlīgas” turnīru notikumiem.

Pašlaik turnīram pieteikušās un par čempionu titulu ir gatavas cīnīties 20 Rīgas skolas – Rīgas 64. vidusskola, Mežciema pamatskola, pamatskola “Rīdze”, Rīgas Teikas vidusskola, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Rīgas 13. vidusskola, Rīgas 21. vidusskola, Rīgas 25. vidusskola, Rīgas 28. vidusskola, Rīgas 47. vidusskola, Rīgas 6. vidusskola, Rīgas 64. vidusskola, Rīgas 7. pamatskola, Rīgas Igauņu pamatskola, Rīgas Juglas vidusskola, Rīgas Kultūru vidusskola, Rīgas Rīnūžu vidusskola, Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, Rīgas Valsts 3. ģimnāzija un Āgenskalna Valsts ģimnāzija.

Kopš 2010. gada “VEF Rīgas skolu superlīga” Rīgas skolu sporta zālēs norisinājusies jau 11 reizes, taču šogad, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, turnīrs norisināsies “online” vidē un tam būs iespējams sekot līdzi video translācijās. Turnīrā var piedalīties gan zēni, gan meitenes no 6. līdz 12. klasei. Sacensības norisināsies piecās kategorijās, un katrā no tām dalībnieku uzdevums būs veikt aktivitātes un žūrijas novērtējumam iesūtīt atskaites foto vai video. Dalībniekiem būs jāveic soda metieni un metieni no centra, kā arī trīs un četru punktu metieni. Turnīra laikā norisināsies arī “Slam Dunk” jeb konkurss bumbas triecienos grozā no augšas.

Būs iespējams piedalīties arī e-sporta sacensībās starp skolām basketbolā, spēlējot “NBA2K21” “Xbox” un “PlayStation” platformās. E-sportā komandas un to dalībnieki netiks dalīti vecuma grupās.

Papildus tam ikvienam būs iespēja sevi pierādīt arī skriešanas un iešanas disciplīnās.

Informāciju sagatavoja:
Kārlis Podāns
"VEF Rīgas skolu superlīgas" projekta menedžeris
e-pasts: kpodans@gmail.com