Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:288, Did:0, useCase: 0

Izšķirošie notikumi Vasaras ielu basketbola čempionātā

Andrejs Siliņš

Izšķirošie notikumi Vasaras ielu basketbola čempionātā
Foto: Mārtiņš Sīlis

Trešdien, 17. augustā, stāvlaukumā pie Liepājas Olimpiskā centra norisināsies sestais un tajā pašā laikā arī pēdējais šā gada Liepājas Vasaras ielu basketbola čempionāta posms. Pieteikšanās ir iespējama savlaicīgi LOC info centrā. Sākums pulksten 18:00.

Vairākām komandām šis posms būs pēdējā iespēja izmainīt savas pozīcijas kopvērtējumā. Īpaši interesanta situācija ir U-99 grupā vīriešiem, kur trīs komandas („Medze”, „Rudais Zalktis” un „Sprūdes Atvases”) cīnīsies par pēdējām divām atlikušajām godalgotajām vietām. Tāpat cīņas ir gaidāmas arī citās grupās kā, piemēram, U16 zēniem un MIX grupā, kur 2. un 3. vietā esošās komandas šķir tikai viens punkts.

Uzreiz pēc šī posma norisināsies arī kopvērtējuma apbalvošana, kur balvas tiks pasniegtas visām labākajām šā gada komandām. Turklāt, trešdienas vakarā galveno balvu televizoru no „Elektrons & K” saņems precīzākais tālmetiena izpildītājs.

Dalības maksa piesakoties LOC info centrā ir 1Ls no personas, savukārt, pasākuma norises vietā no pulksten 16:30 līdz 17:00 nedaudz dārgāk – 1,5Ls no personas. Sākums pulksten 18:00.

Vecuma grupas:

U-13 zēni
U-16 zēni
U-99 vīrieši
U-99 sievietes
MIX grupa

Informāciju sagatavoja
Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs
Mārtiņš Sīlis
LOC Mārketinga vadītājs