Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:288, Did:0, useCase: 3

Piesaki savu komandu dalībai "Olybet" Entuziastu basketbola līgas 11. sezonā

Andrejs Siliņš

2018./2019. gada sezonas turnīrs tiks organizēts trīs dažādās līgās - Olybet Entuziastu basketbola līgā, Darba Dienu līgā un Sieviešu līgā. Spēles tiks organizētas Meža skolā, Rīgas Pļavnieku pamatskolā, SC "Mežaparks" un Elektrum Olimpiskajā centrā.

Pieteikuma anketu meklē šeit: https://failiem.lv/u/msfpzmzv
Aizpildītu anketu sūti uz kriss@entuziasti.lv
Pieteikšanās turpināsies līdz 17. septembrim.

Olybet Entuziastu basketbola līga šosezon tiks sadalīta četrās dažādās divīzijās:
- Extra līga ir Olybet Entuziastu basketbola līgas spēcīgākā līga un arī šosezon tur spēlēs 10 spēcīgākās komandas. Pagājušajā sezonā par čempioniem tika kronēta Anzāģes komanda
- Izaicinājuma kauss ir otrs spēcīgākais turnīrs, tas tiks aizvadīts jau piekto sezonu. Pagājušajā gadā Izaicinājuma kausā piedalījās 17 komandas un uzvaras laurus plūca "T.G.I.F." basketbolisti. Arī šoreiz Izaicinājuma kausa uzvarētāji kvalificēsies spēlēšanai Extra līgā 2019./2020. gada sezonā, savukārt 2., 3. un 4. vietas ieguvēji saņems tiesības piedalīties pārspēlēs. 2 vājākās komandas nākamajā sezonā spēlēs 3. līgā, savukārt vēl divas komandas no turnīra tabulas beigām turpinās cīņu par vietas saglabāšanu.
- 3. līga – šajā līgā startēs 25 komandas atbilstoši pērnās sezonas rezultātiem. Pagājušajā sezonā par līgas uzvarētājiem kļuva "GāzeLV" komandas basketbolisti, kas sīvā cīņā pārspēja "BBB" komandu. Arī šosezon 3. līgas finālisti iegūs tiesības nākamajā sezonā startēt Izaicinājuma kausā, savukārt 3. un 4. vietas ieguvēji iegūs tiesības piedalīties pārspēlēs.
- 4. līgā startēs 26 komandas atbilstoši pērnās sezonas rezultātiem. Pagājušajā sezonā par uzvarētājiem kļuva "Sportland" komanda.
Neskatoties uz plašo līgu skaitu, dalībkomandu skaits arī šosezon būs ierobežots, tādēļ neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi!

Darba dienu līga – jau trešo sezonu organizēsim basketbola turnīru darba dienu vakaros. Šī līga nebūs nekādā veidā sasaistīta ar līgu, kura notiek brīvdienās, līdz ar to spēlētāji varēs bez ierobežojumiem spēlēt abās līgās. Darba dienu līgā ir cits turnīra koncepts un, salīdzinot ar Olybet Entuziastu basketbola līgu, kura notiek brīvdienās, šajā līgā komandām mājas zāle būs jānodrošina pašiem. Lai nodrošinātu tiešām kvalitatīvu līgas darbību, komandu skaits būs ierobežots, tāpat komandām arī būs jānodrošina standartiem atbilstoša mājas zāle. Pagājušajā sezonā Darba dienu līgā uzvarēja "Realia".

Sieviešu līga – Pērn tika veiksmīgi noorganizēta ceturtā sezona sievietēm. Ceturtajā sezonā piedalījās 12 komandas no Rīgas un Ķekavas. Šosezon ceram, ka mūsu pulkam pievienosies jaunas komandas.

2016./2017. gada sezonā Olybet Entuziastu basketbola līgā kopā piedalījās 102 komandas.

Jaunās sezonas nolikumus iespējams apskatīties šeit:http://www.olybetliga.com/nolikumi/
Olybet EBL pieteikuma anketu iespējams lejupielādēt šeit: https://failiem.lv/u/msfpzmzv

Līgas officiālais tehniskais atbalstītājs Ballzy Latvija nodrošinās komandām atlaidi sporta apaviem, formām un aksesuāriem no 20-30%.

Oficiālās Wilson bumbas, ar kurām tiks spēlēts brīvdienās, varēs iegādāties pie oficiālā Wilson izplatītāja Latvijā SIA “INTRAD”, tel. nr. 29293113.

Vairāk informācijas pie komandu kapteiņiem.
Jautājumu gadījumā sazināties, rakstot uz kriss@entuziasti.lv, vai zvanot 26367089

Seko mums arī Twitter: https://twitter.com/basket_cup
un Instagram: https://www.instagram.com/basket_cup/