Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:331, Did:0, useCase: 3

Rīgā ieradīsies pasaules labākie futbola frīstaileri

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Rīgā ieradīsies pasaules labākie futbola frīstaileri
Foto: ghetto.lv

Jūlija beigās Latvijā tiksies labākie pasaules futbola frīstaileri, lai piedalītos 2023. gada “Freestyle Football” pasaules čempionāta finālā. Pirms tam notiks “Pulse Riga” Eiropas kvalifikācijas posms, informē portāls balticevents.info.

Kvalifikācijas pasākums notiks Griņkalna sporta kompleksā 28. jūlijā no plkst. 12:00 līdz 20:00, bet fināls - tajā pašā vietā nākamajā dienā, 29. jūlijā, no plkst. 12:00 līdz 20:00.

Labākie 10 freestyle futbola spēlētāji (5 vīrieši un 5 sievietes) iegūs iespēju doties uz Nairobiju, Kenijā, lai piedalītos “Pasaules Freestyle Football” čempionāta finālā.

Īsumā par pirmajiem 8 dalībniekiem:

- seškārtējā pasaules čempione Melodija Donšē (Francija);
- četrkārtējā pasaules čempione Aguška Mniha (Polija);
- pasaules vicečempione Jasmīne Jansena (Nīderlande);
- top-4 pasaulē Arina Gerovskaja (Itālija);
- pasaules vicečempions Džese Marlets (Nīderlande);
- deviņkārtējais pasaules čempions Erlends Fagerli (Norvēģija);
- 2015. gada pasaules čempions Mohameds Akbari (Polija);
- pasaules top 8 frīstailers Antonio Sanss (Spānija).

Erlends un Aguška ir esošie pasaules čempioni. Džese (vīriešiem) un Jasmīne (sievietēm) no Nīderlandes ir otrie. Labāk par šiem sportistiem pasaulē šobrīd vienkārši nav.

Šogad “Pulse Riga” pasākuma ietvaros piedalīties tiek gaidīti visi Eiropas reģiona freestyle spēlētāji, kuri vēlas piedalīties 1x1 cīņu sacensībās. Pasākumā varēs piedalīties arī jaunieši jaunāki par 18 gadiem.

Lai nodrošinātu savas valsts dalību šajā sacensībā, “freestyle” spēlētājiem ir nepieciešams pārbaudīt oficiālo “WFFA” reģionālo sadalījumu. Reģistrācija noslēgsies 24. jūlijā. Vairāk informācija pieejama WFFA mājaslapā.

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Plašāka informācija par pasākumu ir pieejama Ghetto Games mājaslapā.

Informāciju sagatavoja:
Lеvs Berezins