Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:215, Did:0, useCase: 3

"Jensen Metal" izcīna biznesa centra kausu

Andrejs Siliņš

"Jensen Metal" izcīna biznesa centra kausu
Foto: Mārtiņš Sīlis

Svētdien Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas pēdējās spēles Liepājas Biznesa centra kausā telpu futbolā. Jau otro gadu pēc kārtas par tā uzvarētājiem kļuva „Jensen Metal” futbolisti, kuri izšķirošajā spēlē pārspēja „Trelleborg” komandu ar rezultātu 9:4.

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika izspēlētas pēdējās četras čempionāta spēles, no kurām divos mačos tika fiksētas tehniskās uzvaras. Čempionāta liktenis izšķīrās atlikušajās divās spēlēs. Vispirms, „Jensen Metal” ar rezultātu 9:4 pārspēja „Trelleborg” futbolistus, tādējādi jau otro gadu pēc kārtas nodrošinot sev čempiona titulu. Savukārt, otrajā spēlē „Silkeborg” visai nervozā mača izskaņā pārspēja „Caljan Rite-Hite” ar rezultātu 8:6, tādējādi izcīnot bronzas godalgas un no kārotā trijnieka izstumjot „Trelleborg” futbolistus, kuri iepriekšējā gadā finišēja 2. vietā. Par šā gada vicečempioniem kļuva „Lesjofors” komanda, kurai tikai zaudējums savstarpējā mačā pret „Jensen Metal” vienību neļāva kļūt par šā gada čempioniem.

Par čempionāta labāko vārtsargu tika atzīts „Lesjofors” pārstāvis Andrejs Suvorovs, kurš kopumā septiņās aizvadītajās spēlēs savos vārtos ielaida tikai 10 vārtus. Savukārt, par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva Andrejs Zvonkovs no „Silkeborg” komandas, kurš pretiniekus sarūgtināja ar 18 gūtajiem vārtiem.

Turnīra organizatori vēlas pateikties uzņēmumiem par atsaucību, kā arī, protams, visiem aktīvistiem par emocijām un pārdzīvojumiem šo divu mēnešu laikā. Plānots, ka šāds čempionāts tiks organizēts arī turpmāk nākotnē.

Spēļu rezultāti (17. jūnijs):

"Jensen Metal" - "Trelleborg" 9:4
"Lesjofors" - "Meta-Plast/Baltic Rim" 5:0
"Silkeborg" - "Caljan Rite-Hite" 8:6
"Interspiro" - "Kohsel/AE Partner" 0:5

Liepājas Biznesa centra kauss telpu futbolā 2012’:

1.vieta „Jensen Metal”
2.vieta „Lesjofors”
3.vieta „Silkeborg”
4.vieta „Trelleborg”
5.vieta „Meta-Plast/Baltic Rim”
6.vieta „Caljan Rite-Hite”
7.vieta „Kohsel/AE Partner”
8.vieta „Interspiro”

Informāciju sagatavoja
Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs
Mārtiņš Sīlis
LOC Mārketinga vadītājs