Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:121, Did:0, useCase: 3

Pēc izsētās Čempionu līgas ceļazīmes "Milan" atbrīvo Allegri

Matīss Kleinbergs
Matīss Kleinbergs

Pēc izsētās Čempionu līgas ceļazīmes "Milan" atbrīvo Allegri
Masimiljāno Allegri Foto: AFP/Scanpix

LETA--AP. Masimiljāno Allegri pirmdien tika atbrīvots no Itālijas A sērijas futbola komandas "AC Milan" galvenā trenera amata.

Milānieši sezonas pēdējā spēlē ar 1:2 zaudēja "Cagliari" un tikai par punktu atpalika no iekļūšanas UEFA Čempionu līgā. Allegri vadītā komanda palika piektā un spēlēs UEFA Eiropas līgā.

"AC Milan" lielāko daļu sezonas bija kādā no pirmajām divām pozīcijām, taču pēdējās astoņās spēlēs izcīnīja tikai divas uzvaras.

58 gadus vecais Allegri Milānas komandas galvenā trenera amatā atgriezās pērnā gada maijā.

Allegri kopā ar "AC Milan" 2011. gadā uzvarēja A sērijas čempionātā, kā arī palīdzēja izcīnīt Itālijas Superkausu. Savukārt Turīnas "Juventus" viņa vadībā no 2015. līdz 2019. gadam piecreiz pēc kārtas uzvarēja Itālijas virslīgā.

Pirms atgriešanās "AC Milan" viņš no 2021. gada līdz 2024. gadam vadīja "Juventus", taču tika atbrīvots no amata īsi pēc Itālijas kausa finālspēles. Trenera karjeras laikā viņš strādājis arī "Sassuolo", "Grosseto", Ferraras SPAL un "Aglianese".

Izmantotie resursi:
LETA