Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:288, Did:0, useCase: 0

Sāksies pusfināla cīņas Liepājas basketbola čempionātā

Andrejs Siliņš

Šo svētdien, 10. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadīta pirmā pusfināla spēle Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Spēkiem mērosies regulārā čempionāta uzvarētāji „Ģeodēzists” pret 5. vietas īpašniekiem „LSSS”. Mača sākums pulksten 17:00.

Labāko četru komandu skaitā, kas turpinās cīņu par medaļām kvalificējās „Ģeodēzists”, „Red Sun Buffet”, „Liepājas Papīrs” un „LSSS” komandas. Šajā nedēļas nogalē tiks aizvadīta tikai viena pusfināla spēle starp regulārā čempionāta uzvarētājiem „Ģeodēzists” un 5. vietas īpašniekiem „LSSS” komandām.

Regulārā čempionāta spēlē krietni vien pārāki bija ģeodēzisti, kuri pārspēja jaunos sporta spēļu skolas audzēkņus vairāk nekā pārliecinoši – 91:47. Taču izslēgšanas spēles ir pavisam kas cits un gados jaunākie basketbolisti būs apņēmības pilni revanšēties. Par to liecina veiksmīgās divas spēles pret „RM Siltums” komandu, kurus izdevās pārspēt abās spēlēs, neskatoties uz to, ka regulārajā čempionātā krietni vien pārāki bija Siltums basketbolisti.

Nākošās pusfināla spēles norisināsies nākošajās divās nedēļās, bet fināla cīņas par medaļām norisināsies 30. martā, kad arī noskaidrosim jaunos pilsētas čempionus un vērtīgākos spēlētājus vairākos rādītājos.

Pusfināla spēļu kalendārs (10. marts):

17:00 "LSSS" - "Ģeodēzists"

Pusfināla spēļu kalendārs (17. marts):

15:30 "Liepājas Papīrs" - "Red Sun Buffet"

Pusfināla spēļu kalendārs (18. marts):

21:00 "Ģeodēzists" - "LSSS"

Pusfināla spēļu kalendārs (23. marts):

13:30 "Ģeodēzists" - "LSSS"

Izšķirošās spēles par 3. un 1. vietu (30. marts):

13:30 Spēle par 3.vietu
15:00 Fināla spēle par 1.vietu
16:30 Apbalvošanas ceremonija!

Informāciju sagatavoja
Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs
Mārtiņš Sīlis
LOC Mārketinga vadītājs